fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року

Набути впевненості в завтрашньому дні і без зусиль вирішити складні питання допоможе Таро-прогноз.

Підказки старших Арканів на прийдешній тиждень вересня допоможуть Знакам Зодіаку знайти шлях до особистого успіху.

Аналіз розкладів експерти рекомендують виконувати в спокійній обстановці, прислухаючись до інтуїції. Точні поради дозволять скласти чіткий план дій і провести тиждень в спокійному ритмі, без поспіху і боязні не помітити важливі деталі.

Глибше зрозуміти поради карт вийде, якщо зіставити опис з подіями реального життя.

Овен

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, вказуючи Овнам на прекрасні перспективи. За цією карткою важливо не поспішати, приймаючи серйозні рішення, і тоді справи підуть в гору, а неприємності обійдуть стороною.

«Повішений» в розкладі – карта, що описує ситуацію тимчасового тупика, коли Овнам важливо переключитися на іншу діяльність, щоб не втрачати часу дарма. Ситуація налагодиться, і незабаром можна буде повернутися до залишеної роботи.

Аркан «Помірність» завершує вересневий тиждень, знову вказуючи Овнам на необхідність відмовитися від поспіху. Помірність у всьому стане запорукою успіху, а значить, потрібно лише довіритися долі і віддавати собі звіт за кожен вчинок або слово.

Телець

Карта «Сонце» для Тельців – відмінний знак. Аркан вказує на впевненість в майбутньому і можливість просунутися в будь-якому з започаткованих справ. За цією карткою не важко досягти нових успіхів, а також поправити фінансове становище, якщо Тельці не будуть сумніватися в своїх силах.

По карті «Зірка» Тельці побачать результати своєї праці незабаром, а поки їм важливо не переривати роботу і старанно працювати, щоб знайти міцну опору під ногами. За цією карткою збуваються заповітні мрії, а значить, можна сміливо загадувати бажання.

Аркан «Вежа» описує ситуацію, коли Ракам важливо позбутися ілюзій і знайти в собі сили прийняти те, що відбувається. Карта описує неминучі зміни, які приведуть до кращого, якщо не чинити опір.

Близнюки

По карті «Суд» Близнюки на початку тижня зможуть звільнитися від того, що заважає щасливому життю. Це можуть бути токсичні відносини або складні справи, які потрібно виконати тут і зараз.

Карта «Правосуддя» закликає Близнюків віддавати собі звіт, щоб не зробити необачних вчинків, що ведуть до промахів. З цього Аркану справедливість буде відновлена, якщо діяти чесним шляхом.

По карті «Повішений» Близнюки будуть змушені зупинитися, щоб зрозуміти причини, за якими на шляху виникають труднощі. Для цього у них будуть вихідні, під час яких важливо оцінити те, що відбувається і знайти методи боротьби з невдачею.

Рак

По карті «Сонце» Раки набудуть впевненості в своїх силах і зможуть досягти бажаної мети, якщо не будуть зволікати. Аркан обіцяє успіхи, в тому числі матеріальну винагороду за копітку роботу.

Аркан «Мир» говорить про досягнення мети, можливість насолодитися черговою перемогою або щасливе вирішення проблем. За цією карткою не важко буде знайти спільну мову з оточенням і вирішити розбіжності.

По карті «Колесо фортуни» Раки зіткнуться з непередбаченими обставинами, які відбудуться у вихідні. Порада карти – не поспішати з висновками, щоб виключити промахи і негаразди.

Лев

Аркан «Пустельник» відкриває тиждень, закликаючи Левів не поспішати. За цією карткою важливо знайти причину негараздів, які трапляються в житті, переосмислити своє життя і розставити пріоритети, щоб виключити проблеми.

Карта «Зірка» обіцяє Левам позитивні зміни. Аркан говорить про поліпшення фінансового становища, проте для цього Левам необхідно підключитися до роботи і не відкладати важливі рішення в довгий ящик.

Аркан «Маг» вказує на рішучість, вміння бути лідерами і знаходити оригінальні рішення складних питань. За цією карткою Леви в кінці тижня можуть покінчити з труднощами, якщо будуть активні і уважні.

Діва

Карта «Правосуддя» закликає Дів почати тиждень без поспіху. Впевненість в собі і внутрішню рівновагу укупі з чесністю допоможуть швидко знайти шлях до щастя і без праці протистояти тим, хто робить спроби маніпулювати.

По карті «Імператор» Діви зможуть контролювати те, що відбувається і впливати на події. Для того, щоб досягти успіху, від них буде потрібно витримка, контроль, вміння чути голос розуму і не поткать емоціям.

Карта «Імператриця» завершує тиждень, вказуючи Дівам на вірно обраний шлях і подальші успіхи. У розкладі цей Аркан відповідає за ріст і розвиток в справах і особистому житті, тому Діви можуть не турбуватися за хід подій.

Терези

По карті «Дурень» Терезам необхідно бути пильними. Недбале ставлення до справ може привести до негараздів в особистому житті і неприємностей в роботі, а значить, потрібні відповідальність і зібраність.

Аркан «Диявол» вказує Терезам на період, коли потрібно залишатися максимально зібраними і не потурати примхам. За цією карткою в середині тижня можуть виникати двоякі ситуації, коли Терезам необхідно приймати зважені рішення, щоб не піти по шляху саморуйнування.

В кінці тижня по карті «Колесо фортуни» Терезів чекає несподіваний поворот, коли події будуть розвиватися не за планом. Аркан вказує на необхідність залишатися в стані спокою, щоб оцінити обстановку і прийняти правильні рішення, які виведуть з глухого кута.

Скорпіон

Аркан «Мир» відкриває тиждень, вказуючи Скорпіонам на благополучний розвиток подій. За цією карткою проблеми йдуть, поступаючись місцем гармонійній обстановці, коли будь-які труднощі будуть по плечу, якщо не поспішати.

Карта «Вежа» говорить про різкі зміни, які можуть застати зненацька. Скорпіони повинні бути готові до того, що життя кардинально зміниться, з нього піде все те, що заважало розвитку, звільняючи місце для нових досягнень.

Карта «Маг» закликає Скорпіонів не зволікати. З цього Аркану потрібно використовувати не тільки знання, а й таланти для того, щоб стати успішніше і розвиватися в обраному напрямку, керувати своєю долею і спритно обходити негаразди.

Стрілець

По карті «Імператриця» Стрільці на початку тижня зможуть приділити час своїм талантам, розвинути їх і використовувати навички для досягнення поставлених цілей. Аркан обіцяє розвиток і позитивні зміни, якщо відмовитися від поспіху і необдуманих дій.

По карті «Маг» Стрільці повинні взяти ініціативу в свої руки і не допускати недбалого ставлення до справ. Карта обіцяє успіх і шану лише в разі залучення в процес і самовіддачі.

Завершує тиждень карта «Дурень», по якій Стрільцям не можна втрачати пильності. Пускати справи на самоплив рівносильно програшу, а значить, потрібно бути гранично зібраними і обережними.

Козоріг

По карті «Сила» Козороги зможуть почати тиждень активно і позитивно. Аркан вказує на можливість залучити в життя позитивні зміни, якщо не сидіти на місці і активно працювати для створення благополучного майбутнього.

Аркан «Правосуддя» закликає Козорогів оцінювати обстановку, перш ніж висловити свою думку або вчинити дію. За цією карткою будь-яке рішення відіб’ється на майбутньому, а значить, надходити потрібно чесно і обдумано.

Карта «Верховна жриця» вказує на час, коли Козорогам потрібно прислухатися до своєї інтуїції і не поспішати з рішеннями, якщо ситуація здається незрозумілою або двоякою. Увага до внутрішнього голосу вбереже від промахів.

Водолій

Карта «Пустельник» вказує Водоліям на необхідність поставити справи на паузу і поміркувати, щоб не зробити необачних дій, які призведуть до непередбачуваних наслідків.

По карті «Помірність» Водоліям доведеться стримати свій запал і дотримуватися балансу у всьому. Така тактика вбереже від неприємностей і допоможе правильно реагувати на те, що відбувається в житті.

Аркан «Іерофант» вказує Водоліям на необхідність розставити пріоритети, щоб присвячувати час і сили розвитку, а не марному проведенню часу, відволікаючому від досягнення поставлених завдань.

Риби

По карті «Верховна жриця» Рибам варто почати тиждень не з активної роботи, а з уваги до подій. Знаки долі вкажуть шлях до процвітання, якщо не ігнорувати власні передчуття і довіряти покликом серця.

Аркан «Місяць» описує ситуацію, коли Риби не повинні покладатися на неперевірену інформацію. Довіряти чуткам небезпечно: є ймовірність помилитися з вибором подальшого шляху, а також стати заручниками маніпуляторів.

Карта «Смерть» віщує серйозні зміни, коли Риби зможуть змінити життя на краще. Рада Аркана – прибирати з життя бар’єри і перепони, які не дають розвиватися і змушують сумніватися в собі.

Related Post

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 22 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 22.10.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Овен Ви нарешті зрозумієте, що не варто надавати великого значення словам партнера. Тим більше що

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 листопада 2021 року Овен Важливу роль нині гратиме музика. Якщо вам не вистачає тієї, що звучить у вашій душі, увімкніть її зовні. Правильний

Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 7 грудня 2020 Овен Бережіть сили і здоров’я, уникайте стресових ситуацій і дій, пов’язаних з сильною розумовою напругою. Пам’ятайте, що спокій у всіх ситуаціях допоможе вам зберегти свої