fbpx

Таро-прогноз з 26 лютого по 3 березня 2024 року для кожного знаку зодіака

Перехід від зимового періоду до весняного позначається на нашій енергетиці. Для того, щоб він пройшов успішно та благополучно, Знакам Зодіаку варто прислухатися до порад старших Арканів та звертати увагу на внутрішній голос.

Таро-прогноз з 26 лютого по 3 березня 2024 року

Досягти успіху в усіх сферах життя може кожен з нас. Експерти сайту рекомендують уважно вивчити розклади карток, щоб скласти план дій та завершити календарну зиму на хвилі успіху. Отримані знання допоможуть визначитися із завданнями та не упустити свого щастя. Не менш важливо слухати себе і не ігнорувати своїх передчуттів.

Овен

Карта «Смерть» каже Овнам про початок нових пригод. Тому Аркану настав час прощатися з минулим, отримувати цінні уроки, в тому числі і з помилок, і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Представником сузір’я не варто упускати нових можливостей, здатних змінити життя на краще.

“Сонце” в розкладі – карта радості, звільнення та перемоги. Аркан закликає Овнів насолодитися своїми досягненнями, без жалю попрощатися зі застарілими ідеями та братися за нові справи. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність та не боятися активної роботи.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Овнам потрібно дотримуватись закону та розвиватися духовно. На початку весни представники сузір’я зможуть знайти натхнення або наставників, які допоможуть визначитися з цілями і легко впоратися з важливими справами. Порада картки – бути відповідальними і не намагатися порушувати баланс.

Телець

Карта «Правосуддя» говорить Тельцям про те, що справедливість переможе. Це означає, що представники сузір’я зможуть поставити крапку у складній справі, повернути собі гарну репутацію та поставити на місце заздрісників. Головне — чинити по совісті, щоб унеможливити промахи і не зайти в глухий кут.

«Імператриця» в розкладі – карта розвитку та набуття щастя. За цим Арканом Тельці зможуть налагодити взаємини з близькими людьми, набути гармонії та з легкістю впоратися з наміченими справами. Порада картки – не квапити часу, щоб не випустити з уваги значущих деталей.

Аркан «Зірка» говорить про те, що розпочата робота просуватиметься без проблем, якщо не згортати зі шляху та не боятися відповідальності. Тільцям важлива не лише впевненість, а й уміння покладатися на себе. Також за цим Арканом настає час виконання заповітних мрій.

Близнюки

Аркан «Правосуддя» закликає Близнюків до чесності та відповідальності. Ця карта обіцяє нові успіхи тим, хто чесно працює над створенням успішного майбутнього, не намагається схитрувати чи обдурити долю. Також по цій карті представники сузір’я зможуть поставити на місце кривдників та відновити свою репутацію.

Карта «Диявол» попереджає про спокуси та спокуси, здатні не тільки збити зі шляху, а й зганьбити репутацію. Близнюкам цього тижня потрібно бути пильні та обережні, щоб не піддатися на авантюри і не зробити необачних вчинків, здатних змінити життя не на краще.

«Місяць» у розкладі — карта інтуїції та підсвідомості. Тому Аркану Близнюки отримають доступ до важливої інформації, розпорядитися якою потрібно з розумом. Представники сузір’я повинні довіряти собі, а не чуткам, відмовитися від розголошення своїх планів, а також унеможливити поширення пліток.

Рак

Карта «Мир» говорить про те, що цього тижня Раки зможуть вирішити труднощі та розбіжності мирним шляхом. По цій карті важливо переслідувати свої цілі, активно працювати над зміцненням власної репутації та не боятися відповідальності. Нагорода не забариться, як і відмінні результати праці.

Карта «Ієрофант» закликає Раків до розміщення пріоритетів та відмови від застарілих цілей. Настав час підбити проміжні підсумки, звіритися зі своїми планами і знайти собі джерело натхнення. Їм може стати пошук духовного сенсу життя, а також набуття наставників.

Аркан «Маг» говорить про те, що представники сузір’я мають необхідні навички для здійснення своїх планів. За цією картою можна сміливо займатися пріоритетними справами, розвиватися у нових напрямках та шукати власну нішу, в якій можна повністю розкрити таланти та отримати відчутний дохід.

Лев

Карта «Колісниця» відкриває тиждень, закликаючи Львів до активної роботи. Тому Аркану немає причин для того, щоб відкладати справи в довгу скриньку. Настає час діяльності та відповідальності. Представникам сузір’я залишається зробити завершальний ривок, щоб досягти поставленої мети.

Карта «Суд» вторить першому Аркану розкладу, закликаючи Львів бути активними та відповідальними. На початку березня представники сузір’я зможуть впоратися зі складними завданнями та підбити проміжні підсумки. Аркан обіцяє нові можливості та довгоочікуване звільнення від труднощів.

За картою «Зірка» завершити тиждень Леви зможуть на позитивній ноті. Аркан закликає не відмовлятися від своїх ідей і пам’ятати про те, що найзаповітніші бажання збуваються, якщо вірити у Вищий провидіння. Карта обіцяє вирішення складних ситуацій і щастя в особистому житті.

Діва

Цей тиждень буде повним несподіваних новин та пригод. Карта «Дурень» застерігає представників сузір’я, закликаючи до відповідальності та активності. Згубною буде поспіх і недбале ставлення до справ, а також надмірна недовірливість і залежність від сторонньої думки.

Аркан «Світ» символізує удачу, завершення періоду труднощів та щастя. Дівам по цій карті важливо пам’ятати про те, що здобуття внутрішньої свободи і відмова від будь-яких залежностей відкриє шлях до нових можливостей.

Завершує цей тиждень Аркан “Ієрофант”, який говорить про те, що відповідальність. Активна робота і дотримання традицій будуть доречними. Дівам варто переймати досвід мудрих наставників, а також не зраджувати власних ідеалів.

Терези

Карта «Імператриця» обіцяє Терезам набуття внутрішньої рівноваги, що допоможе їм налагодити відносини з близькими та оточенням. На цій карті важливо пам’ятати про відповідальність. Не поспішати під час вирішення складних завдань і намагатися прискорити час. Порада Аркана — дбати не лише про власні потреби, а й звертати увагу на прохання.

Аркан «Колесниця» повідомляє Терезам про те, що у них буде можливість завершити складні проекти та отримати гідну нагороду за свою працю. Також карта говорить про те, що не можна зупинятися за крок від перемоги і боятися роботи. На початку весни важливо зібратися з силами та зробити ривок до поставленої мети.

Карта «Вежа» нагадує Терезам про те, що потурання ілюзіям не приведе ні до чого доброго. Аркан попереджає про події, які змусять представників сузір’я струснутись і діяти активно. Порада картки – не боятися нових можливостей і не зупинятися на досягнутому.

Скорпіон

Карта “Смерть” нагадує Скорпіонам про те, що життя не стоїть на місці. Це означає. Що наприкінці зими важливо підбити підсумки роботи, відмовитися від старих планів та поставити перед собою реальні завдання. Успіх посміхнеться тим, хто не живе ілюзіями і готовий впустити зміни в своє життя.

Карта «Ієрофант» є символом духовного вчення і мудрості. Скорпіонам важливо пам’ятати про творчу роботу, увагу до деталей та відповідальності. Також Аркан може означати швидку зустріч із мудрим наставником, здатним надати допомогу та підтримку у подоланні складнощів.

По карті «Імператор» Скорпіонам важливо зберігати пильність та бути готовими до дій. Для представників цього Знака ця карта може передбачати можливість продемонструвати свої сильні сторони та досягти визначних результатів. Аркан також вказує на можливість успіху у справах у короткому проміжку часу.

Стрілець

«Колесо удачі» у розкладі — карта змін та раптових подій, на які Стрільці не завжди можуть вплинути. Аркан вказує на те, що важливо бути гнучкими та відкритими до змін, розбиратися в тому, що відбувається, і лише після цього брати активну участь у ситуації. Карта закликає «плисти за течією» і приймати те, щоб краще розібратися в ситуації та знайти відповідні рішення.

Аркан “Місяць” символізує таємницю. Вона вказує на переживання, страхи та тривоги, які можуть завадити ясно бачити ситуацію та приймати рішення. Важливо не давати емоціям опанувати свідомість. Натомість треба покладатися на здоровий глузд і раціональне мислення. Карта закликає Стрільців бути більш обачними та настороженими, особливо при вирішенні важливих питань.

Карта «Імператриця» говорить про можливість довіритися долі і прийняти життя таким, яким воно є. Коли ця карта з’являється в розкладі, Стрільці повинні розуміти, що поспіх лише нашкодить. Це означає, що не потрібно чинити опір тому, що відбувається, і тоді все складеться найкращим чином.

Козеріг

Аркан «Сила» закликає Козерогів розпочати тиждень активно та стійко переносити виклики долі. По цій карті не можна зволікати, щоб не прогаяти подій, здатних кардинально змінити життя. Гарний настрій, дисциплінованість та вміння правильно розставляти пріоритети призведуть до нових перемог.

«Сонце» у розкладі – карта тріумфу та благополуччя. Аркан говорить про те, що Козероги зможуть успішно завершити проекти, здобути премію, а також без проблем відкрити власну справу. Порада картки – насолоджуватися своїм щастям і братися за нові звершення.

Аркан “Смерть” говорить про те, що момент прощання з минулим не варто відкладати. На початку весни Козероги стоятимуть на порозі серйозних змін. Які важливо впустити у життя. Позитивні події не забаряться, і для них потрібно звільнити місце, залишивши минуле за спиною.

Водолій

Початок тижня для Водоліїв буде дуже напруженим. Карта «Місяць» говорить про страхи та невизначеність, які заважають активній роботі та прийняттю вірних рішень. Представникам сузір’я важливо покладатися на інтуїцію, щоб уникнути перешкоди стороною. Не менш важливою буде відмова від потурання чужим забаганкам.

«Імператор» у розкладі – карта зростання та розвитку вона з’являється в розкладі в той момент, коли необхідно зібратися з силами і зосередитися на вирішенні першочергових завдань. Порада Аркана — бути чесними та непідкупними, щоб досягти нових успіхів.

Карта «Закохані» закликає представників цього сузір’я бути зібраними та відповідальними. На початку березня багато залежатиме від вибору подальшого шляху та вміння приймати виважені рішення.

Риби

Аркан «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи представників цього сузір’я до уваги. По цій карті багато таємниць стає явним, і Рибам необхідно правильно розпорядитися інформацією. Не варто ігнорувати інтуїцію – внутрішній голос допоможе знайти правильне застосування своїм талантам.

Карта «Самітник» символізує усамітнення, внутрішню мудрість та самопізнання. Головне значення цієї карти – можливість тимчасово ізолюватися та присвятити час внутрішньому роздуму. У цей період важливо визначитися з подальшими цілями, розставити пріоритети та зайнятися справами з упевненістю.

Карта «Дурень» символізує новий початок, ідеалізм та ризик. Вона може вказувати на можливість щасливої випадковості та удачі, але при цьому натякає на необхідність обережності та розумних дій. Аркан закликає до вміння приймати виважені рішення та не боятися змін, але також не ризикувати без потреби.

You cannot copy content of this page