fbpx

Тільки спокій: як пережити емоційну гойдалку в Молодик у Раку 17 липня 2023 року

Період Молодика може принести багато всього хорошого і допомогти з початком нових проектів. Ось тільки для цього спочатку доведеться впоратися зі своїми емоціями і досягти гармонії всередині, щоб потім перенести її на своє оточення. Насамперед таке стосується й твого здоров’я, бо без нього важко стати щасливим.

Коли чутливі Раки починають впливати на інші знаки зодіаку, день обіцяє бути важким. Давайте розберемося, як пережити найнестабільніший період місяця під час народження нового Місяця.

Літо 2023 повно астрологічних подій, і не всі з них вважаються хорошими. Деякі можуть стати небезпечними, якщо не знати, як себе правильно поводити. Краще заздалегідь підготуватися до них, щоб потім ні про що не переживати і відчувати впевненість.

17 липня настане Молодий місяць у знаку Рака. Воно може принести багато несподіванок та сюрпризів. Однак не все так погано! Ця подія здатна надати і позитивний ефект, так що боятися нічого. І все ж, давайте краще розберемося, що таке Молодик і як його правильно пережити.

Що таке Молодий місяць в Раку?

Насамперед Молодий місяць – це момент, коли Сонце і Місяць знаходяться в одній точці. Одночасно вони також опиняються в одному градусі знака, і зараз ним став Рак. Такий період можна охарактеризувати як перехід від старого місячного циклу до нового.

17 липня Місяць буквально заново народиться, а також буде пов’язаний з Ураном, Плутоном та Нептуном. Саме ці аспекти і вплинуть на настрій. Оскільки під час Молодика на небі супутника Землі не видно, фізичний стан теж може опинитися в зоні ризику. Тому дуже важливо приділити йому більше уваги.

Чому цей період особливий?

Місяць має великий вплив як на планету, так і на наш організм. Коли ж настає Молодий місяць, ризик захворіти або стати жертвою різких перепадів настрою підвищується. Тому постарайтеся поводитися акуратно і особливий акцент зробити на турботі про себе.

Коли ж Місяць народжується у знаку Раку, він може загострити емоційне сприйняття дійсності. При цьому є ймовірність різкого виникнення апатії та навіть смутку. Період Молодика здатний зробити вас особливо вразливими, але при цьому будь-які плани на майбутнє обіцяють обернутися успіхом.

Як на нас вплине Молодий місяць?

Раки – чутливі та вразливі натури. На якийсь час тобі доведеться приміряти на себе їхню роль, тому що емоції всередині зашкалюватимуть. Через них іноді можна втратити об’єктивність і упереджено оцінювати ситуацію. У такі моменти важливо просто поглянути на неї збоку та переглянути своє ставлення.

Будинок та близькі люди стануть притулком та безпечним місцем. Головне — не дозволяти емоціям викликати конфлікти та навчитися вчасно відпускати образу та прощати. Зате, завдяки відчуттям, що загострилися, хороші події зможуть особливо тебе порадувати і принести більше щастя.

Чого слід остерігатися під час Молодика в Раку?

Оскільки цей період досить мінливий і неоднозначний, краще не приймати жодних кардинальних рішень. Тим більше, якщо це стосується твого здоров’я чи зовнішності. Операції та косметичні процедури бажано перенести на інший день. Є велика ймовірність, що результат не сподобається і дуже засмутить.

Як уже згадувалося, у цей день ви можете бути особливо вразливими, тому краще відкласти всі важливі зустрічі та події. Якщо щось піде не за планом, апатія, смуток та роздратування можуть захопити тебе з головою. У Молодик краще продумувати свої справи, а не здійснювати їх.

Чого хорошого варто чекати у цей період?

Так, під час народження нового Місяця слід складати список справ на майбутнє, а також планувати нові стартапи. У тому випадку, якщо ви чимось давно хотіли зайнятися, краще почати думати про це. Разом із супутником можуть народжуватися й нові проекти, тож не варто упускати такий шанс!

Крім цього, бажано також зайнятися своїм емоційним здоров’ям. І під цим маються на увазі не радикальні зміни, а трохи медитації та внутрішньої роботи над собою. Усьому варто знати міру та особливо не захоплюватися. Зате так зможете заспокоїти бурю всередині.

Як вплине на знаки зодіаку?

Звичайно, особливо важко доведеться вразливим знакам зодіаку. Серед них Риби, Водолії, Скорпіони та Раки. Проте решті теж буде не легше. Вогняні представники можуть легко дратуватися, а впевненість у собі земних цілком здатна трохи похитнутися.

Навіть неприступні повітряні знаки можуть зазнавати деяких хвилювань. Важливо правильно впоратися зі своїми емоціями та не дозволяти їм здобути перемогу над розумом. Це може спричинити лише більше розладів, поганого настрою і небажання ні з ким спілкуватися.

 

 

 

You cannot copy content of this page