fbpx

Тримаємо фокус на успіху: прогноз Таро на жовтень 2023 року для кожного знака зодіаку

Вересень, що стрімко увірвався в наше життя, вже потроху здає позиції, поступаючись місцем (сподіваємося) теплому і сонячному жовтню. Якщо ви переймаєтеся, що ваша продуктивність перейде позначку в -1, то поспішаємо вас потішити – цього в планах доля не має.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Карта Таро: Королева Чаш

Овни, ви справжні щасливчики! Другий осінній місяць віщує бути вам теплим і легким. Ваше головне завдання – навчитися виявляти свої почуття, слухати та чути. Людей почне тягнути до вас немов магнітом, а ви не відштовхуйте їх. Приміряйте роль психолога, постарайтеся уважно вислухати співрозмовника і, за необхідності, дати йому добрий пораду. У жовтні ви зможете надихати та підбадьорювати, тому користуйтесь такою суперздатністю. А ще не забувайте покладатися на інтуїцію під час ухвалення рішень — вона ніколи не підведе.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Карта Таро: Принц Жезлов

У жовтні у Тельців трапиться справжнісінький «енергетичний заряд». У їхніх руках горітиме абсолютно все, а бажання працювати не покладаючи рук, вирушити в іншу країну в міні-трип на уїк-енд і практикувати улюблені хобі не відступатиме ні на крок. Це все дуже добре (і досить незвичайно для вас), але тим не менш радимо запастися терпінням, видихнути і постаратися спрямувати всю свою міць в одну точку, щоб усі ваші дії не були схожі на порожній струс повітря.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Занепокоєння (5 жезлів)

А ось головне питання на порядку денному у Близнюків – це гроші. Згідно з картою, на горизонті у вас маячать непередбачені витрати, тому, щоб не залишитись до кінця жовтня з порожнім гаманцем, радимо вже зараз починати формувати фінансову подушку. Обходьте стороною будь-які сумнівні грошові авантюри: не давайте в борг, не беріть кредити і навіть не надумайте інвестувати.

Відкладіть це на інший місяць. Незважаючи на те, що жити вам найближчий 31 день доведеться під гаслом «Більше втрачу, ніж придбаю», засмучуватися не варто, бо це лише тимчасові рамки, які послужать імпульсом до позитивних змін у листопаді.

Рак (21 червня – 22 липня)

Карта Таро: Королева жезлів

Для Раків Таро передбачило розміреність і стабільність, яка їм завжди виявляється до душі. Цей місяць буде наповнений виконанням давніх планів та заповітних мрій, але, зрозуміло, з просто так щастя на вас з неба не впаде, а тому доведеться докласти чимало зусиль, щоби все здійснити. Не поспішайте: дійте в комфортному для вас темпі. На допомогу собі складіть чіткий план і подумайте, хто б вам допоміг, щоб нарешті ви отримали «соковиті плоди», не залишившись при цьому без сил.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта Таро: Смерть (Старший Аркан)

Левам пощастило подвійно — їм дісталася найпотужніша карта, яка натякає на те, що у ваші двері вже стукають довгоочікувані (і виключно приємні) зміни. То чого ж ви чекаєте? Скоріше відкривайте! Перегляньте свої ідеї та мрії, придивіться до оточення і того, чому ви присвячуєте своє життя.

Не поспішайте рубати з плеча, дійте повільно, але правильно. Впроваджуйте оновлення у своє життя потихеньку: на роботі спробуйте взяти на себе інші обов’язки, а у стосунках з людьми помінятися ролями (наприклад, з того, що «очікує», перейдіть в «діючого»).

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Карта Таро: Невдача (7 жезлів)

Діви, увага! Ваше головне завдання на жовтень — опрацювати всі старі установки та «невдачі» з минулого, які вас обтяжують і зупиняють у реалізації нових сміливих ідей. Таро натякає на те, що настав час відпустити те, що було раніше, і, нарешті, підживити свій стимул рухатися вперед без зайвого вантажу. Це стосується, до речі, абсолютно всього: і роботи, і особистих стосунків.

Припиніть програмувати себе на невдачі і крок назад від наміченої траєкторії. Навчіться нарешті виносити зі своїх помилок користь і перестаньте засмучуватися через невдачі, які зовсім не варті вашої уваги. А ще будьте уважні: жовтень обіцяє бути багатим на непередбачені витрати.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Карта Таро: Невдача (7 жезлів)

Діви, увага! Ваше головне завдання на жовтень — опрацювати всі старі установки та «невдачі» з минулого, які вас обтяжують і зупиняють у реалізації нових сміливих ідей. Таро натякає на те, що настав час відпустити те, що було раніше, і, нарешті, підживити свій стимул рухатися вперед без зайвого вантажу. Це стосується, до речі, абсолютно всього: і роботи, і особистих стосунків.

Припиніть програмувати себе на невдачі і крок назад від наміченої траєкторії. Навчіться нарешті виносити зі своїх помилок користь і перестаньте оплакувати невдачі, які зовсім не варті вашої уваги. А ще будьте уважні: жовтень обіцяє бути багатим на непередбачені витрати.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Карта Таро: Верховна Жриця (Старший Аркан)

Терезам Таро пропонує влаштуватися зручніше і зайняти позицію спостерігача. Для вас жовтень це період споглядання, який раз у раз підноситиме щедрі подарунки долі, а ви не соромтеся і приймайте все з вдячністю. Нові знайомства, пропозиції та мрії стануть чудовим фундаментом на майбутнє і покращать ваше життя. Навчіться дивитися страхам у вічі і не бійтеся говорити «Так». Прислухайтеся до своєї інтуїції та звертайте увагу на знаки, які вам буде додавати. А ще просто насолоджуйтесь!

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта Таро: Рівнавага (Старший Аркан)

Скорпіони, всі на борт! Жовтень несе вас у період, наповнений важливими та значущими подіями, прийняти які у вас вийде лише завдяки внутрішньому стрижню, тому радимо якнайшвидше починати вирощувати в собі опору. Намагайтеся уникати конфліктів і не беріть участь у суперечках. Дійте впевнено, чітко, справедливо та послідовно, і перестаньте нарешті боятися брати відповідальність за свої дії.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта Таро: Колісниця (Старший Аркан)

Стрільців чекає насичений на події місяць, втім, як ви любите. Пробудіть у собі енергію і вирушайте підкорювати світ. Головне – запасіться терпінням, щоб через несподіванки не звернути з шляху. Прийміть той факт, що не все відразу потраплятиме вам в руки, виконання мрій і заповітних результатів доведеться почекати. Тримайте фокус на успіх і все обов’язково складеться для вас якнайкраще.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Карта Таро: Зірка (Старший Аркан)

У Козерогів випала «тузова карта», яка натякає на те, що жовтень стане для вас пророчим: те, як ви проведете цей місяць, повною мірою позначиться на тому, що вас чекатиме попереду. Не бійтеся будувати грандіозні плани і кидати собі виклик, цього місяця у вас все складатиметься дуже вдало. Дозвольте своїй харизмі та чарівності вийти повною мірою назовні та стати своєрідними талісманами. Цього місяця вся увага буде прикута саме до вас, тому насолоджуйтесь і живіть «в моменті».

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта Таро: Королева Жезлов

Для Водоліїв жовтень обіцяє бути чудовим. Розсувайте звичні рамки і пробуйте щось нове: по-перше, це додасть вам сил, а по-друге, покращить вашу звичайну рутину, яка, напевно, вже встигла вам набриднути за вересень. На роботі доведеться проявити наполегливість, а в особистому житті дозволяється перетворитися на «жінку-кішку» — спокусливу та м’яку, дозволивши своєму партнерові взяти весь тягар відповідальності на себе. Головне, менше звертайте увагу на заздрісників і провокуючі фрази, які вам кидатимуть у слід. Не пасуйте і просто слідуйте за своєю мрією.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта Таро: Завершення (4 Жезлов)

Риби, жовтень буде для вас стабільним і спокійним, як ви давно замовляли. Вас буде переповнювати мотивація та енергія, тому направте її у правильне русло, щоб надалі просунутися кар’єрними сходами або зміцнити стосунки з людьми. Дуже важливо хоча б постаратися дотримуватися цього жовтня балансу між реальністю і солодкими мріями, в яких ви так любите часто губитися.

А ще будьте напоготові: у найближчі три тижні доля приготувала вам важливу розмову, від якої буде залежати ваш подальший вектор руху. Втім, особливо переживати не варто, адже карта, що випала, натякає на позитивний результат.

You cannot copy content of this page