fbpx

Топ-5 ідеальних батьків по знаку Зодіаку

Володіти всіма якостями хорошого батька одночасно неможливо, проте астрологам вдалося виділити п’ять представників астрологічного кола, які відмінно справляються з вихованням дітей. Кожен з них може навчити малюка чогось дуже важливого.

Раки

Раки виявилися на першому місці в списку ідеальних батьків. Зірки наділили цих людей умінням співпереживати всім, навіть самим маленьким, тому мами і тата з терпінням і розумінням ставляться до всіх капризів дитини і рідко стають причиною стресу для власних дітей. Раки вчать дітей бути добрими і уважними до оточуючих.

Тельці

Відмінні батьки виходять і з Тельців. Для тих, хто народився під цим сузір’ям, сім’я – невід’ємна частина життя. Інтереси чоловіка або дружини і дітей для Тельців завжди стоять на першому місці. Це дуже вірні, надійні люди.

Мами-Тельці часто навіть надмірно піклуються про своїх дітей, а тата-Тельці стають справжніми годувальниками і надійною опорою. У таких сім’ях діти ростуть в дуже сприятливому психологічному кліматі.

Леви

Леви люблять виховувати кого б то не було – і дітей, онуків. Вони здатні прищепити дитині почуття впевненості в собі, навчити його любити і цінувати себе. Ці мами, тата і бабусі з дідусями завжди захоплюються будь-якими досягненнями свого чада, стають авторитетами для дитини. Підросли сини і дочки часто звертаються до батьків-Левів за порадою.

Діви

Діви бувають дуже суворі зі своїми дітьми і надмірно вимогливі до них, особливо цим «страждають» матері.

Народжені під цим знаком батьки метушливі, організовані і вимагають чіткої дисципліни в сім’ї. При цьому свою дитину вони завжди захистять і підтримають в будь-якій ситуації. З таким батьком і малюк, і підліток відчуває себе як за кам’яною стіною.

Риби

У сім’ї, де хоча б один з батьків – Риби, завжди панує мир і спокій. Конфлікти вирішуються спокійно, всі прагнуть до діалогу навіть з самими маленькими членами сім’ї.

Діти ростуть в здоровій та безпечній атмосфері, вони знають, що до їх почуттів і бажань прислухаються і враховують.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 27 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 27 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вам досить важко буде бути справедливим стосовно вашого коханого. Однак вам все ж доведеться дуже постаратися таким бути, інакше ваша упередженість, зайва строгість або лояльність

Гороскоп недоліків: обережно, Водолії!Гороскоп недоліків: обережно, Водолії!

Обожнюють все нове, з легкістю кидаються в експерименти, чарівні, щедрі з тими, кого взялися опікуватися, і дуже цікаві в спілкуванні. Але з купою недоліків, які складно терпіти! Отже, у нас

Конфлікти у Раків, гармонія Терезів та кар’єра Овнів: докладний гороскоп на 27 листопадаКонфлікти у Раків, гармонія Терезів та кар’єра Овнів: докладний гороскоп на 27 листопада

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВЕН День ОВНІВ наповнений суперечливими подіями. Ви можете бути надмірно вимогливими до тих, хто вам не байдужий. Можливо сьогодні відбудеться знайомство, яке відкриє