Таро-прогноз на тиждень з 31 січня до 6 лютого 2022 року для кожного знаку зодіаку

  • від

Таро-прогноз на тиждень з 31 січня до 6 лютого 2022 року

Січень завершується, і до прав набуває останнього місяця зими. Цей тиждень буде знаковим для багатьох представників Зодіакальних сузір’їв, і провести його успішно допоможуть підказки карт Таро.

Карти Таро славляться своєю точністю, і їм довіряють упродовж століть. Знакам Зодіаку варто прислухатися до цінних порад Арканів, щоб розпочати лютий із позитивного настою та повною впевненістю у тому, що справи будуть розвиватися за запланованим сценарієм.

Експерти рекомендують вибрати час, щоб познайомитися з розкладами, проаналізувати карти і зіставити їх поради з тим, що відбувається в реальному житті. Така тактика забезпечить успіх і не дасть схибити у відповідальний момент.

Овен

Аркан “Сонце” відкриває тиждень, вказуючи Овнам на вдалий час для старту. По цій карті можна не сумніватися в тому, що успіх прийде, займатися запланованими справами та розпочинати нові проекти.

“Маг” у розкладі – карта винахідливості. По ній Овни зможуть повністю розкрити свої таланти, щоб зробити прорив і залучити в життя благополучні зміни. Аркан говорить про нові можливості, відмовлятися від яких злочин проти себе.

По карті «Місяць» Овнам важливо довіряти лише фактам, не покладаючись на чутки, домисли чи сумніви. Карта вказує на час, коли сумніви можуть завести в глухий кут, а значить, потрібно приймати тверді рішення, покладаючись на доводи розуму.

Телець

Карта «Закохані» говорить про необхідність переглянути плани та зробити серйозний вибір. Він може стосуватися як особистого життя, так й роботи. Тельцям важливо зважити все, щоб не помилитися і не зайти в глухий кут.

“Місяць” у розкладі – карта, що вказує на таємниці, які розкриються незабаром. Тельці повинні бути готові до несподіваних новин, щоб використати отриману інформацію собі на благо.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість і вміння правильно розподіляти сили. По цій карті Тельці зможуть завоювати довіру оточення, очолити роботу та досягти нових успіхів як у справах, так і у відносинах з оточенням.

Близнюки

Аркан «Зірка» говорить про те, що Близнюки отримають результати докладених зусиль у найближчому майбутньому, тому зараз їм не можна допускати помилок. Наприкінці шляху нагорода буде пропорційна виконаній роботі.

«Диявол» у розкладі — карта спокус і спокус, потурання яким заведуть Близнюків у глухий кут. По цій карті важливо залишатися чесними та неупередженими, щоб уникнути неприємностей та проблем.

Аркан «Мир» говорить про завершення труднощів та довгоочікувану нагороду. Наприкінці тижня Близнюки зможуть отримати нагороду за свою працю, набути щастя та гармонії з собою та зовнішнім світом.

Рак

Аркан “Повішений” описує ситуацію, коли Раки будуть змушені призупинити справи. По цій карті важливо знайти джерело проблем та вирішити їх, щоб не зупинятися у розвитку та не втрачати нових можливостей.

По карті «Сонце» Ракам будуть доступні всі напрямки для розвитку, а отже, можна сміливо рухатися вперед і не побоюватися, що попереду чекають проблеми. Також на цій карті є можливість насолодитися тріумфом та відзначити чергову перемогу з близькими.

Аркан Вежа обіцяє нові потрясіння, якщо Раки не перестануть бачити світ через рожеві окуляри. Карта закликає подивитися правді в очі і позбавитися всього, що завдає біль, не намагаючись сховатися від проблем в ілюзорному світі.

Лев

Карта «Імператриця» говорить про те, що справи Львів поступово йдуть у гору. На швидкі результати розраховувати не варто, проте впевненість у собі та активна робота врешті-решт принесуть свої плоди.

За картою «Верховна жриця» велику роль у добробуті Львів відіграватимуть незначні події, побачити які допоможе інтуїція. Шосте почуття вбереже від помилок і дозволить зробити правильний вибір.

«Мир» у розкладі – карта досягнення мети та отримання нагороди за докладені зусилля. Тому Аркану Леви зможуть знайти своє місце, насолодитися тріумфом і з легкістю подолати тимчасові труднощі.

Діва

Карта «Смерть» не обіцяє Дівам проблем у тому випадку, якщо не боятися зачиняти двері минулого. Аркан говорить про необхідне оновлення, коли є можливість розпочати новий етап життя, залишивши за спиною те, що вже не відіграє жодної ролі у сьогоденні та майбутньому.

За картою «Поміркованість» Діви зможуть здобути щастя, якщо перестануть намагатися прискорити час. Аркан вказує на час, коли поміркованість у всьому не дасть помилитись і вчинити дії, що ведуть до нових проблем.

Наприкінці тижня Діва матиме чудову нагоду попрощатися зі старими звичками та підвалинами. Аркан «Вежа» закликає розпочати новий етап, змінивши світогляд і прибравши зі шляху те, що заважає розвитку та щастю.

Терези

Карта «Закохані» описує ситуацію, коли Терезам для прийняття вірного рішення потрібно прислухатися до свого серця. Вибираючи шлях, важливо чітко усвідомлювати кінцеву мету, щоб не ставати заручниками обставин.

Аркан «Правосуддя» передбачає відповідальність, яка допоможе Терезам уникнути неприємностей і негараздів. Аркан говорить про те, що кожне слово і дія позначиться на майбутньому, а значить, потрібно дотримуватись правил і не допускати промахів.

«Поміркованість» у розкладі — карта, що закликає Терезів зберігати холоднокровність та впевненість. Тому Аркану необхідно залишити поспіх, щоб не оступитися за крок від довгоочікуваного успіху.

Скорпіон

По карті «Колісниця» Скорпіони зможуть випробувати свої сили та досягти тріумфу. Порада Аркана — не покладати він непосильних зобов’язань і пам’ятати у тому, що бажання має бути можна порівняти з можливостями.

Карта «Помірність» символізує гармонійний період, який не можна порушувати імпульсивними діями та поспішними висновками. Розміреність у всьому не дасть помилитись.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність залишатися чесними та розставити пріоритети. Така тактика убереже від помилок і не дозволить витратити дорогоцінний час на справи, що не сприяють залученню успіху.

Стрілець

Аркан “Імператриця” вказує Стрільцям на швидку розв’язку. Це означає, що справи будуть завершені вчасно і нагорода не забариться. Також карта вказує на благополучні зміни в особистому житті та можливість порозумітися з близькими.

По карті «Повішений» Стрільцям потрібно провести ретельний аналіз, щоб зрозуміти, що саме спричинило зупинення справ. Розібравшись із джерелом неприємностей, вдасться змінити перебіг подій на краще.

По карті «Верховна жриця» Стрільцям важливо не поспішати з активними діями та зачекати на момент. Внутрішній голос допоможе вчасно розпочати активні дії, щоб залучити до життя процвітання.

Козоріг

По карті «Мир» на початку тижня Козероги відчують приплив сил та творче піднесення. Аркан вказує на швидку перемогу та можливість розвивати свої таланти. Творча робота може стати додатковим джерелом доходу, а також перерости у свій бізнес.

Аркан «Сила» закликає Козерогов не боятися докладати зусиль задля досягнення необхідних результатів. Оптимізм та бажання залучити успіх допоможуть швидко подолати тимчасові бар’єри на шляху до свого щастя.

“Імператор” в розкладі – карта, що вказує Козерога на необхідність залишатися вірними своєму слову. Мудрі та неупереджені рішення допоможуть завоювати довіру, а також швидко завершити проекти та отримати гідну нагороду.

Водолій

За картою «Імператор» Водоліям належить взяти кермо влади в свої руки, щоб здобути успіх. Порада картки – приймати рішення, покладаючись не лише на свій досвід, а й переймаючи мудрість старшого покоління.

По карті «Маг» Водоліям варто змінити підхід до роботи, щоб встигати більше та збільшити дохід. Карта закликає впроваджувати нововведення та не боятися змін, які обов’язково будуть на краще, якщо тримати те, що відбувається під контролем.

Аркан «Сила» закликає Водолєєв не боятися випробувань. Пройти їх не важко, якщо налаштуватися на хвилю оптимізму і користуватися отриманими раніше навичками. Віра в успіх та активність допоможуть досягти потрібних результатів за короткий проміжок часу.

Риби

Аркан “Суд” – це заклик до активних дій. Для Риб ця карта відкриває тиждень, вказуючи на необхідність залишатися чесними, щоб не давати ворогам та недоброзичливцям приводу нашкодити.

По карті «Маг» Риби зможуть досягти нових успіхів, якщо дотримуватимуться обраної тактики і нікому не дозволятимуть нав’язувати свою думку. Аркан говорить про нові можливості, упускати які не можна.

По карті «Верховна жриця» важливо довіряти своїй інтуїції та не поспішати з діями. Вміння вичікувати і аналізувати події, що відбуваються, призведе до нових перемог, і Риби відчинять двері в щасливе майбутнє.