fbpx
Перейти до вмісту

Турбота і вразливість: топ-5 найбільш жіночних знаків Зодіаку

Астролог склала рейтинг знаків зодіаку, яким найбільш властиві жіночні риси характеру. При цьому прояв таких якостей не залежить від статі людини.

ТЕЛЬЦІ

Список очолюють Тельці, яких відрізняє дбайливість, а також прагнення зробити будь-який простір більш затишним. Крім того, представники цього сузір’я дуже романтичні.

РАКИ

Часто жіночі енергії виявляються серед Раків. Цей знак по праву вважається одним з найбільш вразливих, емоційних і чутливих. Астрологи зазначають у них розвинену емпатію – такі люди вміють співпереживати по-справжньому.

ДІВИ

У топ-5 увійшли і проникливі Діви, у яких відмінно працює інтуїція. Також люди, народжені під цим знаком, здатні повністю зануритися в проблему близької людини і докласти всіх зусиль, щоб їй допомогти.

КОЗОРІГ

Жіночним знаком вважається і Козоріг. Незважаючи на всю свою амбітність і вміння бути наполегливим, представники цього сузір’я безкорисливі, люблячі і дбайливі.

РИБИ

Завершують рейтинг довірливі і надчутливі Риби. Їх відрізняють відмінний контакт з власними почуттями і вміння їх щиро висловлювати. Однак в їх випадку астролог рекомендує не настільки легко вірити всім людям.