fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 серпня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Останній місяць літа пройде успішно, якщо дослухатися до цінних підказок. Старші Аркани колоди «Наслідків» допоможуть Знакам Зодіаку прийняти вірні рішення та залучити успіх у всіх починаннях.

Виконати поставлені завдання вчасно, залучити успіх та почати щось нове представникам Зодіакального кола допоможуть карти Таро. Розклади старших Арканів будуть чудовими помічниками при складанні планів цього тижня серпня. Експерти рекомендують виділити час, щоб познайомитися з черговим прогнозом і не прогаяти значущих деталей, з яких складається щастя.

Овен

Цей тиждень принесе багато приємних сюрпризів, якщо Овни навчаться довіряти собі. Перша карта «Зірка» говорить про сприятливий час, коли потрібно заявити про себе та сміливо приймати нові пропозиції. Успіх не забариться, якщо бути відповідальними та активними.

Аркан «Місяць» вказує на те, що Овни можуть самі сплутати собі карти, якщо потуратимуть миттєвим забаганкам. Порада картки – приймати рішення самостійно і не йти на оточення.

По карті «Маг» Овни зможуть узяти долю своїх рук. Аркан вказує на час, коли треба діяти рішуче та без сумнівів. Успіх посміхнеться тим, хто не боїться змінювати своє життя і розширювати горизонти.

Телець

Аркан “Зірка” говорить про те, що Тельці на вірному шляху. Впоратися з покладеними на себе зобов’язаннями не важко, а знайти своє щастя допоможуть наполегливість і позитивний настрій.

Карта «Колесо удачі» віщує кругообіг подій, які застануть Тельцов зненацька. По цій карті важливо не поспішати з активними діями, щоб не зробити помилок і не зайти в глухий кут.

Аркан «Вежа» вказує Тельцям необхідність змін. Життя не стоїть на місці, і для того, щоб до нього увірвалися благополучні події, важливо розвиватися і не зациклюватись на минулому.

Близнюки

Близнюки, судячи з карти «Вежа», стоять на порозі серйозних змін. Настав час діяти, залишати за спиною події, що віджили, і прагнути нових вершин. Успіх не забариться, якщо не боятися зробити перший крок назустріч своїй долі.

Карта «Колісниця» говорить про нові можливості, які не можна упускати. Близнюкам важливо взяти себе в руки і діяти сміливо, щоб залучити до життя потрібні події та знайти твердий ґрунт під ногами.

Завершує тиждень Аркан «Сонце» Позитивна карта вказує на період, коли можна сміливо братися за нові проекти, відкривати нові таланти і сміливо йти назустріч своїй мрії.

Рак

На початку тижня Ракам доведеться визначитися з вибором шляху. Аркан “Закохані” закликає не поспішати з рішенням і гарненько зважити всі плюси та мінуси, щоб не зіткнутися з неприємностями.

Карта «Самітник» нагадує про можливість усамітнитися, щоб оцінити те, що відбувається в житті. За цим Арканом Раки зможуть узяти паузу, скоригувати плани та відмовитися від тих справ, які вже втратили актуальність.

Завершує тиждень Аркан «Колесниця», яким Раки зможуть зробити рішучий ривок і досягти потрібних цілей. Порада картки — бути сміливіша і діяти без зволікання, але при цьому не забувати про відповідальність.

Лев

Тиждень починається з позитивного Аркана «Сонце», який обіцяє Левам завершення негараздів та звільнення від проблем. По цій карті не важко залучити фінансове благополуччя і здобути свободу від нав’язаних стереотипів.

Карта «Ієрофант» обіцяє Левам знайомство з людьми, які допоможуть вирішити складні питання. Тому Аркану головне — розставити пріоритети, щоб досягти потрібних цілей у визначений термін і не проґавити нових можливостей.

Завершує тиждень Аркан «Диявол», яким Левам доведеться пройти випробування волі. Залишитися на вершині успіху і не оступитися буде легше, якщо щодня прищеплювати корисні звички і тренувати силу волі.

Діва

Карта «Повішений» говорить про період застою, вийти з якого Діви зможуть завдяки нестандартним рішенням. Настав час подолати рутину і поглянути на те, що відбувається під іншим кутом. Нестандартні рішення допоможуть вийти на переможців.

Друга карта розкладу закликає Дів довіряти своїм передчуттям. Аркан «Місяць» говорить про період, коли важливо бути обережними у судженнях, довіряти собі та не погоджуватися на сумнівні угоди.

Завершує тиждень Аркан «Імператриця», яким Дев чекає благополучна розв’язка. Карта обіцяє зростання та розвиток, проте на швидкі результати розраховувати не доводиться. Тим не менш, представники Знаку можуть бути впевнені, що обрали правильний шлях.

Терези

Цей тиждень серпня принесе багато позитивних моментів. Аркан «Мир» обіцяє успіх, а значить, Терезам можна не турбуватися за результат розпочатих справ. За цією карткою можна дозволити собі відпочинок, щоб заповнити витрачену енергію.

Дев’ятнадцятий Аркан «Сонце» обіцяє Терезам везіння у справах. Карта закликає довіритись собі і не боятися підкорення нових вершин. Нагорода дістанеться цілеспрямованим та позитивно налаштованим особам.

Завершує тиждень Аркан «Помірність», мета якого — попередити про можливі негаразди. Терези зможуть уникнути неприємностей, якщо у всьому дотримуватимуться золотої середини і не потуратимуть миттєвим примхам.

Скорпіон

Скорпіонам по карті «Імператор» настав час використовувати внутрішню силу для подолання перешкод на шляху до щастя. Злила волі, витримка та вміння мудро правити своїм життям допоможуть залучити нові успіхи.

Карта «Самітник» говорить про необхідність усунути неточності у справах, щоб у майбутньому не зіткнутися тим, що робота зайде в глухий кут. Скорпіонам важливо не поспішати з висновками та аналізувати події, щоб ухвалити вірні рішення.

Завершує тиждень карта «Дурань», мета якої — закликати Скорпіонів до пильності. Тому Аркану не можна втрачати пильність, щоб у потрібний момент швидко зорієнтуватися і не прогаяти перспективних можливостей.

Стрілець

Карта «Колесо удачі» обіцяє Стрільцям активний початок тижня, коли важливо пам’ятати про дві складові успіху: не поспішати з прийняттям відповідальних рішень і не розголошувати нікому своїх планів.

Карта “Зірка” вказує на сприятливий результат. Все, що затіяли Стрільці, справдиться, проте для цього доведеться попрацювати. Вміння відповідати за свої вчинки та доводити справи до кінця стануть синонімами успіху.

Завершує серпневий тиждень Аркан “Сила”. По ньому Стрільці зможуть подолати будь-які перешкоди на шляху до поставленої мети. Головне — не боятися заявити про себе і пам’ятати, що щастя приходить до того, хто не сидить склавши рук.

Козеріг

П’ятий Аркан «Ієрофант» відкриває тиждень, закликаючи Козерогів до чесності та неупередженого судження. Вміння чинити справедливо і не потурати гордині допоможе здобути не тільки хорошу репутацію, але й впоратися з поставленими завданнями вчасно.

У середині тижня по карті «Дурань» Козерогам важливо пам’ятати про відповідальність. Необдумані рішення та сказані у пориві почуттів слова можуть стати причиною неприємностей. Обійти їх стороною вдасться, якщо бути відповідальними та дисциплінованими.

Завершує тиждень Аркан «Імператор», який закликає Козерогів мудро правити своїм життям. Позитивні зміни увірвуться в життя, якщо не боятися ініціативи та активно працювати на своє благополуччя.

Водолій

Водоліїв чекає позитивний тиждень, проте для залучення успіху доведеться попрацювати. «Дурень» у розкладі — карта, яка закликає відповідати за слова та дії. Недбале ставлення до всього, що відбувається в житті, не призведе до бажаних результатів.

По карті «Маг» настав час розкрити свої таланти і виявити сміливість. Водоліям не можна ховатися за спинами конкурентів і йти уторованим шляхом — найкраще взяти ініціативу до своїх рук і діяти неординарно.

Завершити тиждень, судячи з карти «Помірність», вдасться успішно. Аркан закликає не поспішати і враховувати деталі, щоб не випустити з уваги нічого значущого. Водолії зможуть знайти шлях на щастя, якщо дослухаються до свого внутрішнього голосу.

Риби

Рибам на початку тижня варто звернути увагу на незавершені проекти. Аркан «Самітник» закликає не починати нічого нового доти, доки не буде поставлено крапку в поточних справах. Така стратегія заощадить час і в майбутньому представникам Знаку не доведеться повертатися до відкладеної роботи.

Карта «Смерть», незважаючи на страшну назву, обіцяє Рибам серйозні зміни. Аркан закликає не зупинятися у розвитку та не жити минулим. Потрібні події увірвуться в життя, якщо звільнити для них місце.

По карті «Суд» настає етап рішучих дій. Риби зможуть звільнитися від обставин, що сковують, знайти впевненість і з легкістю поставити кривдників на місце. Головне — бути чесними та неупередженими, щоб не зіпсувати своєї репутації.

You cannot copy content of this page