fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 5 по 11 грудня 2022 року для кожного знака

Останній місяць року завжди забирає багато сил, тому так важливо скласти план дій і займатися вирішенням першочергових завдань. Впоратися з роботою та отримати гідну нагороду Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні поради карт Таро.

Щодня наближає нас до довгоочікуваних новорічних свят, і поряд з передчуттям багато хто відчуває хвилювання і страх. Впоратися з сумнівами і вчасно завершити необхідні справи вдасться, якщо прислухатися до підказок старших Арканів. Експерти рекомендують познайомитися з прогнозом на майбутній тиждень грудня, щоб розставити пріоритети і з легкістю оминути можливі неприємності.

Овен

На початку тижня за картою «Смерть» Овни зможуть оновити енергетику і розпочати новий етап життя. Аркан не несе неприємностей у тому випадку, якщо не противитися змін і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

«Самітник» у розкладі — карта ізоляції та тимчасової самотності. Воно може бути вимушеним через нездужання, а також добровільним. Овни зможуть на час залишитися наодинці зі своїми думками, відновити сили і знайти спосіб подолати виниклі на шляху складності.

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що Овнам не можна поспішати з прийняттям відповідальних рішень. Карта обіцяє успіх і процвітання, якщо не діяти на емоціях і набратися терпіння. Передчуття не обдурять і допоможуть обійти стороною пастки долі.

Телець

Благополучні зміни обіцяє карта «Верховна жриця», проте для цього Тільцям важливо не поспішати і довіряти своїм передчуттям. Успіх не змусить себе чекати, якщо не піддаватися на провокації і вибирати той шлях, який підказує серце.

Аркан «Сила» закликає представників Знака спрямовувати енергію в мирне русло і здорово оцінювати свої сили. По цій карті Тільці зможуть набути успіху, якщо активно працюватимуть над створенням благополучного майбутнього.

Про необхідність тренувати силу волі говорить Аркан «Диявол». По цій карті Тільці зможуть уникнути проблем, якщо не потуратимуть слабкостям і миттєвим примхам. Порада Аркана – тренувати силу волі і оточувати себе успішними людьми, здатними допомогти в важку хвилину.

Близнюки

Аркан «Мир» обіцяє Близнюкам швидке завершення шляху та досягнення поставлених завдань. По цій карті важливо не гнатися за ілюзіями і чітко уявляти собі кінцевий результат, щоб не збитися з дороги і не зайти в глухий кут за кроком від довгоочікуваної перемоги.

Карта «Повішений» описує ситуацію глухого кута, коли Близнюкам важливо не поспішати з прийняттям рішень. Слідуючи за першим Арканом розкладу, «Повішений» закликає розставити пріоритети і прийматися за справи в повній впевненості своєї правоти.

Завершує тиждень грудня мапа «Смерть». По ній Близнюки зможуть оновити енергетику, залишити за спиною ілюзії і минуле, що віджило себе. Порада карти – не боятися змін і відкрито дивитися в майбутнє.

Рак

Тиждень починається з Аркану «Вежа», який вказує на неминучі зміни. За цією картою Ракам належить подивитися право в очі, зруйнувати замки з піску і рухатися вперед, не забуваючи враховувати помилки минулого.

Аркан «Зірка» в розкладі — щаслива ознака. Для Раків ця карта символізує довгоочікуване вирішення проблем і набуття справжньої мети. Довіра інтуїції вбереже представників Знака від прикрих промахів.

Завершує тиждень карта «Місяць», символізуючи таємниці та загадки, в яких потрібно розібратися. Раки зможуть знайти вихід із скрутного становища, якщо перестануть сумніватися в собі і блукати в темряві необґрунтованих сумнівів.

Лев

За картою «Місяць» Левам важливо почати тиждень з відмови від потурання страхам і сумнівам, здатним завести в глухий кут. Настав час повірити в свої сили і відкрити двері в щасливе майбутнє, дізнатися важливі таємниці і правильно розпорядитися отриманою інформацією.

За картою «Колесо фортуни» Львів чекають на події, взяти під контроль які одразу не вийде. Порада Аркана—не поспішати з висновками і прояснити ситуацію, щоб через необачні дії не залучити на себе неприємності.

Завершує тиждень позитивна мапа «Помірність». По її представникам Знака важливо пам’ятати про міру в усьому, не потурати миттєвим примхам і не поспішати з висновками, якщо є сумніви у власній правоті.

Діва

Початок тижня буде не найпростішим. Аркан «Диявол» закликає Дів до обережності і обачності, щоб уберегтися від проблем. Сила волі та вміння протистояти обставинам призведуть до перемоги.

Аркан «Імператор» говорить про нові можливості. По цій карті важливо мудро правити своїм життям, орієнтуватися на чесність і активно працювати над створенням благополучного майбутнього.

У кінці тижня за картою «Закохані» настає пора змін. Аркан закликає зробити вибір, щоб звільнитися від проблем, знайти своє щастя і набути свободи. Приймати рішення важливо самостійно і слідувати поклику серця.

Терези

Початок тижня зустрічає Терезів картою «Смерть», яка не обіцяє проблем, якщо не чинити опір змінам. Тому Аркану настав час звільнитися від гнітючого минулого, врахувати досконалі помилки і виправити їх.

Карта «Колісниця» символізує успіх, якщо не зволікати з діями. Тому Аркану сил і знань достатньо для того, щоб зробити прорив, але при цьому Терезам не можна забувати про відповідальність.

Карта «Правосуддя» в розкладі — символ чесності та неупередженості. Тому Аркану не складе туди добитися нових успіхів, якщо прислухатися до голосу совісті і не намагатися обдурити долю.

Скорпіон

Скорпіонів на початку тижня чекає успіх, про що говорить карта «Зірка». Тому Аркану немає причин для занепокоєння — шлях чистий, а значить, можна сміливо йти до своєї мрії і займатися запланованими справами.

Карта «Місяць» попереджає про небезпеки, які можуть виникнути через необачні дії та невміння слухати внутрішній голос. Скорпіони не повинні сумніватися в собі і довіряти чуткам — все це не допоможе прийняттю вірних рішень і виходу з глухого кута.

Аркан «Правосуддя» символізує перемогу над неприємностями, проте Скорпіонам, можливо, доведеться провести роботу над помилками. Порада карти — не забути про промахи, але при цьому не зупинятися в розвитку і йти шляхом творення.

Стрілець

Аркан «Ієрофант» закликає Стрєльцов займатися духовним розвитком, грамотно розставляти пріоритети і не піддавати сумніву норми правил поведінки. По цій карті Стрільці зможуть отримати підтримку зі сторони близьких чи владних людей.

Карта «Маг» символізує позитивно налаштовану особистість, яка не боїться йти своїм шляхом і переслідувати власні ідеали. Порада карти—спрямовувати енергію в мирне русло і повною мірою користуватися вродженими талантами.

Карта «Суд» завершує тиждень і вказує Стрільцям на благополучне вирішення складних ситуацій. Тому Аркану важливо пам’ятати про те, що тільки чесність і активна робота приведуть до хороших результатів.

Козеріг

За картою «Правосуддя» Козерогов чекає позитивний початок тижня. Аркан говорить про торжество правди та нові можливості. Представники Знака не повинні потурати сумнівам і блукати в ілюзіях.

Карта «Імператриця» говорить про те, що справи йдуть вгору. Тому Аркану немає сенсу квапити подій— доля прихильна і дарує нові можливості, побачити які допоможуть щасливі знаки.

Завершує тиждень Аркан «Самітник», за яким Козероги зможуть взяти паузу, щоб осмислити те, що сталося, визначитися з пріоритетами і винести цінні уроки. Аркан закликає зануритися в себе, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання далеко від шуму і суєти.

Водолій

Карта «Помірність» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв знайти внутрішню гармонію, завдяки якій вдасться уникнути прикрих промахів. Помірність у всьому і вміння радіти малому допоможе впоратися з тимчасовими проблемами.

На прорив у справах вказує карта «Колісниця». Аркан символізує оптимістичний настрій і вол ю до перемоги, проте Водоліям не можна забувати про відповідальність і переоцінювати свої сили. Вміння швидко приймати рішення і спрямовувати енергію в мирне русло залучать нові успіхи.

Карта «Дурень» несе в собі попередження: недбалість по стосунку до роботи буде згубною, тому так важливо прораховувати кроки і не ризикувати марно. Водолії зможуть пхати куш, якщо будуть обачними.

Риби

Карта «Суд» означає порятунок від проблем, а значить, Риби зможуть залучити нові успіхи. Тому Аркану важливо діяти чесними методами, щоб не давати шансу недоброзичливцям і обійти конкурентів.

Карта «Смерть» закликає Риб не опиратися змінам. Тому Аркану з життя йде все те, що заважає розвитку, тому так важливо з оптимізмом дивитися в майбутнє і без сумнівів складати за спиною події, які не можна змінити.

Аркан «Правосуддя» закликає Риб до чесності. За цією картою будь-яка дія позначиться в майбутньому, і якщо представники Знаку припустяться помилок, то їх доведеться відпрацювати. Не втрачати дорогоцінного часу і залучати успіхи буде простіше, якщо правильно розставити пріоритети.

You cannot copy content of this page