fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 4 по 10 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз дає можливість поглянути в майбутнє і отримати уявлення про те, що очікує нас у найближчий час. Точні поради старших Арканів допоможуть скласти план дій і без праці дійти поставлених цілей.

Таро-прогноз носить рекомендаційний характер, тому Знаки Зодіаку можуть враховувати підказки та приймати самостійні рішення. Тарологи рекомендують зіставити поради карт з тим, що відбувається в житті. Це дозволить найбільш точно оцінити обстановку і вибрати правильний шлях до процвітання. Крім того, важливо прислухатися до своїх відчуттів — інтуїція допоможе в важку хвилину визначитися з правильним рішенням.

Овен

Цього тижня Овнам важливо бути особливо уважними. Перша карта розкладу «Повішений» символізує зміну пріоритетів. Тому Аркану представникам сузір’я знадобиться переосмислення ситуації або перегляд поточних планів. Не виключено, що доведеться тимчасово призупинити деякі проекти або ухвалити незручні рішення.

Аркан «Колесниця» вносить динаміку і рух у життя. Карта віщує зміни і успіх, закликає Овнов прийняти рішення і взяти управління долею в свої руки. Порада карти— бути активними, методичними і рішучими, щоб подолати будь-які перешкоди, які можуть з’явитися на шляху.

Третя карта «Верховна жриця» вказує на захист, інтуїцію та мудрість. Вона говорить про те, що Овнам необхідно прислухатися до і внутрішнього голосу, щоб прийняти вірні рішення. Також Аркан закликає не поспішати з діяннями і навчитися терпляче вичікувати потрібного моменту, щоб вступити в гру вчасно і зірвати куш.

Телець

Тельців чекає яскравий час багатий на події та можливості. Аркан «Сонце» символізує енергію та новий початок. Карта відкриває приємні перспективи, а значить, довго розгойдуватися немає сенсу. Представникам сузір’я важливо користуватися своїми талантами і підкорювати нові вершини успіху.

Аркан «Верховна жриця» закликає Тельцов звернутися до свого внутрішнього голосу, щоб у сумнівній ситуації не зайти в глухий кут і прийняти єдино вірне рішення. Карта обіцяє успіхи тим, хто не поспішає і вважає за краще почекати час перш, ніж взятися за складну і важливу роботу.

Третя карта розкладу «Помірність» символізує досягнення балансу, гармонії та пошуку золотої середини. Порада карти – бути розумними і зберігати гармонію в відносинах і всередині себе. Також Аркан обіцяє нові можливості тим, хто не жениться за двома зайцями одночасно і вирішує питання щодо їх надходження.

Близнюки

Цього тижня Близнюків чекає період успіхів. Аркан «Мир» символізує гармонію і завершення. Це означає, що у представників сузір’я буде можливість поставити крапку в деяких проектах або досягти своїх цілей. Зусилля, які знадобилися в минулому, почнуть приносити позитивні результати.

Карта «Імператриця» обіцяє Близнюкам натхнення та налагодження особистих відносин. Це означає, що настав час залишити сумніви і тривоги, заявити про себе і черпати натхнення у близьких, чия підтримка і тепло допоможуть подолати тимчасові перешкоди на шляху до нових перемог і вершин успіху.

По карті «Місяць» Близнюки отримають важливу інформацію, розпорядитися якою потрібно мудро. Внутрішній голос допоможе прийняти вірні рішення і не зайти в тупик через свою недбалість або відсутність пильності. Також Аркан закликає боротися з необґрунтованими страхами, які заважають щасливому життю.

Рак

Ракам цього тижня потрібно знайти баланс між розумом і емоціями. Перша карта «Маг» вказує на те, що у представників сузір’я буде можливість використовувати свої розумові та творчі здібності для досягнення цілей. Внутрішня енергія допоможе повною мірою розкрити таланти і зійти на п’єдестал успіху.

Аркан «Закохані» може вказувати на можливість зустріти нових та цікавих людей, які можуть мати значний вплив. Також ця карта символізує серйозний вибір, зробити який доведеться рано чи пізно. УРаків буде можливість підготуватися і зважити всі «за» і«проти».

Карта «Помірність» закликає представників сузір’я уважно стежити за фізичним та емоційним благополуччям. Тому Аркану не можна кидатися з крайності в крайність і наражати себе на необґрунтований ризик. Поміркованість і гармонія в усьому призведуть до нових перемог і допоможуть залучити в життя щасливі події.

Лев

Цього тижня Леви повинні використовувати свою внутрішню силу та стійкість. Аркан «Сила» вказує на те, що цього тижня буде можливість подолати будь-які труднощі, з якими представники сузір’я можуть зіткнутися. Порада карти— бути впевненими і брати керівництво долею в свої руки.

Аркан «Дурень» говорить про нові несподівані можливості, які можуть стати початком нових захоплюючих пригод. За цією картою Леви не повинні забувати про відповідальність, завдяки якій вдасться уникнути необґрунтованих ризиків і з легкістю змінити життя на краще.

Карта «Мир» обіцяє набуття гармонії із собою і зовнішнім світом, завершення періоду труднощів та набуття щастя. Тому Аркану Леви зможуть вирішити складні питання, примиритися з близькими або діловими партнерами, а також отримати нагороду за виконану раніше роботу.

Діва

Цього тижня Дівам не варто забувати про важливість саморефлексії, альтернативного мислення і сміливості слідувати своїм мріям. Карта «Самітник» закликає на час відійти від суєти, щоб почути себе, розставити пріоритети і відмовитися від всього наносного, що заважає просуванню.

Аркан «Повішений» може вказувати на ситуацію, яку неможливо вирішити в поточний період. Це означає, що Дівам варто переключити увагу і зайнятися іншим видом діяльності, щоб відволіктися. Також карта говорить про те, що представникам сузір’я важливо розібратися в своїх почуттях і емоціях, щоб керуватися ними для досягнення успіхів.

Третя карта «Маг» є символом сили та здатності створювати власну реальність. Вона закликає Дів використовувати внутрішні ресурси та інтуїцію, щоб перетворити мрії на реальність. Невеликий ризик не зашкодить і стане не тільки джерелом нових перемог, але і допоможе мобілізувати енергію і спрямувати її в потрібне русло.

Терези

Наступний тиждень буде часом викликів та рішучих дій. «Колісниця» в розкладі — карта руху та особистого розвитку. По ній Терези зможуть досягти поставлених цілей, завершити трудомісткі проекти і отримати довгоочікувану винагороду за виконану протягом цього року роботу.

Аркан «Вежа» говорить про руйнування і потрясіння, які, втім, будуть на благо. Терезам важливо зняти рожеві окуляри, подивитися в очі правді і відмовитися від замків з піску. На початку грудня настає час звільнення від старих засад і стереотипів, які заважають руху на щастя.

Карта “Суд” символізує завершення. По ній представники сузір’я зможуть поставити на місце кривдників і маніпуляторів, прийняти важливі рішення і повністю змінити життя, підкоривши графік своїм потребам. Аркан закликає до чесності, яка не дасть зайти в глухий кут і поганити свою репутацію.

Скорпіон

Скорпіони можуть очікувати на насичений і значний тиждень. Аркан «Дурень» асоціюється з новими починаннями, ризиками та можливостями. У контексті прогнозу карта вказує на нові можливості, коли не варто боятися зробити крок у невідомість. Порада карти— бути готовими прийняти виклик, щоб набути нового досвіду.

Карта «Правосуддя» нагадує Скорпіонам про важливість приймати об’єктивні рішення та діяти справедливо стосовно інших. Порада Аркана— бути обачними у своїх судженнях, прислухатися до інтуїції та здорового глузду, щоб знайти особистий рецепт щастя та успіху.

За картою «Колесо фортуни» Скорпіони можуть зіткнутися з несподіваними подіями та можливостями. Доля запропонує представникам сузір’я шанс змінити своє життя, здобути свободу та щастя. Нові приємні перспективи будуть неможливі, якщо недбало ставитися до того, що відбувається, і поспішати події.

Стрілець

Цього тижня Стрільцям варто звернутися до духовних практик, щоб подолати спокуси. Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність звернутися до традицій, вищих ідеалів або авторитету для отримання напряму та підтримки. Представники сузір’я можуть виявити в собі бажання вивчати духовні практики, щоб прийти до глибшого розуміння самих себе.

Карта «Диявол» говорить про те, що представники сузір’я пройдуть випробування, які допоможуть звільнитися від поганих звичок, уподобань і прихильностей. По цій карті важливо пам’ятати про особисту відповідальність, тренувати силу волі і не дозволяти спокусам керувати собою і своєю долею.

Карта «Сила» є символом стійкості та внутрішньої мужності. Вона підкреслює необхідність використання м’якості і впевненості в собі, щоб подолати труднощі і впоратися з перешкодами. У цьому прогнозі Аркан говорить про те, що Стрільці повинні звернутися до своїх внутрішніх ресурсів, щоб придушити негативні емоції і вибратися зі складних ситуацій.

Козеріг

Цього тижня Козероги будуть знаходитися в пошуку гармонії і шукатимуть можливості для розвитку. «Суд» у розкладі — карта, що символізує долю, життєві рішення та справедливість. Вона вказує на те, що представникам даного Знака може знадобитися оцінити свої дії і вжити необхідних заходів для того, щоб досягти гармонії та справедливості у своєму житті.

Аркан «Світ» закликає Козерогов насолодитися тим, що вже прийшло в їхнє життя, а також не зраджувати власних ідеалів. За цією картою не складе труднощів виконати заповітні мрії, якщо не згортати з обраного шляху і не посвячувати в свої секрети людей, здатних нашкодити і вставити палиці в колеса.

Остання карта «Колесо фортуни» говорить про те, що життя Козерогів буде зазнати постійних змін. Аркан вказує на те, що представники сузір’я можуть розраховувати на нові успіхи, але для цього потрібно заспокоїтися, привести почуття до балансу і тверезо оцінити обстановку.

Водолій

Водоліям цього тижня не варто відмовлятися від змін, які можуть виявитися доленосними. Карта «Закохані» вказує на те, що представники сузір’я можуть відчувати сильні емоції та пристрасті, пов’язані з любов’ю або романтичними відносинами. Можливі доленосні зустрічі, а також серйозні зміни в особистому статусі.

Карта «Смерть» символізує завершення, трансформацію та новий початок. Вона вказує на необхідність залишити старі звички, переконання або спосіб життя, щоб звільнити місце для зростання і розвитку «Смерть» говорить про можливість змін і подолання проблем, що заважають залученню щастя.

Аркан «Суд» вказує на необхідність прийняти рішення або оцінити певну ситуацію. У контексті прогнозу карта говорить про необхідність залишатися чесними і об’єктивними, щоб зміцнитися на нових вершинах успіху і не дати найменшого шансу заздрісникам нашкодити або скомпрометувати представників даного Знака.

Риби

Для Риб настає час прийняття рішень, використання своїх найкращих якостей та творчих здібностей. Аркан «Правосуддя» вказує на необхідність прийняття відповідальності за свої дії. Можливо, Риби зіткнуться із ситуацією, коли буде необхідно ухвалити справедливе рішення, керуючись етичними принципами.

Карта «Імператор» символізує керівні принципи, організацію та силу волі. Рибам буде надано можливість зайняти лідируючу роль і взяти відповідальність за свої рішення та дії. Вона також вказує на необхідність встановлення порядку в житті і справах.

Карта «Маг» віщує можливість для трансформації та сильного впливу на оточуючих. Рибам може важливо використати свій творчий потенціал, щоб досягти поставленої мети. Порада Аркана – не боятися виявляти свою унікальність, надихати оточуючих і залучати успіх у всіх сферах життя.

You cannot copy content of this page