fbpx

Таро – прогноз на тиждень з 5 по 11 липня 2021 року

Овен

Аркан «Сонце» обіцяє Овнам виконання бажань і безпроблемне втілення в життя сміливих ідей. Аркан закликає не зволікати й покластися на долю, щоб не упустити наданих можливостей.

По карті «Диявол» Овнам важливо стежити за знаками долі. Вони підкажуть, якщо напрямок було обрано невірно, і вбережуть від промахів. Порада картки – не потурати поганим звичкам і діяти, покладаючись на доводи розуму.

У кінці тижня по карті «Правосуддя» Овни зможуть отримати гідну нагороду за докладені зусилля. Карта вказує на необхідність чесної роботи й виконання обіцянок, щоб і в майбутньому домагатися нових успіхів.

Телець

Початок тижня Тельцям варто провести без поспіху. Аркан «Верховна жриця» закликає уважно ставитися до передчуттів, щоб вчасно розпізнати біду і знайти вихід зі скрутного становища.

По карті «Імператор» Тельці зможуть набути впевненості у своїх силах і досягти нових успіхів. Рада карти – не боятися просити допомоги, а також переймати досвід мудрих наставників, щоб не помилитися.

Карта «Іерофант» закликає Тельців довіритися своєму розуму, поводитися чесно і спиратися на сильні риси свого характеру. Вдумлива робота і вміння виконувати традиційну роль принесуть удачу.

Близнюки

По карті «Колісниця» Близнюків чекає активний початок тижня. Аркан обіцяє успіхи, якщо не сумніватися у своїх силах і з оптимізмом дивитися в майбутнє. За цією карткою долати перешкоди важливо з високо піднятою головою і не боятися відповідальності.

Аркан «Маг» символізує спритність і вміння підлаштовуватися під обставини. Близнюкам не варто йти уторованим шляхом – креативні думки й рішучість допоможуть знайти більш легкі шляхи для досягнення поставлених цілей.

По карті «Суд» Близнюкам не важко поставити крапку в суперечках, відстояти своє ім’я і репутацію. За цією карткою важливо залишатися чесними, щоб ніхто не міг нашкодити планам і викрити в брехні.

Рак

Аркан «Дурень» закликає Раків не втрачати пильності. На початку тижня події будуть розвиватися неспішно, але при уявному затишшю Раки можуть поставати перед труднощами. Готовність до активних дій і відповідальність вбережуть від невірних кроків і дій.

Карта «Зірка» обіцяє Ракам досягнення мети й виконання заповітних бажань. Аркан закликає не поспішати, а також не звертати з обраного шляху і не зраджувати своїм ідеалам. Увага до деталей допоможе Ракам не упустити свій шанс.

По карті «Маг» Раків чекає позитивне завершення тижня. Карта закликає не зволікати й втілювати в життя сміливі ідеї. З їх допомогою вийде поліпшити своє життя і знайти новий спосіб для досягнення добробуту.

Лев

По карті «Смерть» на початку тижня Левам належить змінити своє життя. Карта вказує на неминучі зміни, опір яким може негативно позначитися на везінні. Левам пора переступити поріг і відкрити нові двері, залишивши за спиною все те, що вже віджило.

Аркан «Місяць» символізує страх і сумніви, які будуть заважати Левам. За цією карткою важливо довіряти своїй інтуїції, а не покладатися на домисли й чутки, які можуть завести в глухий кут.

В кінці тижня по карті «Імператор» Левам належить заявити про себе, вийти з тіні конкурентів і домогтися нових успіхів. Головними супутниками везіння стануть впевненість, чесність і вміння приймати мудрі рішення.

Діва

Аркан «Суд» закликає Дів почати тиждень з відповідальних рішень, які приведуть до щасливого життя. Порада карти – не намагатися схитрувати, щоб пізніше не зупинятися для роботи над помилками.

Аркан «Помірність» закликає залишити поспіх і звернути увагу на ті справи, які вимагають негайного втручання. Середина тижня буде ідеальним часом для кропіткої роботи й завершенню поточних справ.

В кінці липневого тижня по карті «Іерофант» Діви зможуть втілити в життя сміливу ідею, якщо будуть дотримуватися правил. Удача буде чекати тих, хто не побоїться заявити про себе, але при цьому буде слухати мудрих наставників.

Терези

Аркан «Імператор» закликає Терезів не відмовлятися від своїх ідей. За цією карткою втілити в життя сміливі задуми вийде, якщо тверезо оцінювати свої сили й знання, а також не боятися просити допомоги.

По карті «Сонце» мрії збуваються, і плани втілюються в життя. Для цього Терезам важливо вірити у свої сили й не сумніватися в успіху. Сила думки допоможе втілити бажане без особливих зусиль.

Аркан «Правосуддя» говорить про нові можливості. За цією карткою успіх і процвітання не змусять себе чекати, якщо діяти осмислено і не намагатися схитрувати. Терези отримають нагороду лише за чесну працю.

Скорпіон

Початок тижня по карті «Імператриця» буде для Скорпіонів позитивним. Карта вказує на можливість примножити накопичення і знайти щастя взаємного кохання, якщо не поспішати й стежити за знаками долі.

Аркан «Закохані» завжди говорить про вибір, який необхідно зробити для залучення в життя нових успіхів. Скорпіонам важливо покладатися на себе, щоб вибрати правильний шлях, який приведе до щасливого життя.

Аркан «Місяць» попереджає Скорпіонів про можливі неприємності. За цією карткою в кінці тижня важливо нікому не розповідати про свої плани, прислухатися до своєї інтуїції, щоб не потурати сумнівам і тривогам.

Стрілець

Аркан «Диявол» відкриває тиждень, обіцяючи Стрільцям випробування. За цією карткою важливо слідувати чесним шляхом, не потурати руйнівним емоціям і миттєвим примхам, щоб не позбавити себе щастя.

Аркан «Маг» закликає Стрільців до активних дій. Карта вказує на сприятливий час, коли немає перешкод, крім власних сумнівів, а значить, настав час з ними прощатися, щоб відкрити двері у світле майбутнє.

По карті «Верховна жриця» головну роль в залученні щастя зіграють передчуття. Стрільцям варто довіритися своїм внутрішнім «я», щоб не оступитися і не накликати на себе проблем.

Козоріг

Аркан «Верховна жриця» закликає Козерогів почати тиждень з тренувань щодо посилення інтуїції. Завдяки внутрішньому голосу вийде залучити в життя процвітання, уникнувши прикрих промахів.

Аркан «Пустельник» говорить про необхідність усамітнення. Рада карти – на час зупинитися, щоб поміркувати, набути впевненості й зміцнити енергетику для боротьби за безнапасне життя.

Карта «Смерть» не обіцяє проблем, якщо Козоріг не буде чинити опір змінам. Життя робить черговий виток, дозволяючи попрощатися з непотрібним баластом і відкрити двері в щасливе майбутнє.

Водолій

Карта «Повішений» закликає Водоліїв на початку тижня розібратися з тими справами, які не дають можливості просунутися. Така робота дозволить врахувати промахи й помилки, щоб в майбутньому не накликати на себе схожих проблем.

По карті «Пустельник» Водоліям доведеться розбиратися у своїх почуттях і бажаннях. Карта вказує на час, коли можна без поспіху визначитися з подальшими цілями, відмовитися від застарілих ідей і з легкістю втілити в життя необхідне.

По карті «Диявол» Водоліїв чекають напружені вихідні. Аркан закликає бути гранично уважними й не потурати примхам, відмовитися від спілкування з людьми, здатними на зраду, що діють лише для своєї вигоди.

Риби

Аркан «Сонце» відкриває тиждень, обіцяючи Рибам чудові новини й приємні перспективи. За цією карткою немає перешкод, а значить, потрібно активно боротися за своє щастя, не сумніваючись і твердо вірячи в успіх розпочатої справи.

По карті «Місяць» Риб можуть здолати сумніви й страхи, які будуть заважати залученню успіху. Порада картки – не потурати негативним емоціям, здатним зруйнувати щастя.

Аркан «Пустельник» вказує на час, коли Риби зможуть зібратися з силами, сховавшись від зовнішньої суєти. За цією карткою з’являється можливість відпочити, скорегувати плани й з новими силами побудувати міцний фундамент для щасливого життя.

You cannot copy content of this page