fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Наступний тиждень березня пройде вдало, якщо Знаки Зодіаку погоджуватимуть свої плани з Таро-прогнозом. Рекомендації старших Арканів стануть гарною підмогою для подолання перешкод на шляху до щастя. Початок весни – прекрасний час для того, щоб мобілізувати сили і почати шлях до процвітання.

Овен

На початку тижня Овнам важливо визначитися з пріоритетами, щоб не витрачати сили на другорядні завдання. Аркан «Ієрофант» закликає не відмовлятися від допомоги і прислухатися до порад мудрого покоління.

Аркан «Маг» символізує активність і позитивний настрій. За цією картою Овни зможуть подолати сумніви і сором’язливість, заявити про себе і залучити удачу у всіх сферах життя.

Завершує березневий тиждень Аркан «Сонце». Овнам ця карта обіцяє приємні зміни та нові можливості. Представники Знаку можуть бути спокійні за своє майбутнє — доля прихильна, отже, можна сміливо займатися запланованими справами і насолоджуватися життям.

Телець

Початок тижня, судячи з карти «Верховна жриця», буде неспішним. Увага до того, що відбувається, та інтуїції допоможе Тельцям вчасно вступити в гру та залучити в життя благополучні зміни. Також карта вказує на можливість вирішити проблеми, якщо підійти до справ вдумливо і без поспіху.

Карта «Сонце» говорить про звільнення від проблем. Тільці зможуть поставити крапку у складній справі та отримати гідну нагороду, відпочити або взятися за підкорення нових вершин.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», за яким Тельцям не варто хапатися за кілька справ одночасно. Карта закликає бути зібраними та рішучими, але при цьому не забувати про правила і не ризикувати без впевненості в сприятливому результаті.

Близнюки

Початок тижня, судячи з карти «Закохані», буде відповідальним. Близнюкам належить зробити важливий вибір, завдяки якому вдасться залучити в життя важливі зміни. Зробити його потрібно самостійно і вдумливо, адже скасувати зроблене навряд чи вийде.

Карта «Повішений» обіцяє тимчасовий простий. Близнюки можуть опинитися у скрутному становищі, вихід з якого вдасться знайти, якщо провести роботу над помилками або відмовитися від нездійсненних планів.

Завершує тиждень березня карта «Самітник», яка символізує спокій та тимчасову ізоляцію. Не виключено, що представникам Знаку потрібен час для усамітнення, відновлення душевних та фізичних сил, а також реабілітації після хвороби або напруженої роботи.

Рак

Ракам, судячи з карти «Дурень», варто пам’ятати про відповідальність та обережність. Аркан попереджає про те, що неуважність і халатне ставлення до своїх обов’язків можуть завершитися плачевно.

«Мир» у розкладі — карта гармонії та завершення шляху. Тому Аркану Раки зможуть завершити складну справу, отримати нагороду за свою роботу, а також звільнитися від безлічі неприємностей і проблем. Порада карти—набути внутрішню гармонію, щоб не переживати через дрібниці.

Завершує тиждень Аркан “Закохані”. За цією картою Раки зможуть ухвалити важливе рішення, завдяки якому вийдуть на новий рівень успіху. Мова може йти не тільки про відносини, але і про роботу, а також зміну місця проживання.

Лев

Початок тижня буде дуже активним для Левів. Аркан «Маг» говорить про професіоналізм, вміння швидко приймати рішення і знаходити власний шлях на щастя, не копіюючи оточення.

Карта «Диявол» попереджає Левів про випробування — їх важливо пройти з високо піднятою головою. Спокуса і спокуси не повинні збити з шляху, а значить, потрібно бути обережними і обачними. Уміння чути інтуїцію також стане чудовою підмогою в боротьбі з мінливістю долі.

Завершує тиждень Аркан «Мир». За цією картою представники Знаку зможуть поставити крапку в роботі, здобути щастя, а також вирішити розбіжності з близькими та колегами мирним шляхом.

Діва

Карта «Маг» символізує наполегливість, бажання залучити в життя успіх і активність. По цій карті Дівам немає сенсу чекати зручного випадку — діяти треба тут і зараз, щоб отримати гідну нагороду і обійти конкурентів у чесній боротьбі.

Карта «Смерть» символізує необхідність відмовитися від частини завдань, попрощатися з нездійсненними мріями, а також залишити в минулому те, що завдає незручностей. Порада карти – оновлювати енергетику і дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Завершує тиждень Аркан “Закохані”. За цією картою Діви зможуть здобути щастя, якщо зроблять вірний вибір. Представникам Знака не потрібно чинити так, як більшість: враховувати важливо власні побажання.

Терези

Карта «Сонце» відкриває тиждень, вказуючи Терезам на відмінний час для нових звершень. Тому Аркану немає причин для занепокоєння— доля прихильна і успіх буде на боці представників сузір’я.

Карта «Повішений» попереджає про небезпеку, яка загрожуватиме Терезам через неуважність або халатне ставлення до того, що відбувається. По цій карті не можна поспішати з рішеннями і думати, що все обійдеться без особистого втручання.

Аркан «Самітник» завершує тиждень, закликаючи Терезів на час відсторонитися від справ, щоб провести час наодинці з собою і своїми думками. Така тактика допоможе вчасно відмовитися від деяких планів і набути гармонії.

Скорпіон

Карта «Місяць» обіцяє випробування на міцність. Тому Аркану Скорпіони дізнаються важливу інформацію, розпорядитися якою потрібно з розумом. Вміння слухати внутрішній голос допоможе ухвалити правильне рішення.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Скорпіонам належить прийняти важливе рішення, яке змінить життя на краще. Радитися важливо з собою, а не слухати сторонню думку, щоб не піти хибним шляхом і не переслідувати чужих ідеалів.

Завершує тиждень Аркан «Колісниця», що символізує активність і цілеспрямованість. Доля дає шанс швидко завершити розпочате, наблизитися до своєї мрії і завоювати відмінну репутацію.

Стрілець

На початку тижня Стрільці зможуть попрацювати над недоліками і швидко їх усунути. Аркан «Самітник» закликає на час усамітнитися, щоб проаналізувати те, що відбувається, і прийняти вірні рішення.

Аркан «Сила» говорить про те, що настав час діяти. За цією картою представники сузір’я можуть не сумніватися в собі— сил і знань вистачить для того, щоб здійснити задумане.

Завершує тиждень карта «Імператриця», яка обіцяє удачу та нові можливості. Аркан закликає не поспішати подій і не відволікатися, щоб не допустити неприємних помилок.

Козоріг

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, закликаючи Козерогов негайно і приступати до активної роботи. За цією картою важливо пам’ятати про відповідальність, щоб у пилу азарту не допустити прикрих помилок — вони вимагатимуть кропіткого опрацювання і заберуть неабияку кількість сил.

У середині тижня за картою «Суд» Козерогам не можна забувати про чесність і непідкупність. Ці якості допоможуть знайти справедливість, відстояти своє ім’я та поставити кривдників на місце.

Завершує тиждень карта «Смерть», за якою Козероги зможуть звільнитися від гніту минулого, попрощатися зі всім, що застаріло і втратило актуальність. Аркан закликає не чіплятися за те, що віджило.

Водолій

Тиждень починається з карти «Правосуддя», яка вказує Водоліям на закономірний результат праць. У разі, якщо він не буде відповідати очікуванням, представникам Знаку доведеться провести роботу над помилками.

Карта «Верховна жриця» говорить про те, що Водолії зможуть набути успіху, якщо не поспішатимуть з діями. Порада карти—прислухатися до інтуїції, а також уважно стежити за знаками долі, щоб у потрібний момент відкрити вірні двері.

Завершує тиждень Аркан “Диявол”, який символізує небезпеку. Водоліям не можна йти на угоди з совістю і потурати миттєвим примхам, щоб не зайти в глухий кут і не позбутися прихильності долі.

Риби

Карта «Ієрофант» говорить про приємні звістки. Риби отримають добрі новини, а також зможуть розставити пріоритети, щоб займатися справді важливими справами, які мають сенс у цей момент.

По карті «Дурень» представникам сузір’я Риб чекають нові відкриття, проте діяти навмання не можна. Аркан попереджає про можливі труднощі, якщо неуважно ставитися до знак долі і довіряти малознайомим особистостям.

Завершує тиждень Аркан “Башта”. По цій карті Рибам важливо пам’ятати про те, що потрібно орієнтуватися на реальність, а не будувати замки з піску, щоб уникнути потрясінь і катастрофи планів.

You cannot copy content of this page