fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Жовтень підходить до кінця, і провести перший тиждень листопада вдало Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки карт Таро. Поради старших Арканів додадуть впевненості, необхідної для сміливих рішень та нових перемог.

Карти Таро вже більше століття допомагають нам приймати вірні рішення і заздалегідь дізнаватися про те, які події відбудуться в найближчому майбутньому.

Експерти рекомендують почати листопад з прогнозу, щоб дізнатися про те, що чекає попереду. Цінні підказки старших Арканів допоможуть вибрати вірний шлях до успіху і легко залучити в життя важливі події.

Овен

На початку тижня Овнам необхідно зосередитися на майбутньому. Аркан «Вежа» говорить про необхідність змін, завдяки яким вдасться попрощатися з минулим і відправити енергію в русло вирішення нагальних проблем.

Аркан «Повішений» закликає представників Знаку не стукати в закриті двері та шукати способи вирішити завдання іншим шляхом. Часом для нової перемоги достатньо відступити і переключити увагу, щоб перепочити і знайти нові способи досягнення мети.

За картою «Правосуддя» Овни можуть отримати довгоочікувані результати своєї праці. Тому Аркану неприємності чекають лише в тому випадку, якщо були спроби схитрувати або обдурити долю.

Телець

Тельцям для набуття благополуччя на початку тижня не варто поспішати. Аркан «Верховна жриця» говорить про мудрість і вміння вичікувати, щоб не помилитися і зірвати куш.

По карті «Повішений» Тільці повинні бути готові піти на маленькі жертви, поступившись чимось заради доброї мети. Порада Аркана – не боятися змін і всебічно розвиватися. Отримані знання допоможуть розширити горизонти і впоратися зі справами, які не давалися раніше.

Про несподівані події говорить карта «Колесо удачі». По неї Тельцям важливо пам’ятати про те, що не все буває підвладно бажанням і намірам. Часом необхідно якийсь час плисти за течією, щоб вникнути у суть того, що відбувається, і прийняти вірні рішення.

Близнюки

Позитивний Аркан «Колесо фортуни» внесе сум’яття в життя Близнюків, проте пізніше все стане на свої місця. Порада карти—не поспішати події і дати їм відбутися для того, щоб не обдуритися через поспіх і не згорнути на дорогу, що веде в глухий кут.

Карта «Зірка» є гарною ознакою. Близнюки можуть бути впевнені в тому, що обрали правильний шлях. Залишилося пройти по ньому до кінця їм не поспішати, щоб отримати не тільки нагороду за праці, а й подарунки долі.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», за яким представники Знаку мають прийняти непросте рішення, здатне докорінно змінити життя. Порада карти—не боятися малих жертв, які окупляться незабаром і допоможуть розширити горизонти.

Рак

На початку тижня за картою «Правосуддя» Раки отримають довгоочікувані результати своєї роботи. За цією картою результат може бути не тільки позитивним, але й вимагатим роботи над помилками, якщо представники Знака надійшли нечесно або діяли необачно.

За картою «Ієрофант» від раків буде потрібна чесність, чіткий розпорядок дня і вміння розставляти пріоритети. Діяти потрібно рішуче, але при цьому не забути про правила і норми, порушення яких загрожує неприємностями.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», який вказує на неминучі зміни. Вони будуть непередбачуваними, але стануть початком нової захоплюючої пригоди. Ракам не варто відмовлятися від того, що запропонувати доля, щоб не зупинятися в розвитку і не втрачати цікавих можливостей.

Лев

Леви можуть почати тиждень активно і не сумніватися в своєму успіху. Аркан «Сила» говорить про те, що знань і енергії вистачить для досягнення поставлених завдань, а значить, можна негайно і приступати до роботи.

Аркан «Імператор» символізує мудрість і вміння правильно розпоряджатися отриманою інформацією. Провал загрожує Левам лише в тому випадку, якщо забути про скромність і потурати гордині.

Завершує тиждень Аркан “Маг”. По цій карті представникам Знака важливо пам’ятати, що часом потрібно йти неторованим шляхом і самостійно відчиняти нові двері, покладаючись лише на себе і свою винахідливість.

Діва

На початку тижня за картою «Смерть» настає час змін. Аркан закликає Дів не озиратися і не намагатися воскресити минуле. Світле майбутнє не за горами потрібно лише дозволити собі жити далі і врахувати помилки пройденого шляху, щоб у майбутньому не робити схожих помилок.

Аркан «Сила» дає Дівам можливість займатися будь-якими справами. Порада карти — вірити в свої сили і з оптимізмом дивитися в майбутнє, не боятися відповідальності і чесно працювати.

По карті «Самітник» з’являється час для відпочинку. Аркан закликає Дів залишитися наодинці зі своїми думками, щоб скласти план дій і прорахувати ходи. Вдалині від суєти і шуму буде простіше прийняти вірні рішення і знайти шлях до щастя.

Терези

Перший Аркан розкладу «Імператриця» обіцяє Терезам позитивну динаміку. Події розвиватимуться неспішно, і у представників Знаку буде час обдумати те, що відбувається, прийняти вірні рішення і спокійно займатися роботою.

Карта «Повішений» вказує Терезам на скрутне становище, вихід з якого потрібно знайти якнайшвидше. Не виключено, що представники Знака тупцюють на місці через небажання змінити тактику чи впертості, які забирають дорогоцінні сили і час.

Завершує тиждень Аркан «Дурень», за яким Терези зможуть зірвати куш завдяки випадковості. Порада карти—не відмовлятися від цікавих пропозицій, але при цьому усвідомлювати і не ризикувати даремно.

Скорпіон

Карта «Суд» у розкладі обіцяє довгоочікувані зміни до кращого і завершення важкого періоду. Тому Аркану Скорпіони зможуть знайти довгоочікувану свободу і усунути перешкоди на шляху до щастя.

Аркан «Маг» говорить представникам Знаку про можливість підійти до роботи творчо, розкрити нові грані таланту і легко виконати поставлені завдання. Порада карти – не боятися нововведень і неповторених шляхів, здатних вивести на новий щабель успіху найкмітливіших і сміливих.

Карта «Імператор» обіцяє Скорпіонам вирішення проблем і легкість втілення в життя планів. Порада Аркана – залишатися чесними і неупередженими, щоб не псувати собі репутації і не відштовхувати людей.

Стрілець

По карті «Повішений» на початку тижня буде можливість виправити допущені раніше помилки і вийти із скрутного становища. Стрільцям важливо пам’ятати про відповідальність і не намагатися обдурити долю.

Аркан «Самітник» говорить про необхідність визначитися з планами і скласти список справ, щоб нічого не забути. Стрільці зможуть взяти паузу, щоб поміркувати і відновити сили для активної роботи.

Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», за якою Стрільці вільні займатися будь-якою роботою. Порада Аркана – дивитися в майбутнє з оптимізмом і не втрачати можливостей, дарованих долею.

Козеріг

Тиждень для Козерогів розпочнеться з довгоочікуваного звільнення. Аркан «Суд» вказує на можливість поставити крапку в складній роботі, виграти судовий розгляд, що затягнувся, і поставити на місце кривдників, що зарвалися.

Карта «Правосуддя» закликає Козерогов діяти чесними методами і не намагатися перехитрити долю. Аркан вказує на довгоочікуваний успіх і щастя, які увірвуться в життя незабаром.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Зірка”. Тому козероги можуть спокійно займатися своїми справами, не боячись невдач і промахів. Порада карти—не згортати з шляху і не втрачати шансу на нові перемоги.

Водолій

Водоліям на початку тижня потрібно робити непростий вибір і, ймовірно, чимось пожертвувати для здобуття чогось більшого. Аркан «Закохані» закликає діяти самостійно і прислухатися до свого серця, щоб не помилитися.

Карта «Дурень» повідомляє Водоліям про швидкі зміни. По цій карті доля надасть безліч можливостей, і представникам Знака важливо пам’ятати про відповідальність, щоб не упустити нових перспектив.

Судячи з карти «Самітник», Водолеєв матиме час для відновлення сил, які були витрачені за тиждень. Аркан вказує на необхідність усамітнення та відпочинку, щоб пізніше взятися за справи з подвоєною енергією.

Риби

На початку тижня Рибам, судячи з карти «Ієрофант», належить розставити пріоритети і попрацювати над планом дій. Розподілити потрібно буде і сили, щоб виконати задумане в термін і не залишитися без винагороди.

Аркан «Смерть» говорить про неминучі зміни, опиратися яким марно. Чим швидше Риби усвідомлюють їх важливість, тим простіше ним адаптуватиметься під умови нової реальності і не чіплятися за віджите минуле.

Завершує тиждень листопада мапа «Помірність». По її представникам Знака важливо пам’ятати про дотримання заходу в усьому. Така тактика допоможе обійтися без неприємностей і в майбутньому не витрачати час на виправлення допущених помилок.

You cannot copy content of this page