fbpx
Цей день Гороскоп Транзит Сонця до Плутона 22 липня 2023 — гороскоп для кожного знака зодіаку

Транзит Сонця до Плутона 22 липня 2023 — гороскоп для кожного знака зодіаку

Сонце сформує опозицію із Плутоном. Цей аспект може стати причиною напружених ситуацій у колективах та державних структурах. Сонце – символ влади, авторитету та лідерства. Плутон пов’язаний із трансформацією, владою та енергією, впливом на маси.

Опозиція між ними передбачає конфлікт між цими двома енергіями, що може призвести до потенційно небезпечних ситуацій. Вона проявиться як силових конфліктів як у політичному, і соціальному рівні. Влада може зіткнутися із серйозними погрозами з боку кримінальних сил та людей, які не бажають їй підкорятися. Це може стати причиною напруженості та нестабільності у суспільстві.

Овни

Через опозицію Сонця з Плутоном можливі конфлікти та скандали на роботі та вдома. Ви можете бути втягнуті у боротьбу за владу, розбирання з колегами та родичами. Можливе розлучення батьків або розлука з кимось із них. Не виключена втрата спадщини.

Тельці

22 липня може зірватися або пройти дуже невдало довгоочікувана подорож за кордон. Наразі не бажано листуватися та укладати договори з іноземцями та іноземними організаціями. Можливі проблеми з освітою, аж до виключення із навчальних закладів. Може зірватись публікація вашої книги.

Близнюки

Опозиція Сонця з Плутоном може призвести до великих грошових втрат, позбавлення спадщини та дивідендів, банкрутства та руйнування. Ви можете постраждати від дій організацій, що перевіряють, і зазнати штрафів і стягнень.

Раки

22 липня 2023 року ви можете стати жертвою агресивно налаштованих людей. Можливі сварки, конфлікти, скандали, ворожі випади з боку оточуючих. Не виключені розриви із партнерами, нещасні випадки.

Леви

Опозиція Сонця з Плутоном може спричинити інтриги на роботі, неприємності. Ви можете занедужати через проблеми на робочому місці. Не виключено виробничих аварій, звільнення. Також є ризик втрати вашого домашнього вихованця.

Діви

22 липня 2023 через протистояння Сонця з Плутоном можливі конфлікти з друзями, аж до розриву відносин. Фінансовий крах через вкладення у збиткові колективні проекти, викидні.

Терези

У цей час ви можете постраждати від самодурства керівника чи представника влади. Можлива втрата високого соціального статусу та репутації. Ваші домашні справи можуть призвести до конфронтації з начальством та втрати роботи.

Скорпіони

22 липня 2023 року ваше прагнення все перебільшувати і примножувати, додавати може призвести до конфліктів із родичами, сусідами, приятелями та однокашниками аж до розриву відносин з ними та іншими людьми з вашого оточення.

Стрільці

У цей період ви можете мати справу з великими фінансовими втратами. Цей час не підходить для того, щоб ризикувати грошима. Можливе банкрутство та фінансовий крах. Не виключені хірургічні операції.

Козероги

22 липня 2023 року можливі суперечки, сварки, скандали та бійки. Намагайтеся уникати агресивних людей та небезпечних ситуацій.

Водолії

Опозиція Сонця з Плутоном може стати причиною пліток і чуток, підсиджування та підстав на роботі, конфліктів із колегами.

Риби

22 липня 2023 можливі проблеми з дітьми як рідними, так і прийомними. Зради в особистих відносинах.

Related Post

Ранковий гороскоп на 17 січня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 17 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 17 СІЧНЯ Овен – Перш ніж приступити до реалізації нових проектів, завершіть старі, інакше вони будуть гальмувати ваш рух уперед: витративши трохи часу, ви уникнете серйозних наслідків. Телець – Хороша

Любовний гороскоп на 2 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 2 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 жовтня 2021 року Овен В цей день для вас головне – дуже чогось захотіти. Причому настільки сильно, щоб воно збулося, бо в іншому

Гороскоп на 31 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 31 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 31 березня 2021 року Овен Ймовірно, що сьогодні ви охолонете до роботи і відчуєте розчарування буквально у всьому. Такий стан може значно ускладнити справи. Однак все не так