fbpx

Телепатія Раків, бажання Терезів та можливості Водоліїв: докладний гороскоп на 15 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНИ сконцентруються на домашніх турботах. Добре навчаться образотворчим мистецтвам, рукодільній творчості. Не включайтеся емоційно до розбіжностей інших людей: навряд чи ви їм цим допоможете, а собі напевно нашкодите.

ТЕЛЬЦІ паралельно зі своїми справами займатимуться справами друзів. Перспектива перейти до приємніших речей дозволить швидко впоратися з побутовими проблемами. Подумайте про те, щоб частину своїх обов’язків перекласти на оточення: це буде справедливо.

Плани БЛИЗНЮКІВ можуть змінитися під впливом настрою. Багато хто захоче змінити обстановку, щоб отримати нові враження. Сьогодні сприятливий день для того, щоб придбати кімнатну рослину або домашній вихованець.

У РАКІВ посилюються здібності до ясновидіння та телепатії. Вірним помічником стане ваше вміння розуміти навіть почуття співрозмовника, які він приховує сам від себе. Ваша діяльність може залучити людей зі схожими поглядами на життя.

У ЛЕВІВ вдало пройде спілкування з новими людьми, несподівано почнуть здійснюватись давні плани. Хороший день як для аналізу минулих вчинків, так і для обдумування майбутніх кроків. Близькі підштовхуватимуть вас до більш рішучих дій.

ДІВИ можуть зайнятися реалізацією продуктів власної творчості: картин, сувенірів, нарядів: всього того, що так добре у них виходить. Загалом це вдалий період для того, щоб розпочати вже підготовку до важливих подій, які ви запланували на весну.

ТЕРЕЗИ, йдіть назустріч своїм бажанням, і на вас чекають переживання, здатні надати потужний цілющий вплив на розум і душу. Висловлюйте свої уподобання більш відкрито: часто навіть ті, хто був би радий вам допомогти, не здогадуються про ваші почуття.

СКОРПІОНАМ показано працювати над тим, щоб запозичити від предків все найкраще і не допустити повторення їхніх помилок. Слідкуйте за тим, щоб вибір робили особисто ви, а не ваші звички. Можливий початок якогось будівництва.

СТРІЛЬЦІ отримають нові відомості про ситуацію, що їх цікавить. Обмін думками з друзями допоможе ухвалити правильне рішення. У цей час може загостритися прискіпливість до свого зовнішнього вигляду.

КОЗЕРІГИ, ви можете опинитися перед складним вибором, проте не варто і далі відкладати з прийняттям важливого рішення. Використовуйте можливість направити перебіг подій у нове русло. Особливо, якщо справа стосується особистих відносин.

Деяким ВОДОЛІЯМ представиться можливість виявити свої таланти у сфері спілкування — вечірки та побачення пройдуть на найвищому рівні. У питаннях здоров’я не варто перекладати всю відповідальність на лікарів, краще зайнятися собою самостійно.

РИБИ, знайдіть час на активний відпочинок, бажано – на природі та в компанії друзів. Твори мистецтва, створені творчими людьми, справлять сильне враження на публіку. Можливо, найвірнішими вашими союзниками стануть зовсім не ті, на кого ви розраховуєте.

You cannot copy content of this page