fbpx
Перейти до вмісту

Три знаки Зодіаку, на яких чекає фінансовий успіх у березні 2023

  • від

Астрологи розповіли про три знаки Зодіаку, яким допомагатиме фортуна у фінансових питаннях цієї весни.

З 1 по 10 березня планета Венера буде перебувати у сузір’ї Овна неподалік від Юпітера. Це привнесе у життя людей оптимізм, щедрість, ініціативність як у особистому житті, так і у питаннях щодо фінансів. Проте не вся весна буде такою безнапасною: 5 травня розпочнеться коридор затемнень. Тож останній місяць весни 2023 буде наповнений важкою енергетикою. Фінансові ризики можуть виникати навіть через найменші дрібниці.

Овен

Весна стане новою сторінкою у житті Овнів: саме у цей період почнуть приходити нові креативні ідеї, які у майбутньому можуть значно покращити фінансову складову життя представників цього полум’яного знаку Зодіаку. Не бійтеся ризикувати: удача на вашому боці. Проявіть максимум впертості, трудоголізму. Особливо плідною у плані реалізації вигідних проєктів виявиться перша частина квітня.

Лев

Леви, завдяки своїй цілеспрямованості, впертості, грамотному підходу до ведення бюджету та виконанню справ, отримають очікуваний позитивний результат: доходи будуть активно зростати та збільшуватися. Обрана стратегія виявиться правильною, тож за досить короткий термін вам вдасться відчутно покращити своє фінансове становище. Зірки радять звернути увагу на питання інвестицій — це може продовжити тенденцію зростання доходів на тривалий період.

Терези

Весна стане початком абсолютного нового етапу в житті Терезів. У березні у їх близькому колі з’явиться нова людина, яка матиме на них значний позитивний вплив. Ці стосунки (дружні, робочі, партнерські тощо) подарують багато досвіду та зіграють свою роль у подальших рішеннях, розвитку, кар’єрі. Ймовірно, вдасться отримати новий статус або нову посаду. Зірки зазначають, що до кінця весни варто очікувати на відчутне підвищення рівня доходів.