fbpx
Цей день Гороскоп Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Почати жовтень 2022 року вдало і залучити потрібні зміни буде легше, якщо прислухатися до порад старших Арканів. Карти Таро допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з цілями і з легкістю обійти будь-які негаразди.

Люди споконвіку використовували різні можливості для того, щоб заглянути в майбутнє і дізнатися про те, що на них чекає незабаром. Старші Аркани Таро дадуть відповідь на важливі питання і стануть чудовою підмогою для залучення в життя позитивних змін. Експерти рекомендують знакам Зодіаку познайомитися з черговим прогнозом на початок жовтня, щоб не випустити нічого значущого і заздалегідь скласти план дій на майбутній тиждень.

Овен

На початку тижня за картою «Самітник» Овнам необхідний спокій і самота. Завдяки паузі представникам Знаку буде простіше розставити пріоритети і вчасно згорнути з шляху, якщо він веде в глухий кут.

За картою «Диявол» Овнам важливо пам’ятати про те, що потурання примхам і імпульсивні вчинки не призведуть до успіхів, а лише зіпсують репутацію і будуть джерелами багатьох проблем.

Завершує тиждень Аркан «Мир», за яким представники Знаку можуть спокійно займатися справами. Карта вказує на сприятливе вирішення труднощів, нові можливості та гідну нагороду за прикладені зусилля.

Телець

Тельцям за картою «Імператор» будуть відчинені всі двері, проте залучити успіх буде непросто. Від представників Знаку потрібно мудрість і вміння приймати зважені рішення. Гординя і спрага влади спричинять за собою безліч проблем.

Карта «Ієрофант» говорить про те, що Тельцям потрібно розставити пріоритети і займатися вирішенням важливих питань. У цій нелегкій справі прислухатися варто до мудрих порад наставників.

Карта «Самітник» завершує жовтневий тиждень. Порада Аркана — віддалитися від шуму і суєти, провести вихідні в стані спокою і відновити сили. Також карта говорить про необхідність переглянути свої плани і відмовитися від усього, що вже втратило актуальність.

Близнюки

Близнюків чекає відповідальний тиждень. Аркан «Місяць» говорить про внутрішні сумніви, що заважають прийняти вірне рішення. Порада карти – прислухатися до себе і довіряти інтуїції, щоб не помилитися.

За картою «Суд» Близнюків чекає довгоочікуване звільнення від проблем і труднощів. Це означає, що представники Знаку зможуть поставити крапку в складному питанні, а також завершити судовий розгляд на свою користь.

Карта «Диявол» попереджає Близнюків про те, що ризиковані вчинки та необдумані дії призведуть до проблем. У кінці тижня важливо пам’ятати про відповідальність і обережність, які не дадуть зайти в тупик.

Рак

Позитивний Аркан «Сонце» обіцяє Ракам чудовий початок тижня. Карта говорить про можливість поправити матеріальне становище, розпочати нові проекти і не сумніватися у своїх силах. Шлях вільний і зволікати не має сенсу.

Карта «Самітник» закликає Раків взяти паузу, щоб побути наодинці зі своїми думками, відпочити від суєти і стану спокою визначитися з подальшими діями. Також за цим Арканом можливі поїздки з метою поправити здоров’я або провести відпустку.

Аркан «Суд» завершує тиждень, і за цією картою Раків чекають довгоочікувані зміни. Карта вказує на завершення труднощів, можливість почати щось нове і захоплююче, а також звільнитися від усього, що заважає щасливому життю.

Лев

Карта «Ієрофант» відкриває тиждень, і по ній Леви зможуть просунутися у справах. Аркан говорить про хороший період для навчання і отримання досвіду від мудрих колег або наставників. Представники Знака не повинні забувати про відповідальність і чесність.

У середині тижня за картою «Верховна жриця» Левам доведеться сповільнитися і взяти паузу. Вміння терпляче чекати допоможе вибрати правильний момент і приступити до справ у найбільш підходящий час.

Аркан «Імператриця» обіцяє зростання і розвиток, а значить, Леви можуть сміливо займатися запланованою роботою. Результат затіяних справ буде позитивним, якщо не поспішати і нікого не посвячувати у свої плани.

Діва

На початку тижня Діви повинні бути готові до того, що в них життя увірвуться несподівані події. Аркан «Дурень» закликає не відмовлятися від нових перспектив, але при цьому не забути про відповідальність і обачність.

У середині тижня за картою «Помірність» Дівам важливо уповільнити темп, щоб уникнути помилок і подальшої роботи над помилками. Впоратися з хвилюванням буде простіше завдяки медитаціям на досягнення внутрішньої рівноваги.

Карта «Закохані» вказує на необхідність змінити своє життя, прийнявши відповідальне рішення. Діви зможуть змінити життя на краще, якщо зважаться на відповідальний крок і діятимуть у своїх інтересах.

Терези

Терезам буде простіше впоратися з труднощами, якщо на початку тижня розставити пріоритети і поповнити запас енергії. Аркан «Самітник» говорить про необхідність залишитися наодинці зі своїми думками і далеко від суєти, щоб зробити вірний вибір.

По карті «Верховна жриця» не можна поспішати з діями. Карта попереджає Терезів про те, що поспіх буде згубною, а значить, потрібно запастися терпінням і прислухатися до свого внутрішнього голосу.

У кінці тижня за картою «Вежа» Терезів чекають різкі зміни, які назрівали давно. Порада Аркана — не противитися тому, що відбувається, щоб не упустити нових можливостей і не залишитися у розбитого корита.

Скорпіон

На початку тижня за картою «Суд» Скорпіонів чекають довгоочікувані зміни. Аркан вказує на завершення важкого періоду, перемогу в судових розглядах і можливість вийти з тіні конкурентів. Діяти потрібно сміливо, але при цьому не забути про свій моральний образ.

За картою «Верховна жриця» домогтися нових успіхів допоможуть не тільки зважені рішення, а й увага до інтуїції. Внутрішній голос допоможе обійти стороною неприємності і не залучити на себе зайвих проблем.

Карта «Диявол» у розкладі попереджає про випробування, які потрібно пройти з честю. Від Скорпіонів потрібно вміння зберігати спокій у неоднозначних ситуаціях і не потурати миттєвим примхам.

Стрілець

Цей тиждень буде вдалим для Стрільців. Аркан «Зірка» символізує період, коли перешкод на шляху немає. Це означає, що можна сміливо займатися запланованими справами і отримати гідну нагороду в кінці шляху.

Карта «Суд» символізує перемогу, і це означає, що Стрільці зможуть завершити складні справи і поставити на місце кривдників. Відповідальність і мудрі рішення позбавлять необхідності проводити роботу над помилками і збережуть репутацію.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», за яким Стрільці вільні обирати будь-який шлях. Порада карти—не зволікати і приступати до нових проектів, щоб не втратити нових можливостей. Завдяки позитивному настрою та рішучості представникам Знаку підкоряться нові вершини.

Козеріг

На початку тижня за картою «Дурень» Козерогам не можна втрачати пильності. Доля надасть нові можливості, проте недбалість чи легковажність стануть вагомою перешкодою на шляху до щасливого життя.

Аркан «Імператор» говорить про те, що на початку місяця Козероги зможуть зійти на нову вершину успіху. Втриматись на ній допоможе вміння приймати мудрі рішення. Порада карти – залишити гординю і працювати в команді.

За картою «Самітник» Козерогам важливо пам’ятати про те, що суєта і поспіх не допоможуть здобути щастя. Аркан закликає віддалитися від шуму і суєти, щоб скоригувати плани і заповнити запас сил для подальшої роботи.

Водолій

За картою «Сила» представники Знаку зможуть подолати труднощі і з легкістю досягти поставлених завдань. Аркан обіцяє процвітання в тому випадку, якщо не зволікати і не ховатися за спини конкурентів.

За картою «Імператриця» настає період процвітання та розвитку, а це означає, що в особистому житті справи будуть йти вгору. Тим, хто не знайшов своє щастя, доля надасть можливість залучити кохання, а сімейним парам Аркан обіцяє порозуміння.

Карта «Правосуддя» завершує тиждень і вказує Водоліям на отримання заслуженої нагороди. Також Аркан закликає бути відповідальними і не порушувати закону, щоб пізніше не проводити серйозну роботу над помилками.

Риби

Аркан «Диявол» закликає Риб боротися зі згубними звичками та залежностями. По цій карті удача чекає на тих, хто прислухається до голосу розуму і спокус, здатних зіпсувати життя.

Карта «Сонце» говорить про славу і пошану, досягти яких Риби зможуть, якщо активно працюватимуть. Порада карти—не боятися відповідальності і діяти сміливіше, щоб не втратити даровані долею можливості.

В кінці тижня за картою «Маг» Рибам варто користуватися не тільки своїми знаннями, але і повністю розкривати свої таланти. Неординарні та сміливі рішення відкриють нові горизонти і допоможуть здобути щастя.

Related Post

Гороскоп на 4 грудня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 4 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: Будьте обережні та намагайтеся нікуди не поспішати. День складеться добре, якщо ви не вимагатимете неможливого від себе та інших. Буде нагода відновити старі зв’язки, помиритися з тими, з ким

Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року для кожного знака зодіакуТаро-прогноз на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Розклад карт Таро на майбутній тиждень – чудова підмога для Знаків Зодіаку. Підказки старших Арканів допоможуть визначитися з цілями, заздалегідь дізнатися про можливі перешкоди і з легкістю обійти пастки долі.

Гороскоп на 14 грудня 2021 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 14 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 14.12.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 14 грудня 2021 року Овен Якщо вам сьогодні вдасться закохатися, то це кохання залишить у душі незабутні враження, хоча