fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 7 по 13 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 7 по 13 березня 2022 року

Першого місяця весни покладаються великі плани, які можуть збутися через непередбачені обставини. У таро-прогнозі на березень 2022 року кожен знайде корисні поради, які допоможуть уникнути неприємностей та втілити у життя все, що було задумано.

Набути впевненості у завтрашньому дні і не помилитися з вибором шляху Знакам Зодіаку допоможуть розклади карт Таро. Тлумачити підказки старших Арканів важливо без поспіху, щоб зрозуміти їхні поради та знайти шлях до щастя. Експерти рекомендують задіяти інтуїцію, а також співвіднести прогноз із тим, що відбувається в житті. Так буде простіше витлумачити розклади і легко дійти бажаної мети.

Овен

На початку березневого тижня картою «Мир» Овни можуть не турбуватися за результат запланованих справ. Аркан говорить про успіх, якщо не згортати з обраного шляху і утихомирити емоції. Практики заземлення будуть доречними і допоможуть привести до гармонії, що вбереже від необдуманих вчинків.

Карта «Зірка» вторить першому Аркану розкладу, повідомляючи Овнам позитивні новини: події розвиватимуться так, як заплановано, проблем на шляху не буде, а отже, можна діяти сміливо та активно, але при цьому не забувати про обережність та чесність.

По карті «Суд» настає довгоочікуване порятунок від труднощів, що тягнуться з минулого. Це може бути позитивний вердикт суду, повернення чесного імені, а також можливість завершити складні справи, які раніше не могли підвести до розв’язки.

Телець

Початок тижня буде активним. По карті «Колісниця» на Тельців чекають довгоочікувані зміни, завдяки яким вдасться налагодити життя. Порада Аркана – бути активними та не забувати про відповідальність.

Аркан «Ієрофант» закликає Тельцов вибрати мету, щоб йти до неї, не відволікаючись на сторонні справи. Вміння правильно розставляти пріоритети і прислухатися до мудрих радників наставників призведуть до довгоочікуваних результатів.

Карта «Смерть» говорить про неминучі зміни. У вихідні Тельці матиме час для того, щоб звільнитися від минулого, виправити помилки і розпочати новий період життя, сповнений дивовижних відкриттів.

Близнюки

Карта «Помірність» відкриває березневий тиждень, закликаючи Близнюків стежити за своїм емоційним станом. Набуття внутрішньої гармонії допоможе уникнути конфліктів і з легкістю подолати тимчасові труднощі шляху до заповітної мети.

По карті «Верховна жриця» Близнюкам не варто поспішати з висновками. У неоднозначній ситуації успіх прийде, якщо довіряти інтуїції та приймати виважені рішення самостійно, не перекладаючи відповідальності на сторонніх.

Карта «Суд» завершує тиждень, говорячи про те, що Близнюки зможуть упоратися з будь-якими труднощами. Порада Аркана — бути чесними та неупередженими, спиратися на букву закону та діяти парними методами.

Рак

Карта “Мир” говорить про те, що проблеми скоро вирішаться. Ракам по цьому Аркану не важко подолати труднощі і дійти довгоочікуваної мети. Небагато зусиль, позитивний настрій та готовність діяти – ось простий рецепт щастя.

По карті «Поміркованість» Ракам важливо привести до гармонії емоції, щоб вони не стали на заваді у відповідальний момент. Впоратися зі справами цього тижня вдасться, якщо діяти докладно і не поспішати з висновками у неоднозначних ситуаціях.

Наприкінці тижня карта «Самітник» закликає Раков залишитися наодинці з собою, щоб відпочити, відновити сили та відповісти на хвилюючі питання. Тому Аркану важливо змінювати пріоритети і не боятися змін, які відкриють нові перспективи.

Лев

Аркан «Колісниця» говорить про те, що тиждень Левам треба розпочати з активних дій. По цій карті не можна втрачати пильності, щоб не звернути в глухий кут і не помилитися у відповідальний момент.

Карта “Диявол” попереджає про проблеми. Мінімізувати труднощі вдасться, якщо не діяти щодо емоцій і дотримуватися обережності. Миттєві бажання можуть стати причиною неприємностей.

Наприкінці тижня на карті «Маг» Леви зможуть знайти шлях до щастя. Порада картки — шукати нові шляхи для розвитку, стати першопрохідниками і не боятися міняти не лише пріоритети, а й способи досягнення цілей. Важливо лише бути чесними та поєднувати зусилля з однодумцями.

Діва

Цей тиждень березня розпочнеться з позитивних змін. Аркан «Імператриця» обіцяє Девам зростання та розвиток, а також щастя в особистому житті. Для того щоб залучити позитивні зміни, важливо вірити в себе і не поспішати, приймаючи відповідальні рішення.

Аркан “Смерть” говорить про те, що життя зміниться. Зміни готові увірватися в життя, і їх треба впустити, щоби не втрачати нових можливостей. Звільнення від минулого допоможе Девам знайти новий шлях для розвитку та залучення щастя.

Аркан «Місяць» закликає Дев не довіряти чуткам і не розголошувати своїх планів. По цій карті важливо зберігати спокій та довіряти передчуттям, які допоможуть оминути проблеми стороною.

Терези

Карта «Вежа» віщує різкі зміни. Несподівані повороти долі можуть застати зненацька, тому Терезам на початку тижня важливо зберігати спокій. Набуття внутрішньої гармонії допоможе впоратися зі струсами і знайти спосіб впоратися з труднощами.

По карті «Повішений» у Терезів буде час обдумати подальші дії і розібратися в ситуації, що склалася. Час, проведений в ізоляції, буде вдалим і відновлення енергії.

Наприкінці тижня Терезів можуть долати сумніви, потурання яким не приведе ні до чого доброго. Аркан «Місяць» закликає боротися зі страхами та сумнівами, щоб не закривати собі шлях у світле майбутнє.

Скорпіон

По карті «Самітник» Скорпіонам варто почати тиждень з усамітнення. Така тактика допоможе зібратися з думками і силами, розставити пріоритети і легко впоратися з поставленими завданнями.

Карта «Маг» символізує період, коли Скорпіонам важлива як активність, а й винахідливість. Вміння приймати сміливі рішення та діяти щодо ситуації забезпечать перемогу у всіх починаннях.

Наприкінці тижня за картою «Правосуддя» Скорпіонам важливо залишатися чесними та неупередженими. Дії визначатимуть розвиток подій, а отже, потрібно дотримуватись правил, щоби не оступитися.

Стрілець

«Смерть» у розкладі початку тижня — карта визволення. По ній Стрільцям важливо залишити сумніви, страхи та розпочати шлях до нового життя. Щасливі зміни не забаряться, якщо не чіплятися за минуле.

По карті «Дурень» не варто забувати про пильність та відповідальність. Аркан закликає бути напоготові: події можуть вийти з-під контролю, тому Стрільці мають бути готові до активних дій.

По карті «Поміркованість» ситуація налагодиться, проте тендітна рівновага можна порушити необдуманими діями. Стрільцям важливо зберігати самовладання та зважувати кожен крок.

Козоріг

На початку тижня на карті «Імператор» Козерогів чекають нові успіхи. Аркан обіцяє процвітання і успіх, але для цього важливо бути відповідальними і мудро правити, не дозволяючи собі слабкостей і потурання миттєвим забаганкам.

Аркан «Диявол» закликає Козерогів залишити шкідливі звички, які заважають розвитку. По цій карті випробування волі пройти не просто, проте тим, хто впорається, вдасться відчинити двері у щасливе майбутнє.

За картою «Правосуддя» Козероги зможуть здобути свободу та впоратися з будь-якими труднощами. Порада картки – залишатися чесними та обмірковувати дії. У такому разі вдасться уникнути прикрих промахів та роботи над помилками.

Водолій

“Імператриця” в розкладі на початок тижня – Аркан, який вказує Водоліям на нові можливості. За цією картою перешкод на шляху не буде, якщо не квапити подій і не створювати конфліктних ситуацій.

За картою «Ієрофант» Водолія має визначитися з подальшими цілями. Розставивши пріоритети, Водолії зможуть направити сили у потрібне русло, швидко дійти перемоги та здобути гідну нагороду.

Аркан «Вежа» говорить про різкі зміни, які назрівали давно. Водоліям потрібно бути уважними, щоб вибрати правильний шлях. По цій карті не можна вірити чуткам — треба покладатися на себе.

Риби

Карта «Поміркованість» закликає Риб не розпочинати цей тиждень березня поспіхом. Спочатку потрібно поставити мету та обміркувати план дій, щоб виключити помилки та можливі затримки, здатні завадити.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Риби рухаються у правильному напрямку. По цій карті допомога прийде з боку мудрих наставників, поради яких допоможуть подолати труднощі та здобути щастя.

По карті «Вежа» Риби чекають чергові зміни. Аркан попереджає про те, що не всім планам судилося збутися, і від чогось доведеться відмовитися на користь справді важливих цілей.

You cannot copy content of this page