fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз — чудова підмога для тих, хто звик отримувати подарунки долі і минути неприємності. Підказки старших Арканів на цей тиждень лютого допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з планами і залучити в життя позитивні зміни.

Останній місяць зими вже в розпалі, а значить, не за горами довгоочікувана весна. У лютому 2023 року важливо стежити за самопочуттям і піклуватися про здоров’я, щоб не випадати з життя і завершити справи вчасно. Своєчасні підказки карт Таро допоможуть Знакам Зодіаку не оступитися і набути впевненості в завтрашньому дні.

Овен

Аркан «Повішений» не повинен лякати Овнів. Карта говорити лише про тому, що деякі справи доведеться відкласти і переключити увагу на раніше відкладену роботу. Така тактика допоможе не марнувати дорогоцінного часу.

По карті «Колесо удачі» Овнів чекають зміни, пристосуватися до яких важливо для залучення благополуччя. Порада Аркана – не поспішати з висновками, щоб не помилитися і не злякати свого успіху.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», мета якого — закликати Овнів до планування та розставлення пріоритетів. Зараз важливо виконати першочергові завдання, щоб вчасно отримати нагороду і вийти на новий рівень успіху.

Телець

Тельцям на початку тижня, судячи з карти «Закохані», належить зробити важливий вибір. Аркан обіцяє позитивну динаміку, якщо прислухатися до себе і вибирати власний шлях, не намагаючись втілити в життя чужі мрії.

За картою «Зірка» на Тельців чекають позитивні зміни. Аркан символізує відсутність труднощів і проблем для тих, хто не зупиняється в розвитку, не кидає розпочатого і не піддається бажанню прискорити перебіг подій.

Завершує тиждень лютого позитивний Аркан «Сонце», за яким Тельці зможуть не тільки отримати нагороду, а й розпочати нову справу. Порада карти – не сумніватися в собі і з позитивом дивитися в майбутнє.

Близнюки

Близнюкам на початку тижня варто прислухатися до ради карти «Помірність». Аркан закликає пам’ятати про норму і не поспішати, щоб у спішці не пропустити нічого важливого і не зайти в глухий кут через халатне ставлення до своїх обов’язків.

За картою «Диявол» Близнюкам простоїть боротьба зі шкідливими звичками та випробування волі. Порада Аркана — діяти чесно і не потурати бажанню перехитрити долю. Стійкість, відповідальність і вміння вчасно зупинитися вбережуть від безлічі неприємностей.

Завершує тиждень Аркан «Місяць», за яким Близнюкам не можна довіряти чуткам і потурати необґрунтованим страхам. Карта закликає з розумом використовувати отриману інформацію, щоб швидко вийти з глухого кута і продовжити шлях до щастя.

Рак

Карта «Колесо удачі» відкриває тиждень, обіцяючи Ракам несподівані події. Це означає, що в понеділок представникам Знака важливо залишатися в стані спокою. Така тактика допоможе зрозуміти, що відбувається, щоб вибрати найкращу тактику і впоратися з новими завданнями.

Карта «Верховна жриця» закликає Раків не поспішати і ретельно зважувати не тільки кроки, а й слова. Завдяки вмінню сповільнюватися представники Знаку зможуть вчасно вступити в гру та зірвати куш.

Наприкінці тижня Аркан «Місяць» закликає Раків спрямовувати енергію в мирне русло і не потурати негативним емоціям. Стриманість і відповідальність убережуть не тільки від промахів, але і від непотрібних з’ясувань відносин як з близькими, так і з колегами.

Лев

Початок тижня, судячи з карти «Місяць», буде дещо сумбурним. Леви повинні бути готові до того, що дізнаються раніше приховану інформацію, розпорядитися якою потрібно з розумом. Це означає, що шукати відповіді на питання, що виникли, потрібно всередині себе, довіряючи інтуїції, а не порадам з боку.

Аркан «Самітник» недаремно йде другою картою. По ній представникам Знаку потрібен час, щоб звикнутись до події, адекватно оцінити ситуацію і найти вірні рішення. Час, проведений у спокої і віддаленні від суєти, піде на користь.

Завершує цей тиждень лютого Аркан “Ієрофант”. Тому Левам належить розставити пріоритети, щоб займатися справді важливими справами і не витрачати часу на другорядні завдання.

Діва

На початку тижня за картою «Самітник» Дівам варто на час усамітнитися, щоб отримати внутрішню рівновагу, а також розставити пріоритети. Скорочення спілкування і віддалення від суєти піде на користь і допоможе створити чіткі орієнтири.

Карта «Колесо фортуни» говорить про раптові зміни, здатні застати зненацька. Дівам важливо не поспішати з рішеннями і уважно стежити за розвитком подій. Така тактика вбереже від промахів і невдач.

Карта «Сила» завершує тиждень, закликаючи Дів не зволікати і вступати в гру. Настає час для того. Щоб завершити поточні справи, а також знайти для себе новий напрямок розвитку. Сил і навичок вистачить для того, щоб прийти до успіху.

Терези

На початку тижня за картою «Смерть» Терезам належить підбити проміжні підсумки і закрити двері минулого. Аркан не  обіцяє проблем і перешкод, якщо не займатися неактуальними питаннями і знайти в собі сили рухатися вперед.

Аркан «Диявол» попереджає Терезів про труднощі, які можуть виникнути, якщо потурати миттєвим забаганкам і не усвідомлювати дій. У середині тижня не варто чинити безрозсудно, щоб уберегтися від неприємностей.

По карті «Верховна жриця» Терезам належить вирішувати важливі питання, які не зазнають поспіху та халатного відношення. Увага до деталів та довіра внутрішньому голосу допоможуть впоратися з поставленими завданнями.

Скорпіон

Скорпіонам на початку тижня важливо не поспішати з активними діями. Аркан «Повішений» говорить про те, що деякі починання можуть не просунутися вперед, а значить, знадобиться запасний план, щоб не втрачати часу на очікування сприятливих умов.

За картою «Колесо фортуни» Скорпіонів чекає несподіваний поворот подій, здатний застати зненацька і вибити ґрунт з-під ніг. Порада Аркана – не поспішати з висновками і проаналізувати ситуацію.

Завершує тиждень позитивна карта «Імператриця», яка обіцяє представникам Знаку сприятливий результат затіяних справ. Тому Аркану не можна поспішати і діяти на авось — увагу до того, що відбувається, і плідна робота приведуть до нових перемог.

Стрілець

«Місяць» у розкладі для Стрільців — карта уважності та обережності. На початку тижня можуть виникати неоднозначні ситуації, вирішити які доведеться самостійно. Вміння чути внутрішній голос і відмова від поспіху приведуть до успіху.

Аркан «Дурень» закликає Стрільців не послаблювати пильності. Доля буде прихильною, проте ейфорія може зіграти злий жарт і завести в глухий кут. Від представників Знаку будуть потрібні уважність, відповідальність та обережність.

Аркан «Мир» говорить про сприятливе завершення тижня. По цій карті легко вирішуються розбіжності, легко вдається завершити важливі справи і знайти нове джерело натхнення. Гарний настрій допоможе Стрільцям обійтися без негараздів.

Козеріг

За картою «Самітник» Козерогам не варто починати тиждень активно. Аркан закликає віддалитися від суєти, щоб скласти точний план дій, визначитися з пріоритетними справами і вже після приступати до виконання обов’язків.

Карта «Колісниця» говорить про сприятливий час, коли активність і цілеспрямованість допоможуть Козерогам прийти до цілі або зробити більшу частину роботи. Представникам Знака на допомогу прийдуть підказки Всесвіту, на які важливо звертати увагу.

Завершує тиждень Аркан «Колесо удачі», за яким Козероги мають бути готові до непередбачуваних подій. Порада карти—не поспішати з висновками і діями, щоб не зайти в глухий кут.

Водолій

Початок тижня, судячи з карти «Зірка», буде чудовим. Аркан символізує відмінні можливості, якщо представники Знаку не пасуватимуть перед труднощами і не будуть шукати легких шляхів.

Карта «Смерть», незважаючи на жахливу назву, обіцяє лише зміни і можливість закрити двері минулого. Водолії зможуть оновити енергетику, попрощатися з неактуальними завданнями і знайти можливості для розвитку.

Аркан «Самітник» слід після карти «Смерть», закликаючи Водоліїв не поспішати з висновками. Тому Аркану є час для того, щоб розставити пріоритети, переконатися в правильності своїх рішень і з легким серцем йти до своєї мрії.

Риби

На початку тижня за картою «Помірність» Риби повинні пам’ятати про те, що важливо дотримуватися правил. Йдеться не тільки про справи, але й про власне здоров’я. Помірність у всьому і турбота про самопочуття вбережуть від промахів і прикрих неприємностей.

По карті «Верховна жриця» Рибам варто прислухатися до внутрішнього голосу, щоб не помилитися з прийняттям рішень. Аркан обіцяє успіх і процвітання в тому випадку, якщо не потурати руйнівним емоціям.

Аркан «Вежа» обіцяє Рибам нові можливості, проте для цього їм належить подивитися правді в очі. Настав час змін, причому рішучих. Риб чекають приємні зміни, якщо звільнитися від ілюзій і помилкових цілей.

You cannot copy content of this page