fbpx

Три знаки зодіаку, фінансове положення яких покращиться в серпні

Астрологи розповіли, представники яких знаків отримають додаткові доходи в останній місяць літа.

Скорпіони

Серпень принесе не просто збільшення доходів, але і значні покращення на роботі: і для тих, хто працює full-time, у вигляді нових обов’язків і, відповідно, вищої платні, і для фрилансерів, котрі отримають більше проєктів/замовлень. Тому в останній місяць літа займіться впорядкуванням своїх фінансів, роздайте борги, якщо такі є, та складіть фінансовий план, щоб не розтринькувати зароблені гроші на різні дурниці.

Водолії

Серпень для Водоліїв стане втіленням карми, адже до цього щедрого знаку поллються доходи з різних, часто несподіваних джерел. Останній місяць літа — хороший час, щоб вигідно збути непотрібні речі, а фінансова вдача зробить Водоліїв чудовими посередниками. Головне правило місяця: одразу не витрачати щойно прибулі гроші.

Риби

Серпень покладе початок білої фінансової смуги для Риб. Якщо ви колись давали гроші в борг, їх вам нарешті повернуть, на основній роботі ви можете отримати суттєву надбавку до зарплати, а також у вас може з’явитися стабільний пасивний дохід. Впродовж місяця цілком варто обдумувати вкладання коштів у якусь справу, але перед безпосередніми діями ретельно кілька разів усе перевірте та довіртеся інтуїції.

You cannot copy content of this page