fbpx

Топ-7 найпалкіших знаків зодіаку

Скорпіон
Незважаючи на те, що Скорпіон здається холодним і відстороненим, у моменти близькості Скорпіон, мабуть, найпристрасніший знак у всьому зодіаку, і він заслуговує на почесне перше місце в нашому списку. Він має чарівність і впевненість, але її секретна зброя — чуттєвість. Скорпіон – ідеальний коханець. Кожен крок у коханні спрямований на завоювання партнера, а в еротичному плані Скорпіон є майже таким приголомшливим, як Овен і Лев.

Овен
Ми продовжуємо цю подорож, щоб відкрити для себе найпалкіші знаки зодіаку. Овни відомі своєю впертістю, вони зазвичай динамічні, і їх не зупиняють навіть найскладніші життєві перешкоди. Неважко припустити, що Овну притаманна й украй палка натура. У моменти близькості бажання підкорити свого партнера трансформується на вогненну пристрасть, що робить Овна схожим на Лева.

Лев
Ну це ж очевидно… Леви та Леви відносяться до найбільш пристрасних знаків зодіаку. Гордість, сила та рішучість в інтимній сфері виявляються як нетерплячість та вогненна пристрасть. Лев особливо пристрасний у сентиментальних відносинах і зробить кожну зустріч незабутньою, він забезпечить необхідну безпеку для безсоромної свободи.

Стрілець
Стрілець – експериментатор. Ми включаємо його до числа найпристрасніших знаків зодіаку, тому що його бажання завжди йти далі і не зупинятися на досягнутому призводить до розвитку сильної, чуттєвої та пристрасної сторони його натури. У романтичних відносинах Стрілець — знак, який більше, ніж будь-хто інший, любить насолоджуватися. Любить дивувати та дивувати, любить експериментувати навіть у ліжку.

Водолій
Щоб підкорити Водолія, необхідно спочатку підкорити його розум. І чоловіки, і жінки, народжені під зіркою Водолія, віддають пріоритет емоційній сфері, а не фізичній. Водолії розсудливі і лише зрідка дозволяють собі підкорятися інстинктам, лише коли повністю довіряють своєму обранцю. Відносини не є винятком. Тільки після того, як розум Водолія буде підкорений, він розкриється у сексуальній сфері як пристрасний та вільний партнер.

Риби
Риби – творчі особистості і тому особливо чуттєві. Вони належать до найпалкіших знаків зодіаку, навіть якщо це не завжди легко виявити. Художня сторона натури робить Риб одним із найромантичніших знаків, а романтика при вимкненому світлі перетворюється на чисту пристрасть, від якої важко відмовитися. Однак Рибам потрібен час для заряджання. Спочатку у відносинах може домінувати чутлива сторона Риб, а потім настане час пристрасті.

Терези
Терези більше чуттєвий знак, ніж пристрасний. Вони постійно прагнуть романтики. Однієї сексуальності недостатньо, щоб залучити людей, народжених під знаком Терезів, дуже важлива близькість на ментальному рівні. Терези також є одними з найбільш замкнених і мовчазних знаків і потребують психічної та емоційної підтримки. Тільки в цьому випадку вони зможуть висловити свій чуттєвіший і пристрасніший бік зі своїм партнером.

You cannot copy content of this page