fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 5 по 11 вересня 2022 року для кожного знака зодіаку

Початок нового сезону завжди хвилюючий, і провести початок вересня важливий у хорошому настрої. Впоратися з поставленими завданнями та залучити удачу Знакам Зодіаку допоможуть підказки старших Аркан Таро.

Прогнози, складені за допомогою старших Арканів, допомагають приймати вірні рішення і обходити неприємності стороною. Експерти рекомендують вибрати час і познайомитися з розкладами карт, щоб скласти план дій на тиждень і без праці досягти поставлених цілей. Толкувати поради старших Арканів буде простіше, якщо враховувати те, що відбувається в життя і задіяти інтуїцію.

Овен

Тиждень відкриває Аркан “Ієрофант”. Карта обіцяє нові успіхи, проте для цього потрібно докласти зусиль. Овни повинні вірити у свою справу, приймати мудрі рішення і не згортати з обраного шляху.

Карта «Дурень» символізує випадкові події, здатні змінити життя на краще. Тому Аркану Овни не повинні боятися змін і сміливо йти назустріч своєму щастю. Порада карти – не забути про відповідальність і слухати своє серце, щоб виключити промахи.

Завершує тиждень Аркан «Самітник», за яким настає час ізоляції. Овни зможуть побути наодинці зі своїми думками, обміркувати події, що відбулися, і винести цінні уроки. Без суєти й поспіху представники Знаку зможуть скласти план, щоб втілити сміливі ідеї.

Телець

На початку тижня Аркан «Імператор» закликає Тельцов взяти долю в свої руки. Успіх і процвітання не змусять себе чекати, якщо приймати мудрі рішення, а також не відмовлятися від допомоги зі сторони старшого покоління.

«Місяць» у розкладі — карта сумнівів і переживань, які можуть оволодіти Тельцями через недостатню обізнаність. Тому Аркану не можна потурати слабкостям і боятися зробити крок. Удача прийде до тих, хто сміливо дивиться в майбутнє і довіряє своїм передчуттям.

Завершує тиждень позитивна мапа «Зірка». По ній Тельці можуть спокійно йти обраним шляхом і не переживати за вихід справ. Аркан обіцяє виконання бажань і гідну нагороду за виконану роботу.

Близнюки

Карта «Сонце» відкриває тиждень, вказуючи Близнюкам на сприятливий час для старту нових проектів. Тому Аркану попереду чекають захоплюючі пригоди, а значить, можна без побоювань займатися запланованими справами і з легкістю залучати в життя фінанси.

Карта «Мир» говорить про сприятливе завершення проектів і справ, а значить, Близнюкам залишається робити пару кроків і отримати свою нагороду. Аркан обіцяє набуття гармонії, завершення неприємностей і нові можливості.

У кінці тижня за картою «Самітник» Близнюкам важливо залишитися наодинці зі своїми думками, щоб визначитися з подальшими справами. Порада карти — прислухатися до себе, вгамувати тривогу і відпочити від напруженої роботи, щоб відновити сили та енергію для нових звершень.

Рак

На початку тижня Раки повинні бути готові до несподіваного повороту подій. Аркан «Колесо фортуни» символізує зміни, які будуть на краще, якщо не поспішати з висновками. Представникам Знаку буде потрібна витримка, щоб не зробити необачних кроків і дочекатися відповідного моменту для активних дій.

За картою «Диявол» Раки повинні пам’ятати про обережність. Аркан попереджає про спокуси, потурання яким не приведе ні до чого доброго. Виховання сили волі і вміння вчасно стримуватися вбережуть від необачних кроків.

Карта «Сила» говорить про подолання негараздів і проблем. Тому Аркану Раки зможуть здобути щастя, якщо не побояться діяти активно, а також розраховуватимуть сили і не братимуться за справи, які поки не по плечу.

Лев

Цей тиждень буде активним і вдалим. Перша карта розкладу «Імператор» говорить про те, що Леви зможуть досягти нових успіхів, якщо діятимуть послідовно, враховуватимуть нюанси і не відмовлятимуться від добрих порад.

Аркан «Мир» говорить про можливість завершити черговий проект, отримати нагороду і підвищити репутацію. За цією картою будь-які труднощі вирішуються легко, настає порозуміння в будь-яких відносинах і з’являється шанс виконати заповітну мрію.

Карта «Колісниця» закликає Львів не зволікати з втіленням у життя планів. Знань та умінь вистачить для того, щоб почати і завершити необхідні проекти, проте діяти треба тут і зараз.

Діва

Тиждень починається з карти «Суд», яка говорить про завершення труднощів. Діви зможуть поставити крапку в складному проекті, завершити позов на свою користь і поставити на місце кривдників. Запорукою успіху стануть чесність та послідовність дій.

За картою «Імператор» настає час рішучих дій. Дівам не складе труднощів здобути славу і пошану, але втриматися на вершині успіху буде непросто. Головне – не розгубити переваги і з честю проходити випробування.

У кінці тижня за картою «Самітник» з’явиться час для себе. Аркан вказує на необхідність паузи під час якої вдасться відновитися, визначитися з цілями і залишити минуле за спиною.

Терези

На початку тижня за картою «Помірність» від Ваги потрібно витримка. Обставини будуть складатися благополучно, якщо не поспішати з рішучими діями і контролювати емоції, здатні перешкодити прийняттю важливих рішень.

Аркан «Верховна жриця» вказує на неоднозначні ситуації, коли важливо прислухатися до інтуїції. Уважність і вміння чути себе допоможуть твердо стояти на ногах і знаходити шлях, що веде до процвітання.

По карті «Маг» настає час рішучих дій. Аркан символізує нові можливості, а значить, зволікати не можна. Успіх прийде, якщо діяти рішуче, але при цьому не забути про чесність і шукати нові рішення.

Скорпіон

На початку тижня за картою «Колісниця» на Скорпіонів чекають стрімкі зміни. Час активних дій не терпить повільності, тому представникам Знаку потрібно рішуче рухатися до поставлених цілей і не боятися труднощів.

Аркан «Суд» символізує завершення труднощів і довготривалий успіх. За цією картою справи благополучно вирішуються, проблеми залишаються позаду і настає час для нових сміливих рішень.

За картою «Вежа» Скорпіони мають бути готові до того, що життя зміниться. Різкі зміни можуть збентежити, і для того, щоб виключити неприємності, важливо бути сміливими і відповідальними.

Стрілець

Тиждень відкриває Аркан «Імператриця», який обіцяє Стрільцям прогрес у роботі та особистому житті. За цією картою стрімких результатів чекати не доводиться, проте шлях чистий, а значить, можна сміливо рухатися в обраному напрямку. Уникнути промахів і помилок допоможе інтуїція.

Аркан «Місяць» говорить про необхідність тримати себе в руках. Стрільцям не можна довіряти чуткам, а тим більше потурати необґрунтованим сумнівам. Двоя ситуація вимагатиме уважності та обачності, ясного розуму та рішучості.

Завершує тиждень Аркан «Диявол», який вказує на випробування. По цій карті Стрільцям важливо спиратися на кращі риси характеру і не поспішати. Головне — перебороти себе і відмовитися від миттєвих забаганок, а також обмежити спілкування з людьми, здатними «стягнути на дно».

Козеріг

Тиждень відкриває позитивний Аркан «Сонце», який говорить про відсутність перешкод. Це означає, що розпочати тиждень Козероги зможуть активно. За цією картою не складе труднощів просунутися в роботі і знайти нові джерела залучення грошей.

По карті «Імператор» з’являються нові можливості, упускати які буде злочином. Козерогам важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб зберегти відмінну репутацію і на право зайняти верхній ступінь п’єдесталу.

Завершує тиждень Аркан «Диявол», який обіцяє Козерогам випробування волі. По цій карті на шляху чекатимуть спокуси, потурання яким заведе представників Знака в глухий кут і позбавить перспективних можливостей.

Водолій

Початок тижня буде відповідальним. Аркан «Верховна жриця» закликає Водоліїв не поспішати з рішеннями і в неоднозначних ситуаціях довіряти внутрішньому голосу. Увага до інтуїції вбереже від невірних кроків і наблизить до благополучної розв’язки.

Аркан «Суд» говорить про рішучі дії. Водолії зможуть здобути славу і шана, якщо діятимуть чесно і не стануть будувати підступів. За цією картою важливо не втрачати переваги в боротьбі за свій добробут.

В кінці тижня за картою «Колесо фортуни» Водоліїв чекають події, керувати якими відразу не вийде. Порада карти—не поспішати з рішеннями, поки ситуація не проясниться, і діяти самостійно.

Риби

Аркан «Сила» вказує Рибам на можливість домогтися нових успіхів. За цією картою не можна сумніватися у своїх силах і ховатися в тіні конкурентів. Випробування, пройдені з честю, окупляться, і старання будуть винагороджені.

«Вежа» в розкладі — карта неминучих змін, які давно готові увірватися в життя. Рибам важливо залишатися в гармонії з собою, стійко приймати те, що відбувається, і шукати позитивні моменти в усьому.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», за яким проблеми йдуть. Порада карти – не втрачати часу даремно, насолоджуватися своїми успіхами і не зупинятися в розвитку. Здобуття нових знань стане запорукою щасливого і безбідного життя.

You cannot copy content of this page