fbpx

Таро – прогноз на тиждень з 9 по 15 травня для кожного знаку зодіаку

Починається новий травневий тиждень, який стане успішним для багатьох. Своєчасні поради старших Лассанів із колоди «наслідки» допоможуть не пропустити нові можливості для ознак Зодіаку.

Кожен день доля дає нам випробування, які вам потрібно проходити з честю та гідністю. У складній роботі самостійно -додаткова допомога не буде зайвою, а експерти рекомендують слухати поради карт. Їх інтерпретація не завжди лежить на поверхні, тому важливо порівняти рекомендації з тим, що відбувається в житті, а також не ігнорувати внутрішній голос.

Овен

Овен цього тижня травня знадобиться багато зусиль, щоб досягти успіху. Аркан “Ієрофант” заохочує пріоритети та складає план дій, щоб вчасно впоратися з запланованими справами.

На карті “Смерть” Овен чекає відродження. Аркан закликає не тягнути події минулого. Від них вам потрібно взяти цінні уроки і залишити застарілим за ним, щоб не зупинитися на шляху особистого зростання та розвитку.

“Закохані” в ситуації – карта вибору. Ми можемо говорити як про особисті стосунки, так і про серйозні зміни в діловому середовищі. Прийняти правильне рішення і не помилитися, допоможе уваги до інтуїції.

Тельці

Тиждень починається з “смерті” Аркану, який говорить: Пора попрощатися з минулим, розповсюдити крила та відкрити нові горизонти. Для Тельця важливо зрозуміти, що наступний етап життя закінчується, і нові спокусливі пропозиції чекають попереду.

На карті “сили” Тельця важливо захищати свою позицію та думку, не боятися змін і активно працювати над страхами, які заважають розвитку. Впевненість і спокій допоможуть знайти щастя.

Аркан “імператриця” каже, що Тельця рухається в правильному напрямку. Життя змінюється на цій карті, і нові перемоги приходять до невдачі. Немає розмов про швидкі результати, але крок за кроком Тельець підійде до їхнього успіху.

Близнюки

На початку тижня близнюки чекають тесту на силу. Аркан “Диявол” обіцяє проблеми, якщо ви балуєтесь емоціями і дотримуєтесь помсти поганих звичок. Обережність та помірність у всьому допоможуть уникнути проблем.

Картка колісниці вимагає дій. Згідно з цим Лассо, Близнюки зможуть зробити прорив і прийти до довгооутвореної мети. Рада картки не полягає в тому, щоб переоцінювати свої сильні сторони та навички, щоб уникнути переваги чи вигорання.

Карта “вежі” висить на тиждень, що є попередженням, що настав час змінити плани. Настав час близнюків подивитися в очі і зняти рожеві окуляри, щоб не підійти до тупики і не втрачати перспективних можливостей.

Рак

Чарівна карта відкриває травневий тиждень, закликаючи раків не боятися активності. Згідно з цим Lasso, важливо слухати свої ідеї та оживити їх, щоб просунутися в кар’єрі та заробити чудову репутацію.

“Світ” у ситуації – це карта позитивного результату подій. Аркан обіцяє завершити проблеми та труднощі, знаходячи спільну мову з навколишнім середовищем та набуття гармонії. Рак на цій картці важливо слухати інтуїцію, щоб зробити правильні висновки.

Важкі вихідні чекають “місячної” карти “Місяця”. Аркан вказує на внутрішні сумніви, що заважають щасливому житті, і їм потрібно боротися. Важливо довіряти своєму серцю, а не пліткам чи чуткам.

Лев

Цей тиждень починається з позитивної карти «Сонце». Вона обіцяє Левам перемогу над страхами та успіхом у всіх починаннях. З понеділка в середу ви можете безпечно брати участь у нових проектах та залучати фінанси.

На карті “помірності” варто поміркувати запал, щоб поспіхом не пропустити нічого важливого. Левам доведеться завершити важливу справу, яка не терпить поспіху та недбалого ставлення. Можливість стримування вашої вдачі допоможе досягти нових успіхів.

Наприкінці тижня на карті “відлюдника” чекає тимчасова ізоляція, коли варто бути наодинці з собою та своїми думками. Самотність виграє – Леви зможуть правильно визначити пріоритет і відмовитись втратити свою актуальність.

Діва

Тиждень починається з карти «Самітник», яка закликає Дів не поспішати, приймаючи серйозні рішення. Відповідальність та вміння чути свій внутрішній голос допоможуть здобути щастя і прийти до перемоги.

Аркан «Маг» говорить про період, коли Діви зможуть розкрити свої таланти і з їх допомогою досягти запаморочливих успіхів як у кар’єрі, так і в питаннях особистого життя. Активність та позитивний настрій допоможуть залучити удачу.

По карті «Імператриця» Діви можуть бути впевнені в тому, що вибрали правильний шлях. Його потрібно пройти до кінця і не поспішати події, щоб не допустити прикрих промахів і не залучити на себе проблем.

Терези

Терезам на початку тижня варто прислухатися до поради Аркана «Маг». Карта говорить про необхідність знайти баланс між передчуттями і доказами розуму, щоб знайти вірний шлях до особистого успіху.

По карті «Сила» Терези зможуть отримати щастя, якщо не стануть зупинятися на досягнутому. Дрібні неприємності не завдадуть проблем, якщо з оптимізмом дивитися в майбутнє і активно працювати над своїм благополуччям.

Аркан «Ієрофант» закликає Терезів не поспішати з прийняттям серйозних рішень без аналізу того, що відбувається. Відсутність поспіху та вміння грамотно розставляти пріоритети вбережуть від прикрих промахів.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Імператор», буде активним. Скорпіони зможуть просунутися в роботі, знайти впевненість, а також очолити роботу над великим проектом. Порада картки—не забувати про гідності і протягувати руку допомоги тим, хто потребує підтримки.

Аркан «Місяць» закликає Скорпіонів до відповідальності. По цій карті не можна довіряти чуткам або домислам, які здатні завести в тупик. Не блукати в темряві власних припущень допоможе вміння узгодити почуття і докази розуму.

По карті «Колесо фортуни» Скорпіонів чекають несподівані події, вплинути на які не вийде. Аркан закликає не поспішати з рішеннями і поспостерігати за тим, що відбувається, щоб зробити правильні висновки і взяти ситуацію під контроль.

Стрілець

«Імператриця» в розкладі на початок тижня — карта добрих змін. Аркан обіцяє зростання і розвитку, а значить, настав час активної роботи. Відсутність поспіху і позитивний настрій допоможуть Стрільцям не проґавити нових можливостей.

Карта «Дурень» закликає Стрільців до обережності. Халатне ставлення до роботи і відмова від виконання даних раніше обіцянок не приведуть ні до чого доброго. Це означає, що потрібно бути пильними та відповідальними.

Аркан «Суд» завершує тиждень, вказуючи Стрільцям на благополучне вирішення труднощів. По цій карті вдасться поставити крапку в складній справі, відстояти свою правоту і звільнитися від сковувальних зобов’язань.

Козеріг

Карта «Імператор» обіцяє Козерогам швидке зростання в діловому середовищі. Впоратися з навантаженням буде легше, якщо підтримувати хорошу фізичну форму і вживати більше продуктів, багатих на вітаміни.

Аркан «Диявол» закликає Козерогов до обережності. Негативні риси характеру будуть гальмувати успіх, а значить, потрібно працювати над собою. Стриманість та відповідальність будуть супутниками нових перемог.

Завершує травневий тиждень мапа «Сила». По ній Козерогам не варто затягувати з поставленими завданнями. Досягти потрібних результатів допоможе вміння спрямовувати енергію в потрібне русло, не відволікаючись на другорядні справи.

Водолій

Аркан «Суд» говорить про період, коли Водолії зможуть розібратися зі важкими справами і здобути перемогу по всіх напрямках. Не сполохати примхливу фортуну вдасться, якщо залишатися чесними і не йти на угоди зі своєю совістю.

Карта «Вежа» вказує на період, коли важливо відокремити значуще від наносного, відмовитися від планів, які ведуть у глухий кут. Новий життєвий етап буде щасливим, якщо довіряти доводам розуму.

По карті «Місяць» Водоліям важливо розуміти, що довіра чуткам не приведе їх до успіху. Аркан закликає вірити тільки собі і прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе оминути перешкоди.

Риби

Початок тижня за картою «Імператор» буде активним і позитивним. Карта обіцяє успіхи в діловому середовищі, однак Рибам важливо пам’ятати про чесність. Приймати вірні рішення буде простіше, якщо прислухатися до мудрих порад.

Аркан «Сила» вказує на період, коли потрібно діяти. Зволікання позбавлятиме Риб нових можливостей, а значить, потрібно зібратися з силами і зробити ривок до поставленої мети.

Тиждень завершує карта «Поміркованість», за яким Рибам варто сповільнитися. Аркан обіцяє приємні зміни в тому випадку, якщо не поспішати з висновками і приймати рішення, узгоджуючи їх з доказами розуму.

You cannot copy content of this page