fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 4 по 10 липня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Новий місяць принесе позитивні зміни і стане щасливим періодом, якщо заздалегідь знати про те, як розвиватимуться події. Підказки старших арканів додадуть впевненості та допоможуть Знакам Зодіаку вибрати правильний напрямок до успіху.

Карти Таро допомагають прогнозувати майбутнє і змінювати долю завдяки вірно прийнятим рішенням. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади карт, щоб визначитися з тактикою і не втратити свого щастя. Прогнози карт не дають прямих вказівок, а лише описують ситуацію, вплинути на яку може кожен з нас.

Овен

Овнам на початку липневого тижня доведеться скоригувати плани, щоб не зайти в глухий кут. Аркан «Повішений» дає можливість переосмислити те, що відбувається, поглянути на проблеми під іншим кутом і дозволити їх, використовуючи нові методи.

Аркан «Імператриця» обіцяє приємні зміни як в особистому житті, так і в діловому середовищі. Овнам для залучення нових успіхів не потрібно поспішати — доля все розставить по місцях. Порада карти – йти обраним шляхом і слухати своє серце, щоб знайти гармонію.

Наприкінці тижня на Овнів чекають довгоочікувані зміни. Аркан «Вежа» з’являється в розкладі, коли настає час вийти зі стиснених рамок, усвідомити свою силу і спрямувати енергію в потрібне русло.

Телець

Тиждень починається з карти «Правосуддя», яка закликає Тельців не хитрувати і не йти на угоди з совістю. Чесність та вміння приймати самостійні рішення вбережуть від промахів.

Карта «Диявол» у розкладі застерігає Тельцов. За цим Арканом представники Знаку мають пройти випробування, за результатами якого вони отримають нагороду або осуд. Уникнути неприємностей вийде, якщо не потурати миттєвим примхам і шкідливим звичкам.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Раки зможуть піднятися на новий щабель успіху, якщо мудро правитимуть своїм життям і прийматимуть рішення лише після ретельного аналізу. По цій карті вдасться поправити матеріальне становище, якщо не наздогнати за наживою, а вибрати собі нішу і працювати в одному напрямку.

Близнюки

На початку тижня Близнюки малюють оступитися, якщо поспішатимуть. Аркан «Колесо удачі» вказує на час змін, які увірвуться стрімко і можуть змусити похвилюватися. Представникам Знаку потрібен час для усвідомлення того, що відбувається, і прийняття єдино вірного рішення.

По карті «Помірність» Близнюкам варто сповільнитися, щоб не втратити важливих дрібниць. Успіх прийде до тим, хто аналізує те, що відбувається перед тим, як щось зробити, і не квапить часу.

Кінець тижня принесе довгоочікуване звільнення від проблем і клопоту, незважаючи на лякаючу назву, карта «Смерть» вказує на благополучні зміни, в процесі яких все старе і неактуальне залишиться за спиною, звільняючи місце новим подіям і приємним.

Рак

Цей тиждень буде не з простих, однак Раки зможуть подолати будь-які труднощі. Аркан «Ієрофант» говорить про те, що допомога прийде зі сторони впливової людини, яка поділиться своїм досвідом і допоможе прийняти вірне рішення.

Аркан «Місяць» закликає до обережності: Ракам належить боротьба з сумнівами і страхами, які заважають приймати вірні рішення. Порада карти – заспокоїтися і прислухатися до себе, щоб звільнитися від негативних думок і прийняти вірне рішення.

Аркан «Мир» стабілізує ситуацію, вказуючи на позбавлення від негараздів. Карта обіцяє прогрес, а значить, можна сміливо братися за роботу і не переживати даремно. Раки можуть впевнено йти вперед, займаючись улюбленою справою.

Лев

Левам початок тижня принесе довгоочікуване визволення. Карта «Колісниця» закликає зробити останній ривок, щоб прийти до поставленої мети, отримати свою нагороду і насолодитися успіхами.

У середині тижня за картою «Самітник» з’явиться час для роздумів. Леви зможуть взяти паузу, щоб без поспіху скласти план дій, вчасно відмовитися від застарілих ідей і повільно взятися за важливу роботу.

Аркан «Імператор» говорить про нові успіхи, які будуть можливі завдяки активній роботі. Левам доведеться випробувати себе на міцність, взяти кермо влади в свої руки і вести за собою людей, об’єднаних однією метою.

Діва

Дівам на початку тижня чекає рішуча боротьба за свій благополуччя. Карта «Сила» вказує на сприятливий час, коли можна більше не зволікати і приступати до вирішення серйозних завдань, які не піддавалися раніше.

У середині тижня Дівам варто покластися на свою інтуїцію. Аркан «Верховна жриця» закликає довіряти шостому почуттю і не поспішати з рішеннями. Увага до дрібниць і внутрішня впевненість допоможуть подолати тимчасові перепони на шляху до наміченої мети.

За картою «Помірність» у життя Дів прийдуть щасливі зміни, але для цього потрібно бути терплячими і не прискорювати перебіг подій. Порада Аркана – дотримуватися у всьому золотої середини.

Терези

Тиждень пройде успішно, якщо Терези прислухатимуться до своїх передчуттів і не поспішають. Аркан «Верховна жриця» говорить про тимчасове затишшя, коли потрібно уважно стежити за подіями. Така тактика допоможе вчасно вступити в гру і швидко вирішити важливі завдання.

Аркан «Закохані» говорить про відповідальність. Терезам належить кардинально змінити життя, поступитися деякими благами заради великих успіхів у майбутньому. Вибір потрібно робити самостійно, щоб не піти чужим для себе шляхом.

Аркан «Помірність» завершує липневий тиждень закликаючи представників Знаку не поспішати і дотримуватися золотої середини. Удача не відвернеться, якщо залишити поспіх і залишатися в стані спокою.

Скорпіон

Цей тиждень буде прекрасним для залучення в життя благополучних змін. Карта «Сонце» говорить про заслужену нагороду та час, який можна витратити на себе. Скорпіони зможуть насолодитися успіхами, відновити сили і відзначити чергову перемогу в колі близьких.

Аркан «Зірка» вказує на вірно обраний шлях, пройти по якому потрібно до кінця. Проблем і перешкод не виникне, якщо слухати своє серце і не квапити подій, які йдуть своєю чергою.

У кінці тижня на Скорпіонів чекають відмінні новини. Карта «Суд» говорить про завершення негараздів та довгоочікувану розв’язку. Чесність і вміння постояти за себе допоможуть звільнитися від впливу токсичних осіб і кривдників.

Стрілець

Стрільцям на початку тижня важливо пам’ятати про стриманість. Аркан «Помірність» закликає не поспішати з висновками, особливо якщо ситуація здається неоднозначною. Залучити позитивні зміни і не оступитися допоможе увага до деталей і відсутність поспіху.

За картою «Смерть» Стрільців чекають серйозні зміни, які вже давно готові увірватися в життя. Сприятливими вони будуть у тому випадку, якщо представники Знаку не опиратимуться і чіплятимуться за минуле.

Аркан «Суд» говорить про подолання перешкод, звільнення від турбот і всього, що заважало щасливому життю. Карта закликає Стрільців бути чесними і неупередженими, щоб відстояти свою репутацію і обійти стороною конфлікти.

Козеріг

На початку тижня від Козерогів буде потрібна максимальна відповідальність. Аркан «Правосуддя» говорить про те, що перемога не за горами, однак для її досягнення необхідно грати за правилами і не намагатися перехитрити долю.

«Сонце» в розкладі — один із позитивних Арканів, який говорить про відсутність проблем та перешкод. Козероги зможуть обирати будь-який напрямок для розвитку, отримувати подарунки долі і з легкістю долати перешкоди на шляху до щастя.

В кінці тижня за картою «Сила» Козерогам важливо зібратися і приступити до вирішення складних справ. Наполегливість, чесність і сила волі допоможуть досягти бажаної мети і отримати гідну нагороду за свою працю.

Водолій

Аркан «Сила» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв без зволікання приступати до намічених справ. Аркан обіцяє перемогу і успіхи, якщо не сумніватися в своїх силах і повною мірою користуватися отриманими раніше навичками.

«Місяць» у розкладі — карта сумнівів, які потрібно перебороти. Тому Аркану не можна потурати страхам і боятися зробити крок уперед, інакше блукання в лабіринті власних думок затягнеться надовго.

В кінці тижня за картою «Колісниця» Водолії відчую приплив сил, який допоможе прийти до наміченої мети. Водоліям важливо налаштуватися на позитивну хвилю, щоб дрібні негаразди не збили з шляху і не завели в тупик.

Риби

Початок тижня задаватиме тон, а значить, Рибам потрібно зосередитися. Аркан «Ієрофант» закликає розставити пріоритети, щоб не відволікатися через дрібниці і вчасно завершити розпочаті справи.

«Колесо фортуни» в розкладі — карта несподіваних подій, які призведуть до позитивних змін, якщо не втручатися в що відбувається. Порада карти – не поспішати і вникнути у суть, щоб знову взяти кермо правління в свої руки.

Карта «Смерть» говорить про переродження, і Рибам настав час змиритися з тим, що життя не стоїть на місці. Настав час звільнитися від всього, що заважає руху вперед і не дає розвиватися.

You cannot copy content of this page