fbpx

ТЕСТ: Виберіть 1 з 5 карт ТАРО і отримайте потрібну вам пораду

Центр колоди — Золоте Колесо, як священний символ карми, сонця та нескінченних циклів життя.

Унікальна колода Таро натхненна магією та мудрістю. Карти, розташовані нижче сорочками вгору, приховали пораду для кожного з вас. Залишилося лише вибрати одну. Яка вам найбільше сподобалася? Виберіть варіант та Таро видасть вам передбачення.

Карта №1

Якщо випала “Королева кубків”, це означає, що вам варто приділити увагу собі та власній особистості. Настав час розібратися у своїх почуттях та взяти під контроль емоції – ймовірно, це саме те, що заважає вам рухатися вперед у цей момент. Однак варто бути обережними і не впускати в своє життя неперевірених людей — «відкритість» зробить вас легкою мішенню для злих мов. Слухайте уважно свою інтуїцію.

Карта №2

Карта “Маг” віщує про те, що в даний момент у вас є рідкісна можливість повністю змінити своє життя. Якщо ви готові стрибнути вище голови і досягти справді вражаючих результатів, то зараз саме час діяти. “Маг” каже, що зараз ваше життя знову увійшло в стан “чистого листа” – а значить, ви можете переписати все по-білому.

Карта №3

“Вісімка коліс” обіцяє швидке поліпшення матеріального становища. Просто так дива не станеться, вам необхідно знайти спосіб добре проявити себе на роботі – ваші старання та заслуги будуть справедливо оцінені. Поліпшення матеріального становища також спричинить зростання самооцінки, що дозволить розправити плечі й загалом почуватися впевненіше. Однак не варто дуже швидко гнатися за багатствами, інакше ви ризикуєте поступитися здоров’ям (особливо вразливою виявиться травна система).

Карта №4

Карта “Четвірка кубків” говорить про те, що останнім часом ви розучилися радіти життю. Той факт, що минуле ви бачите в позитивному світлі, а сьогодення та майбутнє — виключно в негативному, призведе до нудьги та зневіри. Це позначиться не лише на настрої, а й на результатах праці — з таким настроєм ви не зможете досягти висот, яких могли б досягти. Настав час прийняти те, що доля готова обдарувати вас щедрими благами, але тільки якщо ви готові їх прийняти і використовувати. Сумніви та бездіяльність ні до чого доброго не приведуть.

Карта №5

“Імператриця” несе з собою пробудження та енергію – найближчим часом у вас з’являться сили, щоб здійснити задумане, причому події розвиватимуться досить швидко. Це може бути новий проект роботи, особисті стосунки, оздоровчий курс — та що завгодно. При цьому постарайтеся все нове, що відбувається у вашому житті, сприймати позитивно. Це принесе із собою цінний досвід та допоможе подивитися на життя під іншим кутом.

You cannot copy content of this page