fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 9 по 15 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається робочий тиждень, під час якого важливо увійти в режим і не втрачати нових можливостей. Здобути впевненість і з легкістю подолати лінощі Знакам Зодіаку допоможуть поради старших Арканів.

На початку нового року багато хто відчуває занепокоєння, боячись не виправдати своїх очікувань або не завершити минулорічні справи в термін.

Овен

На початку тижня за картою «Зірка» Овни зможуть займатися запланованими справами і не боятися промахів. Порада карти—не відкладати справ і не змінювати планів, щоб у термін завершити розпочату роботу.

Карта «Закохані» вказує на швидкі зміни в життя, і Овнам потрібно бути пильними. Тому Аркану потрібно зробити вірний вибір, а щоб не шкодувати про своє рішення, необхідно слухати своє серце.

В кінці тижня за картою «Місяць» Овнам не варто довіряти стороннім і сумніватися в собі. Аркан закликає боротися зі своїми страхами і комплексами, щоб вони не заважали розвитку і не віддаляли від бажаних цілей.

Телець

На початку тижня Тельцям варто зосередитися не на активності, а на своєму стані. Аркан «Повішений» говорить про те, що без гарного плану не вдасться відчинити бажані двері. Марно витрачена енергія не окупиться, а значить, важливо визначитися з цілями і продумати кожен крок.

Карта «Помірність» закликає Тельців дотримуватися своїх планів, не поспішати і не розголошувати своїх цілей. Спокійна впевненість, вміння отримувати уроки з промахів і оптимістичний настрій допоможуть відкрити будь-які двері.

Наприкінці січневого тижня за картою «Колесо фортуни» на Тельців чекають події, вплинути на які не вийде. Рада Аркана—не вдаватися до дій, поки не прийде впевненість у правильності прийнятих рішень.

Близнюки

Другий тиждень січня буде досить успішним для Близнюків. Перша карта «Колесниця» символізує довгоочікуваний прорив, коли доля надає багато цікавих можливостей. Близнюкам залишається лише вибрати напрямок і не зменшувати обертів.

Карта «Імператор» є ключовою в розкладі. По неї Близнюкам важливо не тільки прийти до успіху, але й утримати його. Це означає, що розпоряджатися своїми перемогами потрібно грамотно, щоб не втратити напрацьованого і не втратити п’єдесталу через необдумані рішення.

Аркан “Диявол” завершує тиждень, вторячи другій карті розкладу. Лише обдумані дії приведуть Близнюків до успіхів і нових перемог. Потурання слабкостям, обман і молодість зіграють злий жарт і позбавлять багатьох привілеїв.

Рак

За картою «Імператриця» Раки можуть не поспішати: доля прихильна, а значить, можна спокійно займатися наміченими справами. Вміння мудро правити своєю долею і прислухатися до внутрішнього голосу забезпечать представникам Знаку нові успіхи.

Аркан «Правосуддя» закликає Раків до обережності. Будь-яка дія і слово відіб’ються на майбутньому, отже, не можна промахнутися. По цій карті важливо дотримуватись чесності та старанно створювати міцний фундамент, який забезпечить опору під ногами.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», сенс якого — руйнація ілюзій. Перед Раками руйнуватимуться замки з піску, і в цій ситуації не можна допускати паніки. Настав час вирватися з оман, подивитися правді в очі і знайти вірний шлях до успіху.

Лев

Левам доля дарує чудову можливість звільнитися від сумнівів і почати шлях до нових успіхів. Аркан «Імператриця» говорить про необхідність знайти гармонію між емоціями і розумом, щоб не терзатися непотрібними переживаннями.

По карті «Місяць» Левам не можна довго копатися в собі, щоб не стати заручниками страхів і необґрунтованих переживань. Аркан символізує внутрішній голос, який важливо слухати, щоб вчасно знайти шлях до світла і щастя.

Карта «Сила» закликає Львів довіряти самим собі і не сумніватися у своїх силах. Тому Аркану є можливість впоратися з будь-якими труднощами, якщо не пасувати і нести відповідальність за сказане і зроблене.

Діва

Відмінний тиждень чекає на Дів. Аркан «Мир» символізує завершення труднощів, благополучне вирішення конфліктних ситуацій і набуття свого місця під сонцем. Порада карти—не метушитися, знайти внутрішню рівновагу і спокійно займатися запланованими справами.

За картою «Суд» Діви зможуть завершити минулорічні справи, звільнитися від турбот і проблем. Тому Аркану головне — не піддаватися паніці і необґрунтованим страхам, які можуть віддалити від цілі і позбавити перспективних можливостей.

Карта «Імператриця» говорить Дівам про те, що успіх—це не завжди надмірна активність і надзусилля. За цією картою представникам Знака не складе труднощів виконати всі справи, якщо не поспішати і бути послідовними.

Терези

Карта «Колесниця» обіцяє Терезам відмінний старт, проте для марафону знадобляться зусилля. Не зійти з дистанції допоможе не тільки сила волі, але й приваблива мета. Це означає, що перед активними діями важливо поставити перед собою завдання, яке мотивуватиме щодня.

«Сила» в розкладі — карта успіху та довгоочікуваної перемоги. Тому Аркану Терези можуть не сумніватися в тому, що володіють необхідними вміннями і знаннями для подолання перешкод на шляху до мети.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що життя можуть відбутися події, які не впишуться в загальну картину. Їх не варто долати — важливо зрозуміти, чому це сталося, оцінити ризики та власні сили, щоб грамотно розподілити навантаження.

Скорпіон

Тиждень для Скорпіонів розпочнеться плавно, з карти «Помірність». Тому Аркану є час для розгойдування, планування і набуття внутрішньої рівноваги. Порада карти – не поспішати і чітко слідувати поставленим завданням.

Аркан “Колісниця” починає фазу активності. По цій карті насамперед важливо зрозуміти, що доля дає шанс не завжди, а значить, настав час для втілення сміливих планів. Однак бездумно діяти не можна— кожен крок має бути спланований і вести до перемоги.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», який по праву вважається одою з найпозитивніших карт. Скорпіони зможуть відпочити і набратися сил, щоб взятися за нові справи і з легкістю дійти до довгоочікуваної перемоги.

Стрілець

На початку тижня за картою «Правосуддя» Стрільцям важливо пам’ятати про відповідальність. Будь-які дії і навіть думки будуть відображатися в майбутньому, а значить, не варто думати негативно і накручувати себе. Вміння чесно працювати і йти обраним шляхом забезпечить нові успіхи.

За картою «Імператриця» Стрільцям немає сенсу форсувати події— доля прихильна, тому можна спокійно займатися наміченими справами. Головне — не ігнорувати передчуттів і уважно стежити за знаками долі.

Аркан «Маг» символізує особисту зацікавленість, вміння користуватися природними даними та талантами. Для Стрільців ця карта є дороговказною зіркою, яка кличе до нових вершин і вимагає не тільки активності, але і винахідливості, а також сміливості.

Козеріг

Карта «Вежа» закликає Козерогів попрощатися з минулим остаточно, залишити сумніви за спиною і почати все з чистого листа. Порада картки—не зациклюватися на поразках і не витати в хмарах — настав час здобути цінні уроки і переглянути пріоритети.

Середина тижня принесе Козерогам приємні сюрпризи. Аркан «Ієрофант» говорить не тільки про мораль і закон, але й про допомогу з боку впливових людей. Представникам Знака важливо лише правильно розтлумачити знаки долі і не противитися тому, що відбувається в їхньому житті.

Карта «Сонце» обіцяє завершення будь-яких проблем і набуття щастя. Тому Аркану є можливість поправити фінансове становище, досягти успіху в суспільстві і знайти свій шлях до успіху.

Водолій

«Сила» в розкладі — карта, яка закликає вірити в свої сили і не зупинятися на половині шляху. Тому Аркану важливо прагнути до успіхів, не переоцінювати себе і нікому не розповідати про свої плани.

Карта «Самітник» говорить Водоліям про те, що активність без планів найчастіше виявляється збитковою. Це означає, що для початку потрібно визначитися з фронтом робіт, потім розподілити сили і вже після цього прийматись за роботу.

Аркан карта «Колесниця» нагадує Водоліям про те, що без активності навряд чи вдасться залучити успіх. Ця карта відповідає і за далекі дороги і переїзди, а значить, представники Знаку повинні бути готові до того, що їх життя зміниться.

Риби

Відмінний початок тижня у Риб починається за картою «Сонце». Аркан символізує відсутність проблем і перешкод, а значить, можна сміливо вибирати шлях і діяти так, як підказує серце.
За картою «Суд» завершується період, який довгий час тягнув сили та енергію. Тому Аркану час ставити крапку в складних справах, залишати минуле позаду і отримувати цінні уроки з прожитого року.
Аркан “Верховна жриця” закликає Риб довіряти своїй інтуїції. Те, що відбувається в житті важливо аналізувати, щоб приймати вірні рішення і не потрапляти в неприємні ситуації через поспіху.

You cannot copy content of this page