fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 7 по 13 серпня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Стародавнє ворожіння за допомогою карт Таро допомагає нам отримувати інформацію про майбутнє і розвивати інтуїцію. Одним із популярних способів використання Таро є складання прогнозу на тиждень за допомогою старших Арканів для кожного Знака Зодіаку.

Карти Таро надають нам важливі символи, які допомагають розкрити потенціал кожного представника зодіакального сузір’я. Вони дають можливість ухвалити вірні рішення, оминути невдачі стороною і залучити в життя позитивні зміни. Експерти рекомендують познайомитися з черговим прогнозом на майбутній тиждень серпня, щоб отримати цінні підказки і використовувати їх для прийняття важливих рішень і планування справ.

Овен

Початок тижня знаменує Аркан “Сонце”. Карта символізує енергію, щастя та світло. Цього тижня Овнам відкриються нові можливості, а завдяки позитивному настрою їх вдасться втілити в життя і не втратити свого щастя. Використовуйте внутрішню енергію, щоб досягти цілей і втілити мрії в реальність.

Карта «Імператриця» вказує на процвітання, творчість і досягнення гармонії в житті. Середина тижня буде ідеальним часом для того, щоб розкрити свій потенціал, здобути щастя в особистому житті і позабути про розбіжності з близькими. Від Овнів потрібно не тільки відповідальність, але і вміння вирішувати питання мирним шляхом без потурання негативу.

«Зірка» в розкладі — карта надії, натхнення та ясності. Представники даного сузір’я в кінці тижня зможуть відчути приплив позитивної енергії і віри в себе. Використовуйте цей час для постановки нових цілей і не соромтеся просити про підтримку, щоб приймати вірні рішення і не залишатися без цінних порад.

Телець

Перша карта розкладу «Помірність» символізує баланс і стриманість. Цього тижня Тельцям важливо пам’ятати про важливість збереження гармонії та спокою в житті. Аркан закликає представників сузір’я бути терплячими у своїх діях, розмірковувати і обмірковувати свої плани без поспіху.

Аркан «Мир» говорить про гармонію та щастя. Карта вказує на період спокою, коли Тельці вже досягли певних результатів і зараз можуть насолоджуватися моментом. Це може бути час для відпочинку, насолоди навколишнім середовищем та визнання своїх досягнень, а також період виконання заповітних бажань.

«Сила» в розкладі — карта активності та нових досягнень. Тому Аркану Тільцям не складе труднощів вийти з тіні конкурентів, якщо вони не побояться відповідальності. Зірвати куш і отримати подарунки долі зможуть ті представники сузір’я, які не побояться зробити крок уперед і на час поступитися комфортом.

Близнюки

Тиждень починається з карти «Імператор», яка закликає Близнюків керуватися волею та мудрістю. Можливо, представникам сузір’я доведеться приймати важливі рішення або виступати як організатор. Порада карти— бути самовпевненими та уважними до деталей, а лідерські якості допоможуть досягти успіху.

По карті «Самітник» від Близнюків потрібен час для саморефлексії. Представникам даного сузір’я варто приділити увагу внутрішнім потребам та переконанням. Порада карти—не поспішати з прийняттям рішень: тиша і самота принесуть розуміння і ясність, а також убережуть від невірних вчинків.

Аркан «Колісниця» говорить про подолання перешкод, коли Близнюкам важливо і взяти кермо влади в свої руки і прислухатися до своєї інтуїції. За цією картою настав час діяти рішуче і націлитись на досягнення успіхів у намічених справах. Баланс і уміння розподіляти енергію не дадуть «здутися» до досягнення потрібних результатів.

Рак

Тиждень починається з карти «Верховна жриця», яка вказує на необхідність користуватися інтуїцією і прислухатися до внутрішнього голосу. Раки на початку тижня повинні пам’ятати про те, що передчасні дії лише нашкодять і погіршать ситуацію, а значить, діяти треба спокійно і обмірковувати кожен крок.

«Зірка» в розкладі — карта надії та відновлення після пережитих випробувань. Представникам сузір’я важливо ставити перед собою високі цілі і прагнути до своїх мрій. Впевненість і оптимізм допоможуть реалізувати свій потенціал і досягти успіху в короткий термін.

Аркан «Ієрофант» закликає Раків прагнути до духовного розвитку та самовдосконалення, дотримуватись правил норми та моралі. За цією картою завершити тиждень на позитивній ноті не складе труднощів, якщо усвідомлювати дії і не потурати поганим уподобанням.

Лев

Першою картою для Львова цього тижня є «Самітник». Аркан говорить про необхідність усамітнення і пошуку власної мудрості. Представникам сузір’я може знадобитися час, щоб усвідомити свої цілі і напрям, і це також може призвести до появи нових ідей і розуміння ситуації.

Наступна карта розкладу – “Суд”. Цей Аркан символізує прийняття рішень і відповідальність за свої дії. Цього тижня представникам Знаку може знадобитися прийняти важливі рішення або оцінити свої вчинки минулого. Порада карти – бути об’єктивними і приймати правильне рішення, виходячи з справедливості і чесності.

Аркан «Місяць» завершує цей тиждень серпня, символізуючи інтуїцію та підсвідомість. Левам важливо чути свій внутрішній голос і довіряти інтуїтивним відчуттям. Уважність до символів допоможе правильно розтлумачити застереження і з легкістю обійти пастки, розставлені долею.

Діва

Першою картою цього тижня є “Сонце”. Цей Аркан символізує радість, успіх та благополуччя. Цього тижня Діви зможуть відчути позитивні результати своїх зусиль і насолоджуватися яскравими моментами життя. Порада карти— бути вдячними за те, що є в житті зараз, і продовжувати рух до своїх цілей.

Наступна карта розкладу – «Дурень». Вона говорить про нові можливості і пригоди. Дівам важливо бути відкритими і готовими до нових починань, але при цьому не забути про обережність. І тоді сміливі кроки можуть принести великі вигоди. Також по цій карті важлива впевненість і вміння прораховувати ризики.

Аркан «Зірка» обіцяє Дівам чудове завершення тижня. За цією картою не варто відмовляти собі у виконанні заповітних бажань — зараз важливо йти до своїх цілей і не боятися нічого. Шлях вільний, а Вища Провидіння захищає від будь-якого негативу і допомагає таємними знаками не зійти з правильного шляху.

Терези

Карта «Повішений» говорить про те, що цього тижня Терезам варто переглянути свої пріоритети і зачекати з прийняттям рішень. Не варто забувати про те, що відкладене не означає відмови від дій, а може стати джерелом нових можливостей. Представники сузір’я не повинні ігнорувати інтуїції і не боятися складних ситуацій.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Терези будуть відчувати захоплення або пристрасть стосовно чогось чи когось. Нові відносини (будь то ділові чи особисті) можуть стати початком нового життя, проте приймати рішення потрібно з холодною головою. Вміння помічати деталі і не поспішати з остаточним рішенням стане супутником успіху.

Карта «Диявол» попереджає про можливі спокуси та залежності, які можуть перешкоджати розвитку Терезів. Порада картки: бути уважними до своїх бажань, щоб вони не стали перешкоджати досягненню цілей. Нині варто звільнитися від оків, що обмежують переконання та стосунків, щоб прийти до свідомості власної сили і свободи.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Смерть», буде часом звільнення та перетворення. Скорпіони зіткнуться зі змінами в житті, які вимагатимуть адаптації та пристосування. Представники цього сузір’я повинні бути готові звільнитися від старого способу мислення і поведінки, щоб відкрити двері для нових можливостей.

Аркан «Маг» уособлює силу і креативність. У середині тижня Скорпіони зможуть втілювати свої бажання та ідеї в реальність. Від представників сузір’я знадобиться впевненість у собі і вміння використовувати силу та вплив для покращення свого життя. Довіра інтуїції допоможуть оминути неприємності стороною.

Кінець тижня, судячи з карти «Закохані», надасть можливість кардинально змінити своє життя. Рада Аркана для представників даного сузір’я приймати самостійні рішення в стані внутрішньої гармонії, щоб поспіх і суєта не завадили і не збили з пантелику.

Стрілець

Першою картою стає “Верховна жриця”. Вона символізує мудрість, інтуїцію і глибоке розуміння процесів, що відбуваються в житті. Цього тижня Стрільці зможуть знайти відповіді на хвилюючі питання, якщо довірятимуть своїм передчуттям і внутрішньому голосу, а не порадам з боку.

Аркан «Суд» говорить про можливість очищення від минулого. Карта символізує час для прийняття відповідальності за свої дії та подолання старих обмежень. Представники сузір’я мають бути готові до змін і для цього звернутися до внутрішніх цінностей, щоб знайти справжній напрямок.

«Диявол» — третя карта розкладу, що попереджає про можливість виявитися у владі спокус та ілюзій. Стрільцям важливо бути обережними, щоб не оступитися і не зашкодити собі необдуманими діями. Порада карти – діяти обережно і відмовлятися від спокус на користь помірності та духовного розвитку.

Козеріг

Перша карта розкладу – «Смерть», лякатися якої Козерогам немає сенсу. Аркан позначає закінчення циклу і можливість оновити енергетику, щоб почати новий розділ життя. Це час для перетворення та звільнення від застарілих зразків. Порада карти — опустити все, що вже не служить розвитку, щоб відродитися з новим розумінням і припливом сил.

Карта «Самітник» пропонує миті спокою. Можливо, Козерогам знадобиться час, щоб відійти від шуму повсякденного життя і зануритися у свій внутрішній простір. Представникам сузір’я потрібно бути уважними до сигналів, які приходять зсередини, і використовувати середину тижня для саморозвитку та самопізнання.

Остання карта в розкладі для Козерогів — «Закохані». Вона символізує поєднання, пристрасть і гармонію. В кінці тижня з’явиться можливість покращити існуючі відносини або почати новий розділ свого життя. Приймати рішення важливо самостійно і зі спокійним серцем.

Водолій

Аркан «Самітник» говорить про необхідність піти в себе, щоб звернутися до внутрішнього світла і мудрості. Водоліям доведеться ухвалити важливі рішення, які вимагатимуть обмірковування та роздуми. Порада карти— слідувати своїй інтуїції і не боятися самотності, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання. Терпіння та вміння довіряти своїй внутрішній мудрості вбережуть від помилок.

Аркан «Імператриця» вривається в життя Водоліїв, закликаючи до розкриття творчого потенціалу, щоб набути достатку. В кінці тижня Водоліям варто виявляти турботу і увагу до самих себе, і оточуючим, шукати натхнення в повсякденних дрібницях і не поспішати подій.

Карта «Колесо фортуни» приносить зміни та удачу для Водолія. Представники сузір’я мають пережити важливі зміни, які допоможуть рухатися вперед. Доля буде прихильною, тому немає сенсу боятися викликів. Настав час шукати нові можливості і адаптуватися під нові обставини, щоб досягти успіху.

Риби

Тиждень починається з позитивної карти «Сонце». Це означає, що на Риб чекають радість, успіх і нові можливості. Карта обіцяє почуття задоволення та благополуччя, якщо представники Знаку. будуть відкритими для нових пригод і стануть щиро насолоджуватися життям, знаходячи натхнення у всьому, що оточує.

Карта «Ієрофант» говорить про мудрість, дотримання традицій та духовне прозріння. Рибам Аркан нагадує про важливість вчитися у старших наставників, закликає нас бути відкритими новим знанням. Порада карти— тримати розум і серце відкритими для тих, хто дорогий, але не розголошувати своїх планів і надій тим, хто не викликає довіри.

Завершує тиждень Аркан Башта. Це карта змін, руйнування старого, щоб створити місце для нового. Аркан вказує на непередбачені події, завдяки яким з’являться можливості для подальшого зростання та розвитку. Рибам варто підготуватися і відпустити те, що більше не служить вищому благу.

You cannot copy content of this page