fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року для кожного Заку зодіаку

Травневий тиждень принесе позитивні емоції і стане часом нових успіхів, якщо прислухатися до точних підказок старших Арканів. Вони допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з пріоритетами і не втратити свого успіху.

Кінець весни – прекрасний час для того, щоб скоригувати цілі, визначитися з пріоритетами і з легкістю завершити необхідні справи. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади для свого Знака Зодіаку, щоб отримати цінні підказки і не упустити нових можливостей. Головне — пам’ятати про відповідальність і про те, що приймати рішення потрібно самостійно. Це допоможе не гнатися за чужою мрією, а будувати власне щастя і насолоджуватися кожним днем.

Овен

Початок тижня, судячи з карти «Імператриця», буде оптимістичним. Овни можуть спокійно займатися справами, не турбуючись про кінцевий результат. Головне – не поспішати подій і прислухатися до передчуттів. Вони не підведуть і допоможуть обійти стороною можливі пастки долі.

За картою «Місяць» Овнам важливо не розгубитися і не піти на приводу руйнівних емоцій. Аркан говорить про таємниці, які відкриються несподівано, а значить, доведеться дізнатися щось важливе. Розпорядитися інформацією можна на свій розсуд, проте вірити потрібно тільки собі і не піддаватися на провокації.

За картою «Самітник» Овни зможуть усамітнитися, щоб ще раз «переварити» інформацію, розставити пріоритети і відмовитися від тих справ, які вже нічого не змінять. Також Аркан вказує на необхідність досягти внутрішньої гармонії, щоб діяти не на емоціях, а згідно з доказами розуму.

Телець

Карта «Зірка» символізує Вищу заступництво, а значить, Тельцям можна не сумніватися в тому, що все йде як треба. Аркан вказує на можливість спокійно завершити справи, виконати одне із заповітних бажань, а також залучити в життя приємні зміни. Головне — вірити в свої сили і не зупинятися на досягнутому.

За картою «Верховна жриця» на Тельців чекає копітка робота та терпіння, які винагородяться сторицею. Порада Аркана—не поспішати і уважно стежити за тим, що відбувається в житті. Щасливі знаки долі не дадуть помилитися і згорнути з шляху, який веде до щастя і успіху.

За картою «Ієрофант» Тільці можуть розраховувати на допомогу зі сторони. Аркан символізує вміння правильно розставляти пріоритети, підкорятися правилам і переймати досвід мудрих наставників. Порада карти – братися за першорядну роботу. Багатозадачність в кінці тижня може призвести до прикрих промахів і помилок.

Близнюки

На початку тижня Близнюкам не завадить обережність. Аркан «Диявол» попереджає про проблеми, які можуть виникнути через нестриманість чи агресію. По цій карті не можна залежати від чужої думки і йти на сторонні поради, а також гостро реагувати на наклеп або образи. Вміння стримуватися і обходити конфлікти стороною вбережуть від помилок.

Карта «Колісниця» служить чудовим нагадуванням про те, що часом не можна зволікати. Близнюки зможуть зробити останній ривок до мети, здобути свободу від складних проектів і отримати заслужену нагороду. Також карта обіцяє приємні зміни тим представникам сузір’я, які не сумніваються у своїх силах, але при цьому не забувають про відповідальність.

Завершує травневий тиждень карта «Імператриця», за яким Близнюки відчують вітер змін. Події розвиватимуться неспішно, тому представникам сузір’я не можна допускати поспіху та суєти. У погоні за двома зайцями не буде нічого позитивного, тому направити енергію потрібно в русло вирішення першочергових завдань і дотримуватися черговості.

Рак

Початок тижня, судячи з карти «Закохані», буде відповідальним і важливим. Порада карти— приймати усвідомлені рішення, які допоможуть змінити життя на краще. Не виключено, що Ракам доведеться на час відмовитися від чогось, щоб досягти більшого і сторінкою заповнити тимчасові позбавлення.

Аркан «Дурень» говорить про волю випадку, завдяки якому Раки можуть зірвати куш. Незважаючи на оптимістичність прогнозу, не можна недбало ставитися до того, що відбувається, і забути про свої обов’язки. Удача чекає на тих, хто не ризикує даремно і усвідомлює не тільки в дії, але й у словах.

За картою «Диявол» Ракам не можна піддаватися бажанню обдурити долю. Оманливі ілюзії руйнуються в одночасно, залишаючи представників Знаку ні з чим. Порада Аркана – бути напоготові і прислухатися до передчуттів. Вони допоможуть прийняти вірні рішення і не зайти в тупик через миттєві забаганки.

Лев

Карта «Верховна жриця» відкриває тиждень, закликаючи Львів не поспішати з діями. Тому Аркану на першу роль вийдуть передчуття, завдяки яким буде простіше передбачати події і вправно уникати можливих неприємностей. Аркан символізує успіх, але для досягнення цілей потрібно не тільки старанність, але і вміння вичікувати.

«Помірність» у розкладі — ще одна карта, яка закликає Львів не поспішати і зважувати кожен крок. Вміння бути обережними і не відступати від правил збережуть не тільки час, а й сили, а також допоможуть обійти неприємності. Крім того, обережність буде символом успіхів і не дасть втратити репутації.

Завершує травневий тиждень карта «Самітник» по якому Леви зможуть видихнути і влаштувати собі вихідний. Порада Аркана— залишитися наодинці зі своїми думками, щоб визначитися з подільними цілями, заповнити проблеми у знаннях, а також відновити сили, необхідні для активної роботи.

Діва

На початку тижня Дівам посміхнеться успіх. Аркан «Ієрофант» говорить про нові можливості в діловому середовищі, завдяки яким вдасться поліпшити своє матеріальне становище і заручитися підтримкою впливових людей. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про відповідальність, щоб зміцнити своє становище і покращити репутацію.

Аркан «Правосуддя» закликає залишатися чесними і неупередженими. За цією картою Дів чекає успіх, але забути про колишні промахи не варто — вміння визнавати помилки і вчасно усувати недоліки дозволить швидко прийти до нових цілей і отримати гідну нагороду за свою працю.

Карта “Імператор” відкриває нові перспективи. Тому Аркану Діви зможуть зійти на п’єдестал успіху, проте втриматися на ньому буде непросто. Від представників сузір’я знадобляться вправність, відповідальність і вміння приймати вірні рішення. Крім того, карта закликає пам’ятати про те, що укладати серйозні угоди не можна без підготовки.

Терези

Тиждень починається з карти «Колесо удачі», а значить, Терезів чекають грандіозні зміни. На початку тижня може здатися, що доля неприхильна, адже події розвиватимуться стрімко. Однак представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що все відбувається вчасно.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що потрібно навести порядок у справах, думках і житті. Попередні помилки необхідно врахувати, провести роботу над помилками і визначитися з подальшими цілями. Порада Аркана—не поспішати і зважувати кожен крок, щоб залучити нові успіхи, а не стати жертвами власної необачності.

Завершується тиждень приємним арканом “Мир”. Ця карта говорить про те, що Терези зможуть здобути перемогу не тільки над страхами, але і над мінливістю долі. В кінці тижня відбудуться довгоочікувані події, які наблизять до виконання мрії, визначать подальше і допоможуть зорієнтуватися.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Вежа», буде не найрайдужнішим. Скорпіонів чекають серйозні зміни, які важливо впустити в життя і не чинити опір неминучому. Аркан закликає не будувати ілюзій і подивитися правді в очі, щоб звільнитися від нездійсненних надій і перестати будувати замки з піску.

Карта «Диявол» закликає Скорпіонів відмовитися від неправдивих надій і не потурати перепадам настрою. Аркан закликає бути уважними, щоб не упустити знаків весілля і не піти шляхом, який призведе до проблем і втрати авторитету.

Аркан «Закохані» закликає Скорпіонів довіритися своїй інтуїції, щоб прийняти вірні рішення і не піти на заздрісників або маніпуляторів. По цій карті не можна недбало ставитися до того, що відбувається в житті, а тим більше намагатися обдурити долю.

Стрілець

Карта «Суд» говорить про завершення складного періоду, коли Стрільці зможуть поставити крапку в серйозних проектах, а також завершити судові розгляди на свою користь. Порада картки-залишатися чесними і неупередженими, щоб ніхто не міг зганьбити репутації або нашкодити через необдумані дії зі сторін Стрільців.

По карті «Місяць» Стрільці повинні бути готові до того, що їх життя зміниться завдяки таємницям. Нові знання важливо використовувати з розумом, щоб не стати жертвами маніпуляторів і не зайти в глухий кут. Увага до інтуїції вбереже від багатьох проблем.

Завершує тиждень Аркан «Правосуддя», за яким Стрільцям важливо пам’ятати про правила. Аркан символізує успіх і процвітання в тому випадку, якщо представники сузір’я не порушуватимуть законів і зможуть провести роботу над досконалими помилками.

Козеріг

«Місяць» у розкладі — карта сумнівів і тривог, здатних перешкодити втіленню сміливих ідей. Порада карти—не боятися змін і сміливо йти до поставлених цілей. Успіх не змусить себе чекати якщо не сумніватися в собі і берегтися від впливу маніпуляторів, здатних заподіяти шкоду.

За картою «Верховна жриця» Козерогам не варто квапити подій. Тому Аркану важливо почекати час, щоб відкрити двері до частини і не втратити своїх можливостей. Поспіх і халатне ставлення до роботи заважатимуть і можуть стати причиною безлічі неприємностей, виправити які швидко не вийде.

Аркан «Імператриця» символізує шлях, на якому немає проблем і перешкод. Все, що потрібно від Козерогов — це не квапити подій і виконувати справи послідовно. Також карта вказує на можливість налагодження відносин, а значить, представники Знаку зможуть знайти і щастя в особистому житті.

Водолій

На початку тижня, судячи з карти «Мир», Водолії зможуть здобути свободу від забобонів і обставин, що сковують. Аркан символізує досягнення поставлених завдань і виконання бажань і можливість налагодити відносини як у діловому середовищі, так і в особистому житті.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Водоліям важливо скоригувати поставлені завдання і відмовитися від застарілих ідей. Порада карти—не чіпатися за віджиле минуле і не слухати сторонніх порад, якщо вони йдуть у розріз з поставленими цілями.

Карта «Диявол» звертає увагу Водоліїв на настрій. Негативні емоції не допоможуть здобути щастя, а лише віддалять від перемоги. У кінці тижня важливо усвідомлювати кожен крок, щоб не відступитися і не віддати перемогу конкурентам.

Риби

«Самітник» у розкладі — карта, що закликає Риб відмовитися від суєти і поспіху. За цією карткою важливо розпочати тиждень із планування, щоб визначиться з цілями і спрямувати енергію в русло вирішення нагальних питань.

Аркан «Верховна жриця» закликає Риб довіряти своїй інтуїції, яка не підведе при прийнятті відповідальних рішень. Почати тиждень важливо неспішно, щоб вчасно включитися в роботу і залучити удачу в справах.

Аркан «Колісниця» говорить про те, що труднощі підходять до кінця. Представникам цього сузір’я належить зробити останній риків, щоб досягти мети і отримати гідну нагороду за виконану роботу.

You cannot copy content of this page