fbpx
Цей день Гороскоп Таро-прогноз на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Останній місяць осені вступив у свої права, і наступний тиждень буде значущим для Знаків Зодіаку. Залучити удачу не помилитися з вибором шляху і здобути впевненість допоможуть підказки старших Арканів.

Експерти рекомендують вибрати час, щоб вивчити розклади, що випали в спокійній обстановці, скласти план дій і з легкістю подолати можливі труднощі на шляху до нових перемог. Залучити успіх допоможе і вміння приймати вірні рішення, а для цього важливо прислухатися до себе і не ігнорувати передчуттів.

Овен

Овнам цей тиждень навряд чи здасться простим і безхмарним, проте при належній вправності і терпінні все задумане втілиться в життя. Аркан «Правосуддя» говорить про довгоочікувані результати, коли представники Знаку зможуть отримати нагороду за виконані раніше справи. Труднощі будуть лише в тому випадку, якщо були допущені помилки — їх доведеться пропрацювати.

Аркан «Імператор» обіцяє Овнам успіх у діловому середовищі і можливість вийти на новий рівень успіху. Втриматися на п’єдесталі буде простіше, якщо не потурати негативним рисам характеру і мудро правити своєю долею.

Карта «Вежа» говорить про зміни, які давно готові увірватися в життя. Спочатку Овни можуть подумати, що події пофарбовані негативно, проте доля дає шанс позбутися того, що заважає розвитку. Настав час вийти за стримуючі рамки і почати шлях до нових успіхів.

Телець

Цього тижня від Тельців знадобиться розсудливість і вміння прислухатися до себе. По карті «Ієрофант» з’явиться можливість заручитися підтримкою впливових осіб. З їхньою допомогою подолати тимчасові труднощі буде значно простіше.

Карта «Колісниця» закликає Тельцов негайно і втілювати в життя сміливі ідеї. Доля прихильна, сил і навичок вистачає, а значить, настав час діяти, щоб не втратити свого щастя.

До мудрості закликає Аркан «Верховна жриця». Тільцям важливо пам’ятати про стриманість, коли потрібно приймати серйозні рішення. Увага до інтуїції та аналіз ситуації вбережуть від неприємностей і промахів.

Близнюки

Цього тижня Близнюкам важливо прислухатися до свого серця, щоб не втратити нічого важливого. Аркан «Самітник» говорить про можливість уникнути неприємностей, якщо вчасно зупинитися і не піддаватися бажанню діяти напролом.

По карті «Маг» настає час активної роботи. Аркан вказує на час, коли представники Знаку зможуть досягти нових успіхів, якщо повірять у себе і діятимуть самостійно.

Аркан «Місяць» символізує сутінковий час, коли легко помилитися і відчинити невірні двері. Близнюкам важливо бути пильними, довіряти серцю, а не сумнівним чуткам або пліткам.

Рак

Ракам цього тижня усміхається успіх. Аркан «Колесо фортуни» символізує круті зміни, які увірвуться в життя раптово і вимагають не тільки відповідальності, але і витримки. Подіям потрібно дати відбутися, щоб вникнути у сутність і прийняти вірні рішення.

«Світ» у розкладі — карта завершення труднощів і набуття щастя. Тому Аркану Раки зможуть досягти угод у разі розбіжностей, дійти бажаної мети і виконати заповітну мрію.

Завершує тиждень позитивний Аркан «Імператор», за яким Ракам знадобиться завзятість, щоб досягти бажаної мети. Порада карти—не сумніватися в собі, але при цьому пам’ятати про відповідальність.

Лев

Цей тиждень листопада буде дуже плідним. За картою «Імператор» настає час дій, коли Леви зможуть здобути успіх, якщо не зволікатимуть. Аркан говорить про міцне становище як у справах, так і в особистому житті.

По карті «Помірність» представникам Знаку варто дотримуватися золотої середини в усьому. Вміння стримувати запал і не поспішати стане запорукою нових перемог у будь-якій сфері життя, а також допоможе уникнути промахів.

Завершує тиждень не менш позитивний Аркан «Імператриця», за яким Леви можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Поспішати події немає сенсу – доля прихильна, а значить, можна спокійно займатися справами.

Діва

Дівам цього тижня карти обіцяють успіх, але для цього доведеться постаратися. Перший Аркан «Закохані» говорить про необхідність прийняти важливе рішення, щоб відкрити двері в щасливе майбутнє. Не виключено, що від представників Знаку потрібно буде піти на малі жертви, які окупляться незабаром.

Аркан «Суд» говорить про те, що Діви зможуть поставити крапку у важливій справі і отримати нагороду. По цій карті важливо усвідомлювати кожну дію, щоб не піддатися на провокації і не зайти в глухий кут через необачні рішення.

У кінці тижня за картою «Самітник» буде час на роздуми і самоту. Діви зможуть відпочити і відновити енергію, подбати про здоров’я, а також скласти план дій на кінець 2022 року.

Терези

Карта «Імператриця» вказує на стабільність і процвітання. Тому Аркану самотні представники Знаку можуть розраховувати на важливі знайомства, а сімейні Терези – на налагодження взаємин з близькими.

Аркан «Закохані» закликає Терезів вибирати серцем і не поспішати. Головне – не слухати сторонніх порад, щоб не погнатися за помилковими ідеалами і не втратити дорогоцінного часу.

В кінці тижня за картою «Самітник» Терезам варто усамітнитися, щоб знайти відповіді на важливі питання, попрощатися з минулим і знайти для себе нові цілі. Також карта вказує на необхідність потурбуватися про своє самопочуття, щоб сил вистачило на здійснення всіх планів.

Скорпіон

Карта «Ієрофант» обіцяє Скорпіонам важливе знайомство з впливовою людиною, здатною надати допомогу у справах кар’єри. Аркан говорить і про необхідність залишатися чесними і неупередженими, щоб у гонитві за нагородою не оступитися.

Аркан «Дурень» говорить про щасливу випадковість, коли Скорпіони можуть зірвати куш, а також потрапити в неоднозначну ситуацію. Порада карти— бути готовими приймати неординарні рішення і не пускати справи на самоплив.

Непередбачені зміни обіцяє і карта «Колесо удачі». По ній Скорпіонам потрібно тренувати силу волі, щоб не почати активно діяти раніше часу. Порада Аркана — вникнути у суть подій, щоб визначитися з планом дій і не упустити удачі.

Стрілець

Аркан «Колісниця» закликає Стрільців не зволікати і приступати до справ. За цією картою немає причин для занепокоєння — при належній старанності будь-які труднощі будуть подолані і успіх не змусить себе чекати.

Карта «Сонце» символізує шлях, який не затьмарений жодними перешкодами. Це означає, що Стрільці зможуть втілити в життя сміливі ідеї, набути матеріального добробуту і підкорити нову вершину успіху.

Аркан «Правосуддя» говорить про необхідність дотримуватися правил і не приймати поспішних рішень. По цій карті успіх прийде, якщо усвідомлювати дії і не йти на угоди з совістю.

Козеріг

За картою «Самітник» на початку тижня у Козерогів буде час для того, щоб скласти план дій і слідувати йому неухильно. Головне — діяти самостійно і переслідувати свої цілі, а не нав’язані стереотипи.

По карті «Закохані» настає час щось змінювати. Мова може йти як про відносини, які час вивести на новий рівень, а також про роботу. Приймати рішення важливо серцем і не поспішати, щоб уникнути прикрих помилок.

Аркан «Дурак» вказує на щасливу випадковість, коли Козероги зможуть зірвати куш. Увага до всього, що відбувається навколо, допоможе представникам Знаку відкрити двері в щасливе майбутнє.

Водолій

Початок тижня може здатися Водоліям не найсприятливішим, проте це не так. Аркан «Смерть» символізує довгоочікуване звільнення від стримувальних факторів, а значить, час відпустити минуле і націлюватися на залучення нових успіхів.

За картою «Верховна жриця» велику роль відіграє увага до передчуттів. Інтуїція не дасть помилитися, якщо уважно прислухатися до себе і визначитися з цілями. Для того, щоб мрії здійснилися, важливо слідувати своїм шляхом, а не переслідувати чужі ідеали.

Завершує тиждень Аркан «Помірність», за яким Водоліям доведеться стримати запал і не поспішати з активністю. По цій карті важливо усвідомлювати кожен крок і навіть слово, щоб не зайти в глухий кут.

Риби

На початку тижня Риби повинні бути готові до того, що їх долею розпорядиться її величність випадок. Аркан «Дурень» закликає з надією дивитися в майбутнє і бути відкритими до змін, але при цьому не забути про відповідальність.

По карті «Помірність» представникам Знаку посміхнеться успіх, якщо не поспішати з висновками і всім дотримуватися розміреності. Спокійна впевненість і вдумливі кроки призведуть до перемоги.

У кінці тижня, навпаки, настає час активних дій. Аркан «Колесниця» говорить про успішне подолання випробувань та заслужену нагороду. Рибам допоможе гарний настрій і вміння швидко реагувати на обставини.

Related Post

Ранковий гороскоп на 6 вересня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 6 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 6 ВЕРЕСНЯ Овен Не варто звертати уваги на людей, які – хто підсвідомо, а хто й усвідомлено – захочуть зіпсувати супутній вам зранку гарний настрій: поверніть їм їхній

Гороскоп на 3 серпня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 3 серпня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 3 серпня 2020 Овен Сьогодні вдасться впоратися з будь-якими професійними завданнями, ефективно провести ділові переговори. Є шанс несподівано отримати привабливу пропозицію, почати співпрацю з людьми, які відкриють перед

Ранковий гороскоп на 27 грудня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 27 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 27 ГРУДНЯ Овен – Сон, який приснився вам цієї ночі, матиме велике значення – в ньому може міститися важлива підказка щодо того, як вирішити життєву або професійну проблему,