fbpx

Терзання Овнів, сили Тельців і приплив сил у Левів: детальний гороскоп на 8 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНАМ – Є ризик розтратити всю душевну енергію на душевні терзання і ні до чого не ведуть мрії про майбутнє. Намагайтеся наповнити сенсом кожну хвилину свого існування, живіть прямо зараз!

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – відчують в собі потужні цілющі сили. Розвивайте свою здатність впливати на людей не тільки словом і дією, але і енергією думки. Але будьте уважнішими з тим, що відправляєте в простір!

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ – корисно згадати, що гроші вимагають не тільки рахунки, а й творчого ставлення. Ваша робота, в ідеалі, повинна бути якось пов’язана з вашою життєвою метою і приносити моральне задоволення, а не служити тільки джерелом заробітку.

РАКИ

РАКАМ – найприємніші моменти будуть пов’язані з поїздками та зустрічами. Саме в спілкуванні ви здатні розкритися сьогодні найбільш повно. Увечері приділіть час собі, наведенню домашнього затишку.

ЛЕВИ

ЛЕВИ – можуть збільшити приплив коштів, якщо оволодіють новими навичками. Починаючи нові справи, необхідно все ретельно проаналізувати, але успіх в першу чергу буде залежати від ступеня довіри до самого себе.

ДІВИ

ДІВИ – постарайтеся зрозуміти, що допомогти собі ви можете тільки самі. Це не означає, що знання і підтримка інших людей безглузді, але, в першу чергу, саме всередині вас повинно дозріти тверде рішення змінити ситуацію.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, скористайтеся можливістю зробити важливі придбання. Причому найбільше значення мають сьогодні придбання тонкого, нематеріального характеру: якісь знання, комфортний внутрішній стан, серйозний настрій на щось.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – можуть виявити, що наговорили комусь зайвого (або навпаки, взяли близько до серця непотрібну інформацію). З’явиться відчуття, що ваша емоційність заважає вам у професійній діяльності. Але в вашому положенні є і плюси – навчившись направляти енергію в потрібне русло, ви станете невразливі.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ – зараз повинні подбати про свою професійну репутацію, напрацьовувати майстерність і досвід. Увечері відверніться від справ і використовуйте цей час для спілкування з друзями, дрібних покупок і улюбленого захоплення.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ постарайтеся сьогодні в повній мірі висловити свій стиль і індивідуальність. Прийшла пора змінити уявлення про свої можливості. Але не намагайтеся вразити чиєсь уяву або викликати заздрість: нехай вашими діями керує бажання розкритися світу, прикрасити його своїм існуванням!

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – будуть схильні робити все по-своєму, навмання. Багато з представників цього знака вже давно схиляються до якимось незвичайним заняттям, але не можуть зважитися. Саме час зробити крок в цьому напрямку, інакше мрії так і залишаться мріями.

РИБИ

РИБИ – зірки нагороджують вас натхненням, ваша популярність починає рости. Можна розраховувати на допомогу, готовність до співпраці з боку друзів і знайомих. У свою чергу, порадуйте і ви своїх близьких проявами любові і ніжності.

Related Post

“Божевілля пристрасті”: 3-и знаки Зодіаку захлесне потік бурхливого ​​кохання у вересні“Божевілля пристрасті”: 3-и знаки Зодіаку захлесне потік бурхливого ​​кохання у вересні

Вогненні пристрасті на початку осені у представникам цих знаків Астрологи назвали знаки Зодіаку, яких закрутить у воронку вогненних пристрастей у вересні. В найближчому місяці відразу трьох представників сузір’їв накриє вихором

У серпні 2021 року починається біла смуга у 4-х знаків ЗодіакуУ серпні 2021 року починається біла смуга у 4-х знаків Зодіаку

Діви На початку місяця Сонце з’єднується з управителем вашого знака Меркурієм в другому будинку вашого символічного гороскопу. Це призведе до того, що у вас відкриються очі на самого себе. Ви