fbpx

Три знаки Зодіаку, які розбагатіють у вересні 2022 року

Фінансовий успіх у вересні буде доступним для абсолютної більшості людей. Тим не менш, у цій сфері астрологи все ж таки виділяють певних лідерів за Знаком Зодіаку. Саме про них і йтиметься.

Незважаючи на ретроградний Меркурій, який розпочне свій зворотний рух 10 вересня, багато хто все одно зможе досягти успіху. Запасайтесь терпінням і ставте собі посильні завдання, щоб увійти до числа фінансово успішних людей. Не ризикуйте дарма і не довіряйте важливим секретам стороннім. Пам’ятайте про магію закритого рота.

Рак

Почати список найбільш фінансово успішних людей першого місяця осені варто з Раків, оскільки вони входять до тих знаків, на яких Меркурій впливає найменше. Це означає, що доки більшість людей страждає від його ретроградності, Раки зможуть скористатися моментом, щоб оминути своїх конкурентів, які загрожують у справах та проблемах.

Це зовсім не означає, що треба радіти чужим невдачам та влаштовувати свято з цієї нагоди. Вороги раків можуть стати мудрішими, зустрівши на своєму шляху перешкоди. Так, це буде непросто, але багатьом по зубах впоратиметься з тими проблемами, які принесе Меркурій. Щодо раків, то їм не можна зволікати. Потрібно діяти швидко, вдумливо і негайно. У вересні багато хто захоче відкусити шматок пирога побільше. Конкуренція злетить до неба.

Стрілець

Стрільці теж не перебувають у владі Меркурія, тому вони зможуть показати собі та оточуючим їх людям максимальну продуктивність. Стрільцям вдасться вирвати перемогу в останній момент. Якщо були якісь складнощі та проблеми у минулому, ретроградний Уран повністю все змінить, перевернувши ситуацію з ніг на голову.

Стрільцям варто прислухатися частіше до власної інтуїції і забувати у тому, що настає час рішучих действий. Чим швидше люди цього Знаку включаться у фінансову боротьбу, тим краще. Також вересень для Стрільців є дуже вигідним часом для вкладення коштів, грандіозних покупок.

Риби

Риби теж будуть трохи більш щасливими, ніж решта людей. Початок місяця астрологи радять їм провести у пошуках нових захоплень, роботи. Можна відкривати новий бізнес, робити спроби монетизувати свої таланти. Риби почуватимуться спокійно, приємно, впевнено.

Це час, що ідеально підходить для відряджень і зміни обстановки. Можливо, що Риби отримають підвищення, якщо наприкінці літа їм вдалося вирішити якусь важливу проблему або перевершити всіх своїх конкурентів щодо виручки, продажу, виконаних планів.

You cannot copy content of this page