fbpx
Цей день Гороскоп Тільки 3 знакам зодіаку в листопаді 2023 пощастить у коханні

Тільки 3 знакам зодіаку в листопаді 2023 пощастить у коханні

Перший і найбільш примітний момент листопада 2023 року полягає в тому, що більша частина цього місяця проходить під Сонцем Скорпіона, а Скорпіон асоціюється з любов’ю, пристрастю, силою та духовністю. Кому енергії Скорпіона принесуть успіх у коханні?

Якщо кохання — це те, чого ми хочемо в сезон Скорпіона, ми повинні бути якомога сильнішими, бо на нас чекають випробування. Ближче до кінця місяця настане сезон Стрільця, який допоможе згладити деякі з наших контролюючих емоцій, роблячи нас більш м’якими та прийнятними.

Енергія Стрільця допоможе нам розібратися у всьому, що ми зробили у сезон Скорпіона… і це буде корисно. У другій половині листопада діятиме багато марсіанської енергії, з якою нам доведеться працювати, а не боротися з нею. На щастя, Венера у Терезах дасть нам зрозуміти, наші партнери відчувають те саме, і нам не потрібно змагатися. Повний місяць у Стрільці 27-го числа дасть знати, чи вдалося нам це зробити.

ТЕЛЕЦЬ

Ви та ваш партнер разом перетнули кордон, і тепер, коли на дворі листопад 2023 року, ви почуваєтеся в такій безпеці та довіряєте цій людині.

Ви не завжди були такі довірливі, але ваша інтуїція нагадує вам, що потрібно діяти. Можливо, ви обоє торкнулися духовної сторони ваших стосунків.

Ви відчуваєте, що просунулися вперед, і хоча любов і пристрасть залишилися на місці, у вас встановилися такі відносини, що ви можете нічого не говорити, але партнер зрозуміє вас. Наче ви тепер можете читати думки один одного. Вітаємо, ви перейшли до ще кращої фази стосунків.

ЛЕВ

Вам подобається енергія Скорпіона, оскільки вона, здається, імітує те, що ви відчуваєте, коли стаєте напруженими, і ви вкладаєте більшу частину цієї інтенсивності у кохання.

З наближенням Стрільця ви зможете розумніше використовувати цю пристрасть. Це означає, що романтичні стосунки, в яких ви зараз перебуваєте, мають для вас сенс і ви можете розглядати їх як щось серйозне.

Хороша частина полягає в тому, що ви відчуваєте себе у безпеці з партнером, з яким зараз перебуваєте. Ви глибоко любите його і відчуваєте, що вони – та людина, яка буде поряд з вами наступного року.

ДІВА

Ви виявите, що ваш партнер нарешті став людиною, яку ви приймаєте. Хоча це може здатися само собою зрозумілим, для вас так було не завжди, але з настанням листопада ваші почуття стануть інтенсивнішими, і ви захочете будь-що розібратися у своїх відносинах.

Чому ви так багато скаржитесь і чому ви незадоволені? Ніби за рогом завжди є щось краще, але воно завжди поза досяжністю. Ви запитаєте себе про це і дійдете висновку, що ваше життя і наполовину не таке погане, як вам подобається говорити.

У вас є хтось, хто вас любить. Він ідеальний? Ні. А ви? Прийняття нарине на вас у листопаді 2023 року і буде ключем до вашого щастя.

Related Post

Гороскоп на 12 серпня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 12 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: Початок дня порадує приємними подіями та багатообіцяючими новинами. Цей час підійде для робочих зустрічей та спілкування з людьми, на яких ви хотіли б справити гарне враження. Вдасться знайти нових

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці вересня 2022 рокуЗнаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці вересня 2022 року

Хто сказав, що зустріти другу половинку можна лише навесні? Здавалося б, що довше триває осінь, тим менше залишається надій на закоханість, щасливі моменти та зустріч із другою половинкою. Чому? Ну

Гороскоп на 20 вересня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 20 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН День підійде для вирішення складних завдань. Ви підійдете до них творчо, і саме тому швидко досягнете потрібного результату. Імовірні успіхи у бізнесі, помітні професійні досягнення, які відкриють перед вами