fbpx

Топ-5 ідеальних батьків по знаку Зодіаку

Володіти всіма якостями хорошого батька одночасно неможливо, проте астрологам вдалося виділити п’ять представників астрологічного кола, які відмінно справляються з вихованням дітей. Кожен з них може навчити малюка чогось дуже важливого.

Раки

Раки виявилися на першому місці в списку ідеальних батьків. Зірки наділили цих людей умінням співпереживати всім, навіть самим маленьким, тому мами і тата з терпінням і розумінням ставляться до всіх капризів дитини і рідко стають причиною стресу для власних дітей. Раки вчать дітей бути добрими і уважними до оточуючих.

Тельці

Відмінні батьки виходять і з Тельців. Для тих, хто народився під цим сузір’ям, сім’я – невід’ємна частина життя. Інтереси чоловіка або дружини і дітей для Тельців завжди стоять на першому місці. Це дуже вірні, надійні люди.

Мами-Тельці часто навіть надмірно піклуються про своїх дітей, а тата-Тельці стають справжніми годувальниками і надійною опорою. У таких сім’ях діти ростуть в дуже сприятливому психологічному кліматі.

Леви

Леви люблять виховувати кого б то не було – і дітей, онуків. Вони здатні прищепити дитині почуття впевненості в собі, навчити його любити і цінувати себе. Ці мами, тата і бабусі з дідусями завжди захоплюються будь-якими досягненнями свого чада, стають авторитетами для дитини. Підросли сини і дочки часто звертаються до батьків-Левів за порадою.

Діви

Діви бувають дуже суворі зі своїми дітьми і надмірно вимогливі до них, особливо цим «страждають» матері.

Народжені під цим знаком батьки метушливі, організовані і вимагають чіткої дисципліни в сім’ї. При цьому свою дитину вони завжди захистять і підтримають в будь-якій ситуації. З таким батьком і малюк, і підліток відчуває себе як за кам’яною стіною.

Риби

У сім’ї, де хоча б один з батьків – Риби, завжди панує мир і спокій. Конфлікти вирішуються спокійно, всі прагнуть до діалогу навіть з самими маленькими членами сім’ї.

Діти ростуть в здоровій та безпечній атмосфері, вони знають, що до їх почуттів і бажань прислухаються і враховують.

You cannot copy content of this page