fbpx

Три знаки зодіаку, яким з 13 листопада потрібно бути обережними з фінансами

У другій половині листопада Меркурій вступає в опозицію з Ураном, що обіцяє деяким знакам зодіаку проблеми з самоконтролем.

Меркурій відповідає за матеріальні блага, а Уран – планета нерозсудливості, нервозності та радикальних рішень. Такий тандем, безумовно, не обіцяє нічого хорошого.

Три знаки зодіаку, починаючи з 13 листопада, втратять будь-який контроль над собою і почнуть бездумно витрачати гроші, що призведе до сумних наслідків.

Крім того, 19 листопада настане часткове місячне затемнення, що ще надовго залишить розум цих представників астрологічного кола затуманеним.

Близнюки

На першому місці рейтингу опинилися Близнюки. Наприкінці осені їм потрібно бути максимально уважними та обережними, щоб не стати жертвою шахраїв.

Втім, багатьом Близнюкам треба побоюватися не лише зловмисників, а й самих себе — свої проблеми вони схильні «лікувати» безконтрольним шопінгом.

Усвідомлення того, що цілий стан витрачено на зовсім непотрібні товари, прийде лише у грудні, так що краще відкласти покупки та постаратися контролювати себе.

Водолій

Водолії звикли ні в чому собі не відмовляти. Вони не можуть жити без нових вражень, які дарують їм великі покупки.

При цьому ситуацію ускладнює ще й те, що представники цього знаку без сумніву набирають кредити, борги та мікропозики. У грудні ці люди почнуть роздавати борги, але неохоче, чому ризикують нажити собі ворогів.

Астролог рекомендує Водоліям обходити магазини стороною і разом спробувати монетизувати своє хобі. У листопаді Всесвіт подарує їм успіх у цій непростій справі — так можна буде трохи підзаробити і не влазити в борги.

Овен

Овни вміють збирати, але й спускають усі заощадження теж дуже легко. Як тільки у людини, народженої під цим знаком, поміняються пріоритети, вона легко спустить усі свої кровні на одну покупку, зовсім не замислюючись про наслідки.

Починаючи з 13 листопада, Овни мають нарешті почати планувати свої витрати на кілька тижнів уперед і чітко слідувати встановленому плану. Якщо ви все ж наважитеся на кредит, уважно читайте договір, а не підписуйте його практично із заплющеними очима, як ви це робите зазвичай. Швидкоплинних поривів придбати щось за будь-яку ціну краще уникати.

Related Post

Гороскоп на 9 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 9 червня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 9 червня 2021 Овен Постарайтеся на цей день запланувати справи, до яких у вас давно не доходили руки. Зараз ви зможете зробити набагато більше, ніж здається. Тим більше

Подарунки Риб, образи Близнюків та боротьба Левів: детальний гороскоп на 22 листопадаПодарунки Риб, образи Близнюків та боротьба Левів: детальний гороскоп на 22 листопада

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ Більшості ОВНІВ хочеться сьогодні затишку та тепла, простих людських радостей. Частину дня добре б присвятити батькам. Також цей час підходить для написання

Гороскоп на 31 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 31 травня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 31 травня 2021 Овен Якщо в цей день не вдасться вирішити питання, з якими хотілося б швидше покінчити, не засмучуйтеся. На жаль, не все залежить тільки від вас,