fbpx
Перейти до вмісту

ТОП 3-и! У 2022 році найуспішніші Знаки Зодіаку: дізнайтеся, кому везтиме найбільше

НАЙУСПІШНІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ У 2022 РОКУ: ТОП-3 ВЕЗУНЧИКА

Чорний Водяний Тигр змінить Металевого Бика у 2022 році. Наступний період – час серйозних змін та стрімкого розвитку. Вгадати, який сюрприз випаде сьогодні чи завтра, буде неможливо. Кому ж пощастить у найближчому майбутньому?

ЛЕВИ

2022 стане для вас дуже успішним. Взимку на вас чекає удача на роботі та в бізнесі. Не виключено, що на роботі ви зможете зустріти своє кохання. Якщо у вас були проблеми зі здоров’ям, у січні ви одужаєте. У вас буде шанс отримати спадщину, влаштуватися на роботу в банк або хірургію.

Не виключено також, що ви зароблятимете в силових структурах. У цей час ви можете знайти відповідних співробітників або помічників. Ви можете успішно вирішувати комерційні та фінансові питання, а також розкрити свої вокальні чи літературні здібності.

Навесні ви зможете одружитися або знайти партнерів по бізнесу. У травні, коли Юпітер піде по вашому 9 будинку, на вас чекає успіх у всьому, що стосується освіти, викладання, творчої та наукової діяльності. Ви можете зайнятися письменством та видати свою книгу. Не виключені контакти з іноземцями та закордонні поїздки.

Можливі спортивні досягнення. Все це призведе до зростання популярності. Влітку ви можете отримати грант, домогтися аліментів чи іншої допомоги. Восени ви можете знайти більш оплачувану роботу.

СТРІЛЬЦІ

2022 рік буде сприятливим для вас у багатьох відношеннях. Взимку ваші зусилля, спрямовані на покращення свого матеріального становища, увінчаються успіхом. Ви зможете знайти додаткові джерела доходу або змінити роботу на високооплачувану. Також у цей час вам може збільшити зарплату.

Оскільки у вашому 2 будинку в цей час буде Марс, щоб стати найуспішнішими, доведеться попрацювати. Не виключено, що у лютому у вас почнуться нові стосунки. Гармонійний аспект Марса з Юпітером принесе вам успіх у всьому, що стосується вашої родини та будинку.

Купівля нових меблів та предметів інтер’єру допоможе вам розкрити ваші творчі таланти. У цей час вигідно займатиметься постачанням, надомною роботою, а також братиме участь у тендерних аукціонах. У березні можливі вдалі поїздки, прибуток від письменницької діяльності, перекладів, комерції та медицини.

У травні ви можете зустрітися з високопоставленою людиною, знайомство з якою благотворно позначиться на вашому фінансовому становищі. Можливі подарунки від старших родичів, чоловіка чи начальника. У червні Юпітер увійде до вашого 5 будинку. Він принесе вам успіх у коханні, нові романтичні стосунки, подарунки та виграші. Це сприятливий період для того, щоб розпочати свій бізнес чи написати книгу. Восени з’являться нові можливості для творчості.

РАКИ

У 2022 році ви будете найуспішнішими у всьому, що стосується грошей, кар’єри та соціального статусу. Взимку у вас можливий щасливий шлюб із людиною, яка займається мистецтвом, законодавчою чи викладацькою діяльністю. Також він може виявитися експертом у будь-якій галузі, іноземцем або обіймати високу посаду.

Ймовірно успішні угоди, контракти, зовнішньоторговельна діяльність. Навесні у вас можуть з’явитися нові перспективи та плани. Можливий успіх в ідейній та просвітницькій діяльності. У травні Юпітер увійде до Овна і піде по вашого 10 будинку. Ц

ей транзит подарує вам нові професійні досягнення, кар’єрне зростання та високий соціальний статус. Влітку та восени ця тенденція збережеться. Ви можете зайняти статусну посаду або досягти успіху в політиці. Не виключено, що ви розвиватимете власний бізнес або станете акціонером великої компанії. У грудні Венера зробить інгресію у ваш 7 дім та принесе вам нові партнерські стосунки.