fbpx
Цей день Гороскоп Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року

Початок нового року — активний час, коли важливо правильно розставити пріоритети. Поради старших Арканів допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з цілями, щоб не допустити промахів та досягти успіхів у новому році.

Розклади карт Таро допомагають заздалегідь дізнатися про те, як розвиватимуться події на тижні, та ухвалити вірні рішення. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади, щоб глибше зрозуміти їхній сенс, а також зіставити поради карток із реальним життям. Важливо пам’ятати, що прогноз має рекомендаційний характер, і майбутнє можна змінювати, якщо прислухатися до себе.

Овен

Початок тижня зустрічає Овнів картою «Повішений». Нею братися за справи відразу не варто — вони можуть не отримати належного розвитку через поспіх або халатне ставлення до обов’язків. Краще розпочати із завершення поточної роботи.

Аркан «Сила» вказує на необхідність зібратися з духом і розпочати виконання складних справ. За цією картою Овнам вистачить мужності та навичок, щоб успішно завершити проект чи завдання.

За картою «Маг» Овни зможуть спертися на свій професіоналізм та зарекомендувати себе чудовими працівниками. Порада Аркана – втілювати в життя сміливі ідеї та шукати нові шляхи для власного розвитку.

Телець

Карта «Суд» говорить про благополучне вирішення конфліктів. Це може бути примирення з близькими чи колегами, а також перемога у судовій справі. Тельці зможуть відновити своє чесне ім’я, але для цього їм потрібно бути чесними та справедливими.

По карті «Мир» задуми Тельців можуть втілитись у життя, якщо не сумніватися у собі та довіритися долі. Цього тижня буде можливість завершити складні справи та отримати гідну нагороду за чесну роботу.

Аркан «Смерть» завершує тиждень, закликаючи Тельців не зациклюватися на минулому та отримувати уроки з промахів, а не ставати заручниками негативу. Минуле має вчасно залишитись за спиною, щоб у життя прийшли нові перспективи.

Близнюки

Карта «Смерть» говорить про переродження, коли Близнюки зможуть відпустити ситуацію, духовно вирости та позбутися рамок та обмежень, що заважають щастю. Карта не обіцяє неприємностей, якщо не чинити опір тому, що відбувається.

Аркан «Правосуддя» закликає Близнюків бути більш уважними. Приймати рішення потрібно лише у тому випадку, якщо вони обдумані. Інакше неприємності не забаряться, а недбалість обернеться ділильною роботою над помилками.

Карта «Мир» завершує тиждень, вказуючи на завершення труднощів та нові можливості. По ній Близнюки будуть за крок від перемоги та успіху, і для останніх кроків потрібно налаштуватися на оптимізм і не повертати зі шляху.

Рак

По карті «Імператор» Раки зможуть досягти нових висот у кар’єрі. Для цього потрібно вийти з тіні конкурентів і показати себе у всій красі, не забуваючи про те, що рішення мають бути мудрими та справедливими.

Аркан «Смерть» слідує за першим Арканом недарма: Раки зможуть вийти на новий рівень успіху, якщо перестануть боятися. По цій карті не можна сумніватися: доля не так часто дарує шанс докорінно змінити своє життя.

Наприкінці тижня по карті «Колесо фортуни» на Раків чекають серйозні зміни, які можуть застати зненацька, проте Ракам немає сенсу переживати. Увага до дрібниць та відмови від поспішних рішень убереже від промахів.

Лев

Карта “Сила” закликає Левів діяти сміливо. Аркан вказує на час, коли справи рухатимуться в гору, і якщо не відступати, то Леви зможуть досягти нових висот. Спрямовуючи енергію у мирне русло, буде простіше досягти успіху.

Карта «Місяць» говорить про те, що плани можуть бути порушені. Левів чекає боротьба з найсильнішим ворогом — власною підсвідомістю. Страх, невпевненість, віра чуткам заважатимуть, і Левам знадобиться мужність, щоб розірвати павутину сумнівів.

Аркан «Імператор» говорить про владу, яку Левам необхідно утримати. Впоратися з випробуванням буде не просто, адже чинити потрібно мудро і чесно, інакше проблеми не забаряться.

Діва

«Сила» в розкладі для Дів — карта, яка закликає сміливіше діяти. Розібратися з труднощами буде значно простіше, якщо налаштуватися на оптимізм і навчитися жити у злагоді з внутрішнім світом.

Події розвиватимуться стрімко, і вже до середини тижня Діви відчують, як колесо долі набирає обертів. Аркан «Колесо фортуни» обіцяє нові події, взяти контроль над якими вийде лише згодом, коли Діви зможуть прийняти нові правила гри.

«Суд» у розкладі – карта, яка закликає Дів винести уроки минулого, переосмислити своє життя та розпочати шлях до нових успіхів. Допущені раніше помилки, якщо їх проаналізувати, не дадуть зробити подібних помилок у майбутньому.

Терези

Карта «Мир» обіцяє Терезам гарний дохід, удачу у справах і гармонійний початок тижня. По цьому Аркану перешкод на шляху немає, і здійснити задумане Терези зможуть без страху, що плани порушаться.

Аркан «Колісниця» закликає Терезів бути активними та утримувати контроль над емоціями, щоб не зробити необачних кроків. По цій карті досягти нових вершин стане простіше, якщо спрямувати енергію в русло творення.

По карті «Закохані» Терезам буде необхідно прийняти рішення, скасувати яке не вийде. Порада Аркана — не поспішати та зважити доводи, щоб у майбутньому здобути не проблеми, а подальший розвиток.

Скорпіон

На початку січня на карті «Смерть» Скорпіони зможуть розпочати новий етап життя. По цій карті час залишити старі плани та ідеї, які заважають розвитку і не дають змоги відкрити нові двері.

Аркан «Повішений» вказує на неможливість продовжувати справи, і Скорпіони мають знайти новий шлях, щоб не гаяти часу. Карта символізує труднощі, подолати які допоможе винахідливість.

По карті «Верховна жриця» Скорпіони зможуть знайти правильні рішення, якщо будуть уважні. Аркан говорить про сильну інтуїцію, завдяки якій простіше прийматиме рішення і обходитиме стороною негаразди.

Стрілець

По карті «Повішений» Стрільцям належить змінити рішення, щоб знайти вихід із ситуації. Аркан говорить про неможливість продовжувати роботу в колишньому ритмі — потрібно знайти обхідні шляхи та виявити кмітливість.

Аркан «Правосуддя» закликає Стрільців розставити пріоритети, щоб займатися справді важливими справами та не зупинятися у розвитку. Карта нагадує, що діяти потрібно чесно, щоб у майбутньому не було причин для роботи над помилками.

По карті «Помірність» Стрільцям наприкінці тижня важливо залишатися в гармонії з собою і не поспішати. Уповільнення допоможе уникнути помилок та промахів, а також дозволить знайти вирішення складних завдань.

Козоріг

По карті «Суспільство» Козорогам варто почати тиждень не з активних дій, а з усамітнення. Аркан говорить про необхідність залишитися наодинці із собою, щоб поміркувати про майбутнє, скласти плани та розставити пріоритети.

Аркан «Правосуддя» говорить про необхідність чинити чесно та неупереджено. По цій карті Козороги отримають нагороду за чесну працю та зможуть уникнути неприємностей, якщо відмовляться від поспіху та обману.

«Помірність» у розкладі – карта, що вказує на необхідність у всьому дотримуватися золотої середини. Аркан символізує успіх у тому випадку, якщо Козороги перестануть поспішати і нервувати через дрібниці.

Водолій

Аркан «Зірка» вказує Водоліям на правильно обраний шлях та успіхи у майбутньому. З цієї карти причин для занепокоєння не буде, якщо не робити необачних вчинків і не змінювати плани.

По карті «Диявол» Водоліхв  чекає випробування, і його потрібно пройти з гідністю. Водоліям не можна потурати сильним емоціям і намагатися обхитрити долю, щоб не спричинити проблеми.

За картою «Імператриця» Водоліїв чекає благополучне завершення проблем та можливість досягти успіху у справах та особистому житті. Доброзичливість, турбота та увага допоможуть досягти поставлених цілей та отримати гідну нагороду.

Риби

По карті «Зірка» Риби можуть не сумніватися, що вибрали правильний шлях. По цьому Аркану перешкод на шляху не буде, якщо чинити чесно і не квапити події. Доля буде прихильною до тих, хто довіряє своїм почуттям.

Аркан «Вежа» говорить про зміни, які можуть збентежити Риб. Карта каже про необхідність прийняти нові правила гри та без жалю прощатися з тими планами, яким вже не судилося збутися.

Наприкінці тижня Рибам належить зробити вибір, і карта «Закохані» закликає не поспішати. Прийняти правильне рішення буде простіше, якщо прислухатися до себе та нікому не дозволяти втручатися у перебіг подій.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 лютого 2023 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 лютого 2023 року

Овен –  Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам якийсь маленький, але дуже приємний подарунок, який зігріє вас або висвітлить вам цей день, у буквальному чи переносному значенні. Головне, щоб нічого

Гороскоп КОХАННЯ на 31 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 31 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 31 липня 2021 року Овен Сприятливий день для того, щоб трохи поревнувати вашого коханого. Не тому що є привід, а виключно в профілактичних цілях.

Гороскоп на 28 жовтня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 28 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Овен Зараз час як ніколи підходить для отримання задоволень. Тому якщо ви щось давно хотіли купити, з кимось зустрітися або кудись сходити, то не відкладайте.