fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Початок липня буде важливим етапом у житті, тому Знакам Зодіаку не завадять підказки карт Таро. Поради старших Арканів на цей тиждень дозволять здобути впевненість і не упустити нових можливостей.

Щодня буде щасливим, якщо прислухатися до своєї інтуїції, а також заздалегідь знайомитися з прогнозами. Експерти рекомендують вивчити розклади карт на тиждень з 3 по 9 липня, щоб бути готовими до наступних подій, обійти стороною неприємності і без праці залучити щастя.

Овен

Цей тиждень буде ідеальним для зміцнення стосунків та романтичних пригод. Аркан «Закохані» радить Овнам не губитися і приймати самостійні рішення, які допоможуть подолати труднощі і почати щасливий етап життя. Поспішати не варто— потрібно зважити всі «за» і «проти».

Карта «Маг» говорить про те, що можливості безмежні. Це означає, що настав час користуватися своїми талантами, шукати нові шляхи розвитку і не боятися залучати в життя нові події і людей. Вміння підлаштовуватися під обставини і вирішувати питання завдяки винахідливості допоможе залучити успіх.

По карті «Імператриця» події розвиватимуться неспішно, проте для хвилювань немає причин. Успіх посміхається Овнам, тому можна спокійно займатися наміченими справами і уважно стежити за розвитком подій. Щасливі знаки долі не дадуть звернути в тупик і втратити везіння.

Телець

Цей тиждень буде часом змін, які обов’язково призведуть до щастя. Аркан «Сила» закликає Тельцов вірити в себе і не відмовлятися від своїх бажань. Нині важливо розвиватись і пізнавати нове, поповнювати багаж знань та активно працювати над створенням успішного майбутнього.

Карта «Імператриця» обіцяє плавний розвиток подій, коли не можна допускати поспіху і халатно ставитися до своїх обов’язків. Тому Аркану Тельцов чекають позитивні зміни і можливість налагодити особисті стосунки. Порада карти – не поспішати і насолоджуватися кожним прожитим днем.

«Смерть» у розкладі — карта завершення та звільнення. Тому Аркану Тільці зможуть залишити за спиною все, що віджило, оновити енергетику і почати новий етап життя. Наповнити його радісними подіями буде простіше, якщо пам’ятати про відповідальність, але не трусити і не відмовлятися від нового.

Близнюки

Цей тиждень липня буде простим і приємним, якщо досягти гармонії і прагнути до балансу в усьому. Аркан «Сила» радить Близнюкам не боятися змін і активно працювати над своїми проектами. Завершити їх важливо не тільки для підвищення самооцінки, але і для отримання гідної винагороди.

Карта «Помірність» говорить про те, що в середині тижня представникам сузір’я не можна поспішати і піддаватися впливу емоцій. Тому Аркану важливо досягти внутрішньої гармонії, завдяки якій вдасться спокійно пережити можливі негаразди і знайти оптимальні рішення.

У кінці тижня за картою «Місяць» Близнюки повинні бути готові до отримання несподіваної інформації. Розпорядитися їй потрібно з розумом і самостійно, а щоб не помилитися, приймати рішення важливо в стані спокою і не довіряти малознайомим людям. Також карта говорить про необхідність працювати над собою, щоб уникнути прокрастинації або відчаю.

Рак

Цього тижня Ракам знадобиться самовладання і готовність до змін. Карта «Повішений» закликає виховувати самовпевненість і не боятися приймати самостійні рішення. Представники сузір’я не зайдуть у тупик, якщо будуть мобільні і зможуть перемикати увагу.

Карта «Сонце» символізує успіх, перемоги над слабкостями і довгоочікуване звільнення від турбот. Тому Аркану Раки можуть взяти паузу, щоб насолодитися своїми успіхами і розділити радість з дорогими серцю людьми, а можуть почати нові проекти і завершити їх з тріумфом, отримавши не тільки нагороду, але й загальне визнання.

Карта «Ієрофант» у розкладі з’являється, коли важливо пам’ятати про відповідальність і правильно розставити пріоритети. Впоратися з непростим завданням допоможуть наставники або близькі люди, яким можна довіряти. Також Аркан говорить про те, що життя зміниться на краще, якщо почути себе і йти до своєї мети, а не переслідувати чужі ідеали.

Лев

Цей тиждень буде для представників вогняного сузір’я часом самопізнання. Аркан «Помірність» закликає тренувати силу волі, дотримуватись у всім поміркованості та не поспішати з рішеннями. Карта символізує шлях до успіху, пройти який потрібно самостійно, не нарікаючи на труднощі.

«Смерть» у розкладі — карта змін та довгоочікуваного оновлення. Леви подібно до феніксів зможуть відродитися з попелу, залишаючи в минулому образи і невпевненість, страхи та сумніву. Аркан обіцяє проблеми лише в тому випадку, якщо представники Знаку не зможуть відпустити минуле і впустити в життя нові події.

Карта «Ієрофант» символізує мудрість, уміння правильно розставляти пріоритети, спрагу до знань. Левам варто звернутися до наставників або мудрих колег, щоб перейняти їх досвід, вчасно відмовитися від застарілих ідей і не витрачати енергію на вирішення кількох справ. Завершити тиждень важливо без поспіху і направити сили на завершення першочергових завдань.

Діва

Дівам цього тижня знадобиться вольове зусилля, щоб подолати труднощі і набути щастя. Аркан «Сила» закликає негайно і не відкладати важливих рішень на невизначений час. За цією картою подолати тимчасові перешкоди не складе труднощів, якщо використовувати внутрішню силу.

Аркан «Суд» завершує низку труднощів і  обіцяє Дівам звільнення від складностей. За цією картою представникам сузір’я важливо пам’ятати про чесність, внутрішню гармонію і налаштовуватися на позитив. Мудрі рішення допоможуть звільнитися від турбот і повернути собі добру репутацію.

«Повішений» у розкладі говорить про тому, що представники сузір’я можуть оступитися, якщо халатно ставитимуться до своїх обов’язків або розголошуватимуть плани. Порада Аркана — віддалитися від суєти, зосередитися на роботі і пам’ятати про те, що деякі справи можуть змусити почекати.

Терези

У Терезів цього тижня буде час для того, щоб зірвати куш і здобути свободу від негативу. Аркан «Колісниця» говорить про те, що початок тижня потрібно провести активно, не сумніваючись у своїх силах. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про розподіл енергії, щоб не перетрудитися і не зупинитися в кроці від перемоги.

«Смерть» у розкладі — карта довгоочікуваного звільнення. Тому Аркану Терези зможуть попрощатися з минулим, винести цінні уроки з помилок і почати новий життєвий етап, наповнений радісними подіями. Порада карти—не давати слабину і не намагатися воскресити віджило.

Завершує тиждень Аркан «Світ», який символізує досягнення цілей, набуття гармонії та налагодження стосунків із близькими. За цією картою Терези зможуть насолодитися тим, чого досягли, розділити радість перемоги з дорогими людьми і виконати заповітні мрії, які здавались раніше нездійсненними.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня липня буде потрібно все самовладання і вміння протистояти спокусам. Аркан «Колесо удачі» символізує зміни, які можуть стати несподіванкою. Порада карти—не поспішати з рішеннями, адже в поспіху можна пропустити значні деталі і втратити контроль.

Карта «Імператриця» символізує мудрість, яка буде потрібна Скорпіонам для прийняття доленосних рішень. Аркан говорить про те, що події розвиватимуться в позитивному ключі, проте чекати швидких успіхів не варто. Нині важливо зосередитися на справах і неспішно підводити їх до логічного завершення.

«Диявол» у розкладі — карта спокус і випробування волі. У кінці тижня представникам сузір’я не можна піддаватися на провокації, здійснювати бездумні вчинки і ризикувати. Настає час, коли потрібно силою волі протистояти негативу і йти в світле майбутнє з високо піднятою головою.

Стрілець

Початок липня, судячи з розкладу, буде не найпростішим, проте завдяки тимчасовим випробуванням Стрільці зможуть стати кращою версією себе. «Смерть» у розкладі — карта оновлення, які необхідні для щасливого життя. Це означає, що потрібно вчасно залишати минуле за спиною і не втрачати нових перспектив.

Аркан «Диявол» говорить про те, що уникнути неприємностей буде простіше, якщо залишатися пильними, нікого не посвячувати в свої плани і не потурати поганим звичкам. Випробування волі важливо пройти з честю, не намагатися будувати підступи і діяти чесними методами. Така тактика допоможе зберегти репутацію і самоволодіння.

Карта «Самітник» у розкладі з’являється в кінці розкладу недаремно. По ній Стрільці зможуть взяти паузу, щоб оцінити свою роботу, розставити пріоритети і вчасно відмовитися від тих планів, які вже ніяк не вплинуть на розвиток подій. Важливим буде і відновлення енергії, щоб розпочати новий тиждень активно і в гарному настрої.

Козеріг

Козерогам цього тижня важливо пам’ятати про відповідальність і уважність. Аркан «Колесниця» говорить про можливість подолати тимчасові бар’єри, попрощатися з негативом і стати кращою версією себе. Для цього важливо розподіляти енергію та бути відкритими для нових подій.

Карта «Смерть» говорить про те, що тягнути кота за хвіст не потрібно. Настав час ставити точки, що тягнуться з минулого, рішуче завершувати токсичні відносини, звільнятися від сумнівів, страхів і тривог. Козерогів чекають позитивні зміни, якщо вони наважаться перевернути сторінку і писати нову історію.

Карта «Повішений» говорить про те, що остаточно залишити минуле за спиною вдасться в тому випадку, якщо не намагатися стукати в зачинені двері. Зараз важливо переключити увагу, щоб відволіктися і через деякий час знайти нові рішення для тих питань, які не піддавалися завершенню традиційними способами.

Водолій

Водоліїв цього тижня чекає довгоочікуване звільнення від тривог і турбот. Аркан «Правосуддя» символізує довгоочікуване завершення складних проектів, гідну нагороду та можливість поставити на місце кривдників. Діяти важливо чесними методами, щоб не зіпсувати репутації.

«Зірка» в розкладі — карта Вищого провидіння, яке веде представників сузір’я подібно до дороговказної зірки. Порада карти—не згортати з обраного шляху, з оптимізмом дивитися в майбутнє і самостійно писати свою долю, наповнюючи її позитивними емоціями та подіями.

Аркан «Суд» символізує зміни до кращого. Ця карта говорить про те, що водолії отримають виправдання, зможуть відновити свою репутацію і здобути успіх. Представникам вашого Знаку важливо займатися справами, які приносять не тільки дохід, але й задоволення. Настав час шукати шляхи розвитку, а не топтання на місці.

Риби

Цього тижня Рибам буде потрібна відповідальність, уміння тримати себе в руках і правильно розставляти пріоритети. Аркан «Самітник» символізує труднощі, які можуть виникнути через поспіх і невміння бачити перспективи. Вирішити складні завдання буде простіше, якщо поглянути на ситуацію під іншим кутом і знайти оригінальний спосіб виконання роботи.

По карті «Світ» відбуваються позитивні зміни, що наповнюють життя Риб сенсом. Аркан закликає до гармонії та рівноваги, завдяки яким буде простіше приймати рішення, залишатися спокійними і зібраними в неоднозначних ситуаціях. Представники Знаку зможуть виконати навіть найсміливіші бажання, якщо повірять у свої сили.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Рибам зараз важливо зосередитися на виконання першочергових завдань. Це означає, що потрібно зосередитися і не відволікатися, пустити всі сили на виконання важливих справ. Важливим супутником успіху буде і вміння переймати досвід мудрих колег — це необхідно для того, щоб не помилятися і не втрачати часу на роботу над помилками.

You cannot copy content of this page