fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 9 по 15 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Впоратися з поставленими завданнями та набути впевненості Знакам Зодіаку допоможе точний Таро-прогноз. Поради старших Арканів будуть відмінними помічниками у прийнятті відповідальних рішень і допоможуть зробити вірний вибір.

Таро-прогнози дають нам уявлення про події найближчого майбутнього і можливість вибрати правильне рішення для залучення удачі та набуття щастя. Експерти сайту рекомендують уважно вивчити Аркани, що випали, щоб визначитися із завданнями на майбутній тиждень жовтня і не упустити нових можливостей. Поради карт — це не призив до дій, а значить, подіями можна керувати, приймаючи ті чи інші рішення.

Овен

Тиждень відкриває карта «Світ», яка говорить про гармонію та завершення труднощів. Овни зможуть звільнитися від сумнівів помилкової роботи, насолодитися новими перемогами і здобути не тільки моральну, а й матеріальну винагороду. Впевненість і гарний настрій стануть запорукою нових успіхів.

«Правосуддя» в розкладі — карта справедливості. Овнам доведеться ухвалити серйозні рішення, від яких залежатиме подальший розвиток подій. Порада Аркана — діяти чесно і не йти на угоди з совістю. Оцінювати ситуацію потрібно. Чесність та відповідальність допоможуть досягти успіху.

Завершує тиждень Аркан “Імператор”. Карта символізує лідерство, організацію та вміння керувати своєю долею. Представники сузір’я зможуть досягти нових перемог, якщо навчаться контролювати себе, відмовляться від необґрунтованих ризиків і поспіху, а також почнуть заповнювати прогалини в знаннях.

Телець

На початку тижня, судячи з карти «Колесо фортуни», у життя увірвуться зміни. Аркан вказує на зміни, які принесуть із собою нові можливості. Тельці можуть зіткнутися з несподіваними подіями в різних сферах свого життя, і щоб змінити ситуацію на свою користь, представникам сузір’я важливо залишатися спокійними.

Аркан «Верховна жриця» говорить про мудрість, інтуїцію і глибоке розуміння того, що відбувається. Тільцям варто звернутися до внутрішнього голосу, щоб приймати правильні рішення. Порада карти— бути терплячими й уважними до підказок, не поспішати з висновками і не піддаватися на провокації.

Карта «Помірність» вказує на необхідність знайти баланс і внутрішню рівноваги. В кінці тижня знайдіть гармонію між роботою і відпочинком, своїми обов’язками і особистим часом. Шукайте золоту середину у всіх аспектах свого життя, будьте терплячими у своїх рішеннях і діях.

Близнюки

Карта «Повішений» вказує на необхідність змінити своє сприйняття і розглянути ситуацію з іншого боку. Це може означати, що Близнюкам потрібно пожертвувати деякими установками або відкласти плани задля більшого блага. Порада карти — бути готовими до самопожертви, якщо це буде необхідно.

«Правосуддя» в розкладі — карта об’єктивності та чесності. У середині тижня важливо бути об’єктивним і чесним у своїх діях і рішеннях. Порада Аркана — знайти баланс між особистими інтересами та інтересами інших людей. Пам’ятайте, що карма відіграє важливу роль, і те, що ви сієте, то і пожнете. Будьте готові прийняти відповідальність за свої рішення та дії.

Карта «Дурень» символізує новий початок. Вона говорить про те, що представникам даного сузір’я буде потрібна впевненість і відкритість. Несподівані події та можливості можуть вимагати сміливості та ризику. Не бійтеся зробити крок у невідомість і відкритися для нових пригод.

Рак

Тиждень починається з карти «Зірка», яка символізує надію, натхнення та просвітлення. Ця карта вказує на те, що Ракам відкриваються нові можливості і перспективи. Позитивний настрій допоможе подолати будь-які труднощі. Скористайтеся цим часом, щоб ділитися своїми ідеями та прагненнями з оточуючими.

Аркан «Диявол» говорить про спокусу, залежність і обмеження. Карта вказує на небезпеку та перешкоди, які будуть на шляху Раків. Будьте пильні і остерігайтеся спокус, щоб не відволіктися від поставлених завдань і цілей. Аркан також вказує на необхідність позбавлення від старих звичок і залежностей, щоб просуватися вперед.

«Самітник» у розкладі — карта мудрості, саморозвитку та споглядання. Вона вказує на необхідність відсторонитися від шуму і суєти світу і знайти час для внутрішнього дослідження. Ракам знадобиться час на саморозвиток, щоб знайти ясність і мудрість. Будьте відкритими до навчання і готовими досліджувати нові ідеї.

Лев

Карта «Диявол» вказує на спокуси і складності, які можуть виникнути на шляху протягом тижня. Левам важливо пам’ятати про відповідальність, бути стійкими та спокійними в прийнятті відповідальних рішень. Це час прояву сили волі, завдяки чому вдасться залишити в минулому погані звички і обійти ситуації, здатні завдати шкоди емоційному та фізичному благополуччю.

Аркан «Правосуддя» закликає представників сузір’я знаходити в усьому баланс і рівновагу. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність, яка вбереже як від поспішних рішень, так і від подальших проблем і неприємностей. Левам у середині тижня ні в якому разі не можна йти на угоди зі своєю совістю.

Завершує тиждень позитивна мапа «Зірка». По ній Львів очікують можливості для саморозвитку та реалізації поставлених цілей. Порада карти – вірити в себе і свої здібності, йти вперед, ставити амбітні завдання і прагнути до їх досягнення. Це час, щоб подивитися на майбутнє з оптимізмом і вірою в свої сили.

Діва

Аркан «Дурень» відкриває тиждень, закликаючи Дів до відповідальності та уважності. По цій карті відкриваються нові перспективи, які здатні привести до кращого життя, якщо представники сузір’я наважаться зробити крок у невідомість і візьмуть на себе посильні обов’язки.

«Світ» у розкладі — карта завершення чергового циклу та досягнення гармонії. Цей тиждень може стати часом успіху та задоволення. Діви зможуть досягти кінцевих результатів і відчути гармонію у своєму житті. Насолоджуйтесь цим моментом і відзначте свої досягнення.

За картою «Правосуддя» Діви можуть зіткнутися з ситуаціями, які вимагають чесних та об’єктивних рішень. Будьте справедливі й відповідальні у своїх діях. Встановіть гармонію і рівновагу в стосунках з іншими людьми, щоб отримувати цінні поради і вагому підтримку в важкі моменти.

Терези

Карта «Місяць» вказує на період змін та нестабільності. Цього тижня може виникнути ситуація, коли Терези відчуватимуть емоційну невпевненість і сумніви. Важливо бути уважними до своїх емоцій і підсвідомості. Використовуйте цей час для дослідження внутрішнього світу і розуміння справжніх потреб.

Аркан «Імператриця» говорить про те, що Терези зможуть досягти нових успіхів як у діловому середовищі, так і в особистому житті. За цією картою немає сенсу квапити час і події — доля прихильна і щедро обдаровує тих, хто спокійно займається роботою, йде до поставлених завдань і залишається в гармонії із зовнішнім світом.

Карта «Вежа» на можливість змін. Терезам потрібно бути готовими до того, щоб впустити в життя нові події, відмовитися від ілюзій і всього старого, що заважає розвитку і може завести в глухий кут. Пам’ятайте, що навіть якщо початок може бути складним, це може призвести до нових і кращих результатів.

Скорпіон

Аркан «Зірка» дарує надію та відновлення віри в майбутнє. Порада карти для представників сузір’я— слухати своє серце і вірити у свої здібності. Впевненість, позитивний настрій і чесність допоможуть втілити в життя сміливі мрії, звільнитися від страхів і ілюзій, здатних завести в глухий кут.

Карта «Суд» вказує на справедливість та остаточні рішення. Скорпіонам належить приймати серйозні рішення, які мають бути об’єктивні та справедливі. Вміння бути відповідальними за свій вибір позбавить від сумнівів і дозволить розібратися з будь-якими труднощами на шляху до щастя.

Аркан «Місяць» завершує тиждень, вказуючи Скорпіонам на необхідність прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе відмовитися від невірних рішень, впоратися з внутрішніми сумнівами і залучити в життя справді важливі зміни. Вони відкриють нові перспективи.

Стрілець

Початок тижня, судячи з карти «Ієрофант», буде часом духовного зростання і розвитку. Стрільцям варто звернутися за допомогою до мудрих наставників, щоб отримати цінні підказки для подолання застою та залучення персептивних можливостей. Не виключено, що представники сузір’я самі зможуть стати вчителями і відкривати перед аудиторією нові горизонти.

«Місяць» у розкладі — карта ілюзій, позбавлення від яких принесе ясність і розуміння. Стрільцям важливо позбавлятися сумнівів, щоб не блукати в темряві здогадів, здатних віддалити від істинних цілей. Порада карти— слухати свою інтуїцію і звертати увагу на символи та сновидіння, які можуть стати ключем до вирішення складних ситуацій.

Карта «Колісниця» символізує пересування, прогрес і контроль над ситуацією. В кінці цього тижня у Стрільців буде сила і енергія, щоб рухатися вперед і досягати поставлених завдань. Можливо, представникам сузір’я доведеться ухвалити кілька складних рішень або порушити усталений порядок.

Козеріг

За картою «Колісниця» тиждень починається активно. Козероги повинні бути готові не тільки до прийняття швидких рішень, але й до того, що до подій доведеться пристосовуватися. Будьте впевнені у своїх здібностях і дійте рішуче. Представники сузір’я зможуть подолати будь-які перешкоди і досягти успіху у своїх починаннях.

Карта «Смерть» вказує на завершення та перетворення. Козероги зіткнуться з деякими змінами або закінченням певних аспектів життя. Порада карти—не сприймати це як кінець. Починається новий період життя, коли важливо відпустити старе і прийняти зміни, які принесуть можливості для зростання і розвитку.

«Ієрофант» у розкладі — карта духовного наставництва, дотримання традицій і отримання сакральних знань. Козероги можуть звернутися до духовних практик, щоб усвідомити себе і найти способи вирішення важких ситуацій. Можливо, представники сузір’я самі захочуть поділитися своїми знаннями та досвідом з іншими.

Водолій

Аркан «Сонце» символізує радість, удачу та світлу енергію. Водолії відчують приплив ентузіазму та оптимізму. Будьте відкриті новим можливостям і зустрічайте їх з посмішкою. Насолоджуйтесь кожним моментом і розкривайте свій потенціал, щоб не упустити райдужних перспектив.

Аркан «Правосуддя» закликає Водоліїв до порядку у всім. Тому Аркану подолати можливі труднощі буде простіше, якщо залишатися чесними і об’єктивними. Прийняті цього тижня рішення матимуть довгострокові наслідки. Будьте уважні до своїх дій і переконайтеся, що вони відповідають вашим цінностям і переконанням.

За картою «Імператриця» Водоліїв чекає позитивне завершення тижня. Аркан говорить про те, що настав час виявити свій творчий потенціал, подбати про стосунки з близькими і не допускати негативу, поспіху та сумнівів. Спокійна впевненість і гарний настрій допоможуть здобути щастя.

Риби

«Закохані» в розкладі — карта необхідного вибору. Рибам важливо приймати рішення у стані спокою і покладатися на свою інтуїцію, щоб не помилитися. Представникам сузір’я не можна забувати про те, що переслідувати потрібно свої цілі і слідувати своїм шляхом, а не копіювати мрії і бажання оточення.

Аркан «Імператор» закликає Риб до відповідальності. По цій карті зміни торкнуться ділового середовища, коли представники сузір’я зможуть стати біля керма влади. Утриматися на новій вершині успіху допоможе виховання позитивних рис характеру, а також вміння відповідати за свої дії та слова.

Завершує тиждень Аркан “Сонце”. Карта символізує радість, успіх та яскраве майбутнє. В кінці тижня Риб чекають нові можливості, відмовлятися від яких не варто. Порада Аркана – насолоджуватися тим, що відбувається, з оптимізмом дивитися в майбутнє і розділяти нові успіхи з близькими.

You cannot copy content of this page