fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 30 січня по 5 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Впоратися із запланованими справами і не зайти в глухий кут Знакам Зодіаку допоможуть поради карт Таро. Своєчасні підказки стануть чудовою підмогою для тих, хто хоче змінити життя до кращого і не втратити нічого важливого.

Старші Аркани, представлені в розкладі, допоможуть представникам Зодіакальних сузір’їв визначитися з планами на тиждень, обійти неприємності стороною і знайти відповіді на хвилюючі питання.

Овен

Цей тиждень буде відповідальним, і Овнам важливо покладатися на голос розуму. Аркан «Помірність» закликає не поспішати з введеннями та аналізувати події, щоб обійтися без промахів і не втратити репутацію.

За картою «Ієрофант» Овнам важливо розставити пріоритети, щоб займатися вирішенням першочергових справ і не витрачати дорогоцінного часу марно. Також Аркан обіцяє допомогу зі сторони впливової людини.

Аркан «Правосуддя» закликає представників Знака бути зібраними та відповідальними. Зараз настає час для того, щоб закласти фундамент, і помилитися не можна.

Телець

Тельцям цього тижня доведеться попрацювати над собою. Аркан «Сила» закликає не сумніватися в собі і активно працювати, щоб залучити в життя потрібні зміни і не зупинятися на досягнутому.

Аркан «Смерть» обіцяє тільцям довгоочікувані зміни, яким немає сенсу чинити опір. На початку лютого із життя йтиме минуле, звільняючи місце для нових перемог і приємних сюрпризів.

Карта «Повішений» говорить про те, що Тельцям не можна діяти без огляду. Тому Аркану варто на час відкласти основну роботу. Якщо вона не клеїться, і переключити увагу на відкладені справи.

Близнюки

Аркан «Правосуддя» для Близнюків – карта відновлення справедливості. Представникам Знака важливо пам’ятати про чесність, щоб не зайти в тупик і не дати шансу конкурентам заподіяти незручності.

Карта «Зірка» вказує на те, що Близнюки рухаються в вірному напрямку. За цією картою будь-які мрії здійсняться, якщо не нервувати і обмірковувати кожен крок.

Завершує тиждень карта «Колесо удачі», за якою події розвиватимуться стрімко. Порада Аркана – не поспішати з висновками і перечекати бурю, щоб знову взяти кермо влади в свої руки.

Рак

Цього тижня Раки зможуть прийти до цілі, якщо не поспішають. Аркан «Верховна жриця» закликає довіритися інтуїції і помічати знаки долі, щоб уникнути неприємностей і промахів.

Карта «Помірність» говорить про необхідність досягти гармонії між почуттями і розумом, щоб приймати вірні рішення і не залежати від перепадів настрою.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», за яким Раки мають залишити минуле і відкрити двері в щасливе майбутнє. Карта не обіцяє неприємностей, якщо не чіплятися за віджило. Настав час здобути цінні уроки і закрити черговий розділ.

Лев

На початку тижня за картою «Місяць» Львів чекають несподівані відкриття. Отриманими знаннями важливо розпорядитися правильно, щоб унеможливити помилки. Левам важливо зосередитися на поставленій меті, щоб не заблукати в сутінках здогадів.

Аркан «Смерть» завершує черговий життєвий етап, а значить, Леви зможуть розпочати новий розділ, звільнившись від обставин, що сковують. Настав час йти до нових цілей і не жити минулим.

«Маг» у розкладі — карта нових можливостей. По ній Леви зможуть керувати своєю долею, рішуче рухатися до нових цілей і отримувати не тільки задоволення від роботи, але і гарний прибуток.

Діва

Карта «Верховна жриця» закликає Дів зосередитися на роботі. Не упустити нічого важливого допоможе просте фокусування, а довіра інтуїції вбереже від прикрих промахів.

Аркан «Дурень» говорить про нові можливості, проте Дівам не можна діяти необдумано. Карта говорить про те, що спонтанні рішення віддалять від цілі, а значить, не можна ризикувати марно.

Карта «Сила» обіцяє представникам Знаку нові можливості. Тому Аркану Девам важливо вірити в свої сили і не відступати від задуманого. активність. Уважність та вміння прораховувати кроки призведуть до успіху.

Терези

Карта «Мир» відкриває тиждень, обіцяючи Терезам відмінні можливості. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — можна сміливо займатися наміченими справами і йти обраним шляхом.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Терези зможуть досягти нових вершин успіху. Допомога прийде вчасно, а представникам Знаку залишиться лише прийняти вірні рішення і не боятися відповідальності.

Карта «Дурень» символізує волю випадку, завдяки якому Терези зможуть здобути небувалий успіх. Порада Аркана – не діяти необдумано, щоб виключити прикрі промахи.

Скорпіон

На початку тижня за картою «Самітник» Скорпіонам не варто кидатися в бій. Аркан обіцяє удачу, якщо скласти план дій і відмовитися від застарілих цілей — на них немає сенсу витрачати сили і час.

За картою «Помірність» Скорпіонам важливо пам’ятати про стриманість. Суєта й поспіх не наблизять до мети, а лише розфокусують увагу, що може стати причиною прикрих промахів і прорахунків.

Завершує тиждень Аркан «Повішений», за яким представники Знаку можуть переключити увагу на другорядні завдання. Пильність і вміння вчасно відступити на крок назад допоможуть впоратися з будь-якими труднощами.

Стрілець

На початку тижня за картою «Смерть» Стрільці повинні бути готові до того, щоб попрощатися з минулим. Аркан обіцяє зміни в життя, і якщо не відмовлятися від них, то вдасться досягти нових вершин успіху.

За картою «Зірка» Стрільців чекає позитивний час, не затьмарений неприємностями. Аркан обіцяє виконання заповітних бажань, здобуття свого місця під сонцем і довгоочікувані зміни.

За картою «Сила» настає час рішучих дій. Аркан закликає представників Знака не зволікати і прийматися за роботу. Сил і навичок вистачить, щоб зійти на новий щабель успіху.

Козеріг

На початку тижня за картою «Суд» Козероги зможуть завершити складні справи і поставити в них точку. Аркан символізує активну роботу, засновану на чесності. Завдяки цьому представники Знаку зможуть залишити за спиною конкурентів і не заплямувати своєї репутації.

У середині тижня за картою «Помірність» від Козерогів буде потрібна чесність і вміння бути обережними. Порада Аркана – не поспішати з висновками і не діяти на приводу емоцій.

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що Козероги не повинні забувати про деталі. За цією картою в неоднозначній ситуації важливо прислухатися до інтуїції, щоб вчасно вступити в гру і отримати потрібний результат.

Водолій

На початку тижня за картою «Дурень» Водоліям варто бути обачними. Аркан обіцяє нові можливості. Однак для цього не можна діяти необдумано і йти на приводу миттєвих забаганок.

Карта «Помірність» обіцяє успіхи і вторить першому Аркану розкладу. Представникам Знака не можна поспішати. Порада карти – діяти за планом і не відхилятися від мети.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», і за ним Водоліям належить закрити двері минулого. Доля прихильна, а значить, можна сміливо дивитися в майбутнє, але при цьому не забувати отриманих раніше уроків.

Риби

На початку тижня за картою «Смерть» Рибам належить закрити двері минулого. Порада карти – не опиратися тому, що відбувається, щоб не упустити нових можливостей.

Аркан «Правосуддя» закликає Риб до граничної чесності. За цією карет будь-який вчинок позначиться на майбутньому, і щоб у ньому не було проблем важливо усвідомлювати.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», за яким на Риб чекають нові потрясіння. Це не означає, що будуть проблеми: карта обіцяє звільнення від обставин, які можуть бути болючими лише в перший час.

You cannot copy content of this page