fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 5 по 11 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Почати другий тиждень червня з позитиву і заздалегідь дізнатися про події майбутніх днів Знакам Зодіаку допоможе Таро-прогноз. Своєчасні підказки старших Арканів дозволять скласти план дій і не втратити своєї вигоди.

Таро-прогнози користуються популярністю вже друге століття. Їх цінують за точні підказки і можливість зазирнути у своє майбутнє. Експерти сайту рекомендують познайомитися з прогнозом на майбутній тиждень червня 2023 року, щоб підготуватися до подій і не втратити свого успіху. Увага до інтуїції та зіставлення підказок з тим, що відбувається в житті, допоможуть зробити правильні висновки і не відступитися.

Овен

На початку тижня за картою «Закохані» Овни можуть бути впевнені в тому, що життя зміниться на краще. Карта говорить про те, що невеликі поневіряння — тимчасові, тому лякатися їх не має сенсу. Щастя увірветься в життя, якщо йти до нього і довіряти велінню серця, а не стороннім порадам.

Карта «Смерть» говорить про те, що настав час ще раз переглянути свої плани, відмовитися від застарілих і почати новий розділ життя. Аркан, незважаючи на лякаючу назву, насправді закликає звільнити місце для нових захоплюючих пригод, які так люблять представники цього сузір’я.

Аркан «Маг» з’являється в розкладі, коли важливо не зволікати і проявляти себе. Овни зможуть вийти з тіні, заявити про себе і побудувати не тільки кар’єру, але і знайти нові джерела натхнення. Порада Аркана – не боятися відповідальності. Вона дисциплінує і допомагає спрямовувати кипучу енергію в потрібне русло.

Телець

За картою «Суд» тиждень розпочнеться зі звільнення та довгоочікуваного завершення. Аркан обіцяє Тельцям порятунок від тривог, турбот і проблем. Представники Знаку зможуть вдихнути на повні груди і насолодитися перемогою над страхами, бідами чи складними проектами. Зараз важливо дивитися вперед, а не оглядатися назад.

Карта «Сила» вторить першому Аркану, повідомляючи Тельцям про те, що настав час рухатися далі, долати тимчасові труднощі на шляху до щастя. По цій карті важливо не тільки йти вперед, але і прораховувати ходи. Довіряти важливо голосу розуму, а не миттєвим емоціям або стороннім порадникам.

Ще одна позитивна карта розкладу — «Колісниця». Аркан символізує наближення змін, які не змусять себе чекати. Тільцям треба бути хоробрими, щоб їх прийняти, адже часом доля дає нагороду разом з невеликими випробуваннями, пасувати перед якими загрожує невдач.

Близнюки

Карта «Суд» закликає Близнюків до терпіння і розуміння. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — доля буде прихильна до тих, хто може долати перешкоди, залишаючись чесними і неупередженими. Карта говорить про те, що кульмінація близька, а значить, скоро піде довгоочікувана розв’язка і належна винагорода.

За картою «Дурень» Близнюки можуть розраховувати на щасливу випадковість. Порада карти—не замикатися в собі і бути готовими до нових цікавих пропозицій. Порада Аркана — не втрачати пильності, яка може обернутися промахами і неприємностями через недбале ставлення до своїх обов’язків.

«Зірка» в розкладі — карта Вищого заступництва. Близнюки можуть спокійно займатися своїми справами, будучи впевненими в тому, що успіх не відвернеться. Головне — не міняти цілей і не залишати розпочатого. Також з цього Аркану є можливість здійснити мрію або здобути щастя в особистому житті.

Рак

Аркан «Верховна жриця» закликає Раків розпочати тиждень статечно. По цій карті важливо прислухатися до своєї інтуїції, яка обов’язково допоможе віднайти внутрішню впевненість і залучити в життя потрібні події. Також карта обіцяє процвітання, проте події розвиватимуться поступово, даючи Ракам звикнути до змін.

«Маг» у розкладі — карта наполегливості, пошуку себе та нових горизонтів. Ракам цей Аркан обіцяє розширення можливостей та повноважень, можливість вийти з-за спин конкурентів. Представники Знаку повинні пам’ятати про те, що успіх іде до тих, хто не сидить склавши руки, а працює і розвивається.

Аркан «Диявол» попереджає про неприємності, які можуть виникнути через недбале ставлення до справ, грубості чи інфантильності. Представникам сузір’я належить боротьба з негативом і шкідливими звичками, які не дають не тільки розвиватися, але і погано впливають на репутацію.

Лев

Цей тиждень червня буде відповідальним і разом з тим перспективним. Аркан «Імператор» говорить про те, що Леви зможуть здобути славу, шану та успіх, якщо прийматимуть мудрі рішення. По цій карті важливо дотримуватися правил гри і залишатися чесними, щоб не зіпсувати своєї репутації.

«Правосуддя» в розкладі — карта довгоочікуваної розв’язки. У буквальному сенсі значення Аркана — торжество справедливості, а значить, Леви зможуть звільнитися від проблем і перешкод, отримати заслужену нагороду. Не виключено, що представникам Знаку доведеться провести роботу над помилками, якщо це необхідно для запобігання великим неприємностям.

За картою «Дурень» Левам варто пам’ятати про відповідальність. Аркан говорить про те, що доля прихильна, але це не означає, що можна працювати абияк. Від представників сузір’я буде потрібно відповідальність, вміння підлаштовуватися під обставини та уміння бачити щасливі знаки долі.

Діва

Аркан «Ієрофант» відповідає за глибинні зміни, завдяки яким легше даються зміни. Дівам доведеться переглянути плани, розставити пріоритети і прислухатися до мудрих наставників. Нині важливо йти шляхом світла, духовно розвиватися і долати перешкоди силою волі.

«Диявол» у розкладі — карта неприємностей і невдач, які можуть виникнути через недотримання правил. На представників сузір’я чекають випробування на міцність, і пройти їх потрібно з високо піднятою головою. Також по цій карті не можна піддаватися спокусам і потурати своїм примхам.

Аркан «Місяць» відкриває світ ілюзій та таємних страхів, найчастіше необґрунтованих. По цій карті важливо довіряти інтуїції, не сумніватися в собі і не блукати в темряві домислів. Вони не допоможуть прийти до успіху — навпаки, заплутають і заведуть у глухий кут, вийти з кого буде проблематично.

Терези

Аркан «Вежа» відкриває тиждень, закликаючи Терезів не жити минулим та ілюзіями. Настав час подивитися в справжнє, здобути впевненість і попрощатися з тим, що вже не актуально. Порада карти — вірити в свої сили і йти шляхом щастя, обходячи стороною домисли і людей, здатних збити з пантелику.

Карта «Маг» символізує винахідливість, бажання розвиватися і розширювати горизонти. Терезам варто розглянути вирішення наболілих питань під іншим кутом, знайти творчий підхід або попросити поради у мудрих наставників. Вони допоможуть розкрити очі на те, що відбувається, і зрозуміти, що є простіші і неординарніші рішення.

Аркан «Колісниця» – карта дії. За цією картою залишається зробити останній ривок, щоб досягти мети і отримати законний приз. Це означає, що кінець тижня буде дуже активним, а значить, Терезам потрібно запастися енергією і навчитися розподіляти сили. Це потрібно для того, щоб не перегоріти і вчасно знайти своє щастя.

Скорпіон

Карта «Диявол» з’являється в розкладі, коли необхідна боротьба з внутрішніми демонами. Це можуть шкідливі звички та прихильності, що заважають щастю. Скорпіонам важливо відмовитися від усього, що заважає розвитку і негативно впливає не тільки на здоров’я і настрій, але і на фінансовий благополуччя.

За картою «Вежа» настає час позбавлення від ілюзій і цілей, які ніколи не втіляться в життя. Простіше кажучи, Скорпіони зможуть знайти шлях на щастя, якщо перестануть ховатися у вигаданому світі і видавати бажане за дійсне. Настав час — треба діяти, щоб змінити життя на краще.

Аркан «Зірка» завершує тиждень, вказуючи представникам сузір’я на перемогу. По цій карті шлях вільний, а значить, Скорпіони змогли подолати всі випробування. Залишилося зробити кілька кроків, щоб отримати довгоочікуваний приз і насолодитися результатами своєї кропіткої роботи.

Стрілець

За картою «Самітник» Стрільцям варто почати тиждень із розстановки пріоритетів. Така практика позбавить від витрати сил і енергії на непотрібні або другорядні справи. Порада Аркана — віддалитися від суєти і присвятити час собі, адже не тільки робота, а й відпочинок сприяють відновленню життєвої енергії.

За картою «Колесо удачі» життя набирає обертів і в неї вриваються стрімкі зміни. Аркан символізує довгоочікуване звільнення від проблем, проте Стрільцям не варто гостро реагувати на те, що відбувається. Навпаки, важливо сповільнитися, щоб взяти контроль у свої руки і повністю усвідомити те, що відбувається.

За картою «Смерть» Стрільців чекає звільнення від того, що завдавало біль, стало неактуальним і готове стати минулим. Розставання з ним може бути болючим, проте воно необхідне для того, щоб звільнити місце для нових, більш оптимістичних та цікавих можливостей.

Козеріг

Відкриває тиждень карта «Верховна жриця», яка закликає Козерогів довіряти собі та своїм передчуттям. Тому Аркану не можна поспішати і думати, що доля буде прихильною. Зараз важливо визначитися з тим, чого не вистачає для щастя: знань, навичок, терпіння або звільнення від поганих уподобань.

Відмінна карта «Сонце» випадає на середину червневого тижня, обіцяючи Козерогам щастя, удачу та везіння у всіх сферах життя. По цій карті немає причин для занепокоєння: важливо йти своїм шляхом, не забути про оптимістичний настрій і не зупинятися на досягнутому, щоб не подарувати конкурентам чудові можливості.

Карта «Колісниця» говорить про те, що після тривалої роботи Козероги зможуть отримати не тільки гідну нагороду, а й піднятися на новий щабель. Це означає, що зараз немає часу для того, щоб прокрастинувати — треба діяти, але з розумом, обходячи пастки долі завдяки вродженому почуттю інтуїції.

Водолій

Карта «Суд» відкриває тиждень, говорячи про необхідність бути гранично чесними і пильними. Водолії зможуть узяти гору над неприємностями, завершити складні справи і отримати заслужену нагороду. Для цього важливо йти своїм шляхом і відмовитися від розголошення планів.

Карта «Колесо фортуни» говорить про круговерті подій, в якій не можна втрачати пильності та мети. Аркан закликає вести активний спосіб життя, не зациклюватися на проблемах і знаходити неординарні способи вирішення завдань. Порада карти—віддавати собі звіт у діях і не сподіватися на авось.

Карта «Дурень» закликає до обережності. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що відповідальність і увагу до деталей убережуть від прикрих помилок, на виправлення яких піде багато часу. Зараз важливо зосередитися на мене, не втрачати пильності, навіть якщо здається, що все йде як по маслу.

Риби

Карта мудрості «Ієрофант» закликає представників сузір’я розпочати червневий тиждень з планування та розподілу справ за ступенем важливості, а також заповнення прогалин у знаннях. Така робота допоможе визначитися з цілями, направити енергію в потрібне русло і прийти до успіху з найменшими витратами сил.

Карта «Верховна жриця» говорить про те, що середина тижня буде статечною, спокійною і відповідальною. Успіх не за горами, проте Рибам не можна піддаватися миттєвим бажанням або забаганкам, спробам прискорити час і події. Все йде своєю чергою, а занчить, можна спокійно виконувати свою роботу.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», і за цією картою завжди потрібно робити вибір. Риби повинні бути пильні, щоб не піти назустріч чужій мрії. Зараз важливо слухати своє серце, щоб не помилитися і стати заручниками власної недалекоглядності.

You cannot copy content of this page