fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 31 липня по 6 серпня 2023 року для кожного знака зодіаку

Розпочати новий літній місяць вдало Знакам Зодіаку допоможе Таро-прогноз. Своєчасні рекомендації старших Арканів додадуть впевненості для втілення в життя сміливих ідей і попередять у тому випадку, якщо потрібно проявити пильність.

Карти з колоди «Наслідків» користуються популярністю більше століття, тому що здатні відкрити завісу таємниці і розповісти про те, що станеться в найближчому майбутньому. Експерти рекомендують проаналізувати розклади, щоб точно знати про те, що приготувала доля. При тлумаченні Арканов важливо довіряти не тільки інтуїції, але і зіставляти поради з тим, що відбувається в реальному житті.

Овен

Карта «Імператриця» символізує жіночність, творчість, родючість і достаток. За цією картою Овнів чекає чудовий початок тижня, можливість знайти щастя в особистому житті і без труднощів завершити розпочаті справи. Карта закликає бути відкритими і прислухатися до інтуїції в стосунках з іншими людьми.

«Помірність» у розкладі — карта гармонії та дотримання балансу. Аркан приносить благополуччя і успіх у всіх областях життя, однак для цього Овнам важливо контролювати ситуацію і знаходити золоту середину, уникаючи крайнощів. Порада Аркана— бути терплячими і вміючими адаптуватися, щоб досягти гармонії та успіху.

Аркан «Верховна жриця» символізує мудрість, внутрішнє знання та інтуїцію. Карта закликає Тельцов прислухатися до внутрішнього голосу та довіряти інстинктам. Приховані знання та інтуїтивне розуміння допоможуть приймати правильні рішення і вчасно оминати неприємності стороною.

Телець

Карта «Місяць» символізує інтуїцію, уяву та підсвідомість. Тільці на початку тижня зіткнуться з неоднозначною ситуацією, коли не можна поспішати з висновками і діяти необдумано. Порада Аркана— бути уважними до сновидінь і внутрішнього голосу, щоб отримати цінні поради від підсвідомості.

Аркан «Самітник» закликає представників даного сузір’я на час усамітнитися, щоб визначитися з подальшими цілями, засвоїти отриману інформацію і грамотно розпорядитися отриманими знаннями. Порада карти— бути терплячими, щоб знайти справжній шлях і набути мудрості.

За картою «Диявол» Тільцям важливо боротися зі спокусами і залежностями, які можуть завести в тупик, позбавити щастя і зіпсувати репутацію. Представникам Знака важливо берегти себе від негативу, який може зупинити духовний розвиток, а также спричинити неприємності й позбавити впевненості.

Близнюки

«Імператор» у розкладі — карта влади, стабільності та організованості. Аркан вказує на необхідність приймати мудрі рішення, контролювати ситуацію і впевнено дивитися в майбутнє. Близнюкам за цим Арканом важливо пам’ятати про те, що забратися на вершину успіху — це лише половина справи — на ній ще потрібно втриматися і не зіпсувати своєї репутації.

«Дурень» у розкладі — карта починань, невідомості та ризику. Аркан закликає Близнюків слідувати своїм інстинктам і йти вперед, незважаючи на можливі перепони. Представники сузір’я можуть зіткнутися з несподіваними ситуаціями, коли потрібно бути готовими приймати швидкі рішення та оцінювати ризики.

Аркан «Колісниця» говорить про прогрес і необхідність руху. За цією картою Близнюки зможуть зробити завершальний ривок, щоб досягти мети або поставити крапку у складній справі. Також карта закликає пам’ятати про те, що поспіх і халатне ставлення до роботи призведуть до неприємностей.

Рак

Аркан «Сила» говорить про мужність і вміння стійко долати тимчасові труднощі. Тому Аркану Ракам важливо використовувати силу і енергію для подолання перешкод і досягнення цілей. Представники сузір’я зможуть залучити успіх, якщо знайдуть гармонію між почуттями та доказами розуму.

За картою «Сонце» настає період, коли неприємності та проблеми залишаються за спиною. Аркан символізує успіх, щастя та фінансовий благополуччя. Раки вільні обирати будь-який шлях: розпочинати серйозні проекти, відпочивати чи змінювати вид діяльності, щоб розширити кругозір і реалізувати свій потенціал.

Аркан «Вежа» символізує зміни та руйнування колишніх засад. У кінці серпня настає час для перегляду та переоцінки установок. Представники сузір’я зможуть звільнитися від ілюзій і всього того, що застаріло на користь розвитку та залучення в життя нових ідей, подій та людей.

Лев

Аркан «Смерть» говорить про необхідне завершення та оновлення. На початку тижня Леви зможуть попрощатися зі старими установками, змінити плани та звільнити місце для нових звершень. Аркан обіцяє лише приємні зміни в тому випадку, якщо не противитися тому, що відбувається, і не чіплятися за минуле.

Карта «Імператор» обіцяє Левам розвиток та можливість зайняти значні посади. Також по цій карті можливий старт або розширення особистого бізнесу. Аркан закликає представників сузір’я мудро правити своїм життям, приймати зважені рішення і переймати досвід старшого покоління, щоб не оступитися.

Аркан «Світ» символізує гармонію, досягнення та завершення циклу. Карта приносить почуття задоволення і говорить про довготривале завершення шляху. Леви зможуть отримати нагороду за прикладені зусилля, відпочити і зайнятися плануванням. Також Аркан говорить про можливість здійснити мрії, якщо прислухатися до інтуїції і не йти на приводу сильних емоцій.

Діва

Карта «Верховна жриця» закликає Дів довіритися своїм передчуттям, щоб не помилитися при прийнятті важливих рішень. Аркан символізує вміння чекати і не поспішати з висновками, коли ситуація не зрозуміла. Представникам сузір’я не можна починати тиждень зі суєти і поспіху, щоб не злякати удачі.

Аркан «Мир» обіцяє Девам відмінний період, коли можна насолодитися спокоєм і гармонією. За цією картою не складе труднощів вирішити розбіжності, визначитися з подальшим шляхом і, звичайно, завершити необхідні справи. Порада карти — знайти гармонію між розумом і почуттями, щоб не відчувати тривоги і негативу.

За картою «Закохані» настає час визначитися з подальшими цілями і зробити свій вибір. Представникам сузір’я важливо розуміти, що шляху назад не буде, а значить, потрібно ретельно зважити плюси і мінуси, прислухатися до себе і не йти на приводу нав’язаної зі сторони думки.

Терези

Аркан «Сила» закликає Терезів використовувати енергію для подолання труднощів і спрямовувати енергію в мирне русло. По цій карті немає причин для сумнівів — мета зрозуміла і до неї потрібно йти, не забуваючи про чесність і позитив. Представники сузір’я досягнуть успіху, якщо залишатимуться в гармонії із собою і зовнішнім світом.

Карта «Ієрофант» символізує пошук глибинного сенсу і вказує на важливість набуття мудрості. Терезам важливо пам’ятати про необхідність дотримання встановлених правил і норм, щоб не зайти в глухий кут і не переслідувати помилкових цілей. Також Аркан говорить про можливість знайти духовного наставника, який допоможе знайти відповіді на хвилюючі питання.

«Помірність» у розкладі — карта гармонії та порядку. Тому Аркану не можна квапити подій і кидатися з крайності в крайність. Удача не відвернеться, якщо Терези будуть у всьому шукати золоту середину і спокійно займатися запланованими справами. Терпіння і стриманість призведуть до нових успіхів.

Скорпіон

Карта «Імператор» обіцяє Скорпіонам чудовий початок тижня. Тому Аркану є можливість вийти в лідери, обійняти гідні посади і керувати своєю долею. При цьому не можна забувати про норми та правила, дотримання яких дозволить зміцнити свої позиції і заробити відмінну репутацію.

«Сонце» в розкладі – карта успіху. Аркан обіцяє Скорпіонам чудовий час, коли можна сміливо займатися тим, чого є прагнення. У середині тижня представники сузір’я можуть взяти паузу, щоб заповнити запаси сил, а також почати серйозні проекти, які принесуть не тільки славу, а й гарний дохід.

Аркан «Дурень» закликає Скорпіонів не боятися невідомості, але пам’ятати про безпеку. Зайвий ризик не призведе до хороших результатів, однак і сумніватися в собі не можна. Порада карти— бути відкритими і не боятися брати на себе відповідальність, але при цьому прораховувати ходи і відмовлятися від заздалегідь провальних пропозицій.

Стрілець

Аркан «Колесо фортуни» символізує зміни, доленосні повороти та циклічність життя. Карта нагадує про тому, життєві обставини постійно змінюються, тому Стрільці мають бути готові до змін. Порада карти— бути готовими адаптуватися до змін і приймати рішення, засновані на інтуїції.

Карта «Імператриця» обіцяє Стрільцям чудовий час, коли можна спокійно займатися справами і не переживати за їх вихід. Головне – не поспішати подій і до всього ставитися спокійно. Мудрі рішення, любов до себе і близьким, а також оптимістичний настрій допоможуть з легкістю подолати тимчасові труднощі.

За картою «Закохані» Стрільцям належить прийняти доленосні рішення. Порада карти— слідувати інтуїтивним підказкам, щоб не оступитися і не стати заручниками власної недалекоглядності. Представники сузір’я зможуть визначитися швидше, якщо будуть самостійними.

Козеріг

Аркан «Зірка» символізує надію, віру та натхнення. Карта вказує на те, що мрії і бажання Козерогів можуть здійснитися, якщо на цій бути відкритими для нових можливостей. Порада карти—підтримувати позитивний настрій і вірити у свої здібності, а також розвивати таланти і не згортати з обраного шляху.

Аркан «Імператор» у розкладі — символ мудрості, успіху та авторитету. За цією картою Козерогів чекають нові можливості для розкриття потенціалу та набуття лідерства. Важливим супутником успіху буде вміння не тільки йти вперед, але й приймати вірні рішення, радиючись з досвідом наставниками.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», який говорить про приємне завершення серпня. Представники даного сузір’я отримають гідну нагороду за свою працю, зможуть взяти паузу, щоб оновити енергетику, відсвяткувати черговий успіх у колі близьких людей і розпочати планування на наступну осінь.

Водолій

Аркан «Колісниця» символізує рух, вміння тримати ситуацію під контролем і прагнення до успіху. Водолії будуть сповнені рішучості та впевненості, які допоможуть прийти до поставлених завдань і набути успіху. Представники сузір’я повинні бути наполегливими і рішучими, щоб змінити життя на краще.

«Закохані» в розкладі — карта неминучих змін. Водоліям важливо прислухатися до свого серця і інтуїції, щоб вибрати шлях істинної любові і щастя. рішення необхідно приймати самостійно, щоб не погнатися за хибними та ідеалами і не витрачати час марно.

Аркан «Смерть» завжди символізує завершення і перетворення. За цією картою представникам сузір’я важливо вчасно прощатися в минулому, відмовитися від застарілих цілей та ідей, а також переглянути плани на найближчий час. Настав час оновити енергетику і почати новий етап життя, в якому не буде місця невдач і розчарувань.

Риби

Карта «Повішений» говорить про те, що вихід із скрутного становища знайти простіше, ніж здається. Представники даного сузір’я не повинні забувати про те, що часом варто переключити увагу і відволіктися, щоб пізніше поглянути на проблему під іншим кутом і знайти просте рішення.

«Верховна жриця» в розкладі — карта мудрості та інтуїції. Риби зможуть знайти вірний шлях до успіху, якщо навчаться терпляче чекати, аналізувати ситуацію і не поспішати з висновками в неоднозначних ситуаціях. Також Аркан закликає стежити за знаками долі, щоб вибрати вірний шлях і не оступитися.

Завершує тиждень Аркан «Світ», за яким Рибам не складе важко досягти кінцевої точки своєї подорожі, здобути щастя і насолодитися успіхами. Також за цією картою настає брешемо, коли можна з легкістю вирішити нагальні проблеми, забути про сварки, розбіжності та негативи.

You cannot copy content of this page