fbpx
Перейти до вмісту

Тельцям – насолода, Стрільцям – судний день: гороскоп по картах Таро на 16 березня

У четвер, 16 березня, на Тельців чекає приємний день з масою задоволення. А ось Стрільцям доведеться несолодко, на них чекає розплата за гріхи. Що карти Таро обіцяють іншим знакам Зодіаку – читайте нижче.

Овен – Овнам потрібно позбутися боргів і зобов’язань. Зробіть все, що обіцяли. На вас чекає нове життя, але її краще починати без каменів, які будуть тягнути вас в минуле.

Телець – На Тельців чекає насолода. Ви будете радіти і отримувати задоволення від спілкування з приємною людиною. Не думайте про роботу, відволікайтеся на відпочинок і милі бесіди.

Близнюки – Близнюки можуть постраждати через тиск оточуючих. Вам намагаються нав’язати ідеї, які насправді не принесуть вам користь. Слухайте тільки своє серце.

Рак – Карти Таро обіцяють Ракам позитивні зміни. Ви можете отримати шанс покращити своє життя. Не відмовляйтеся від пропозицій, які отримаєте в цей день.

Лев – Леви отримають нові сили і зможуть знову рухатися вперед. Можливо, ви застоялися на одному місці. Однак все зміниться.

Діва – Діви вразять всіх навколо. Ви відкриєте в собі нові таланти і зможете здивувати навіть ворогів, які явно не очікують, що ви на таке здатні.

Терези – 16 березня Терези отримають великий прибуток. Ви можете зірвати куш і легко збагатитися. Не забудьте про родичів, розділіть з ними свій успіх.

Скорпіон – На Скорпіонів чекає спірна ситуація. Вам доведеться обирати між тим, що потрібно, і тим, що хочеться. Розставляйте пріоритети правильно.

Стрілець – Карти Таро обіцяють Стрільцям непростий день. На вас чекає розплата за всі гріхи. Судний день розкриє всі ваші проблеми, будь-яка важка ситуація буде наслідком того, що ви робили в минулому.

Козоріг – Козерогам варто проявити інтуїцію. Можливо, поруч з вами зачаївся ворог, які прикидається другом. Настав час викрити брехуна.

Водолій – Водолії ризикують постраждати через свої ж завищені очікування. Ви занадто вимогливі і часто ображаєте людей, які цього не заслуговують.

Риби – Риби зможуть точно зрозуміти, чого вони хочуть від життя. Ви отримаєте відповіді на питання, які давно вас цікавили. Отриману інформацію потрібно буде правильно використовувати.