fbpx

Тиждень після Великодня з 17 по 23 квітня 2023 року: що можна робити і що не можна

Тиждень після Великодня називається світлою седмицею. У 2023 році вона випадає на період з 17 по 23 квітня. Це найпозитивніший тиждень із усіх. Настав час дізнатися, що можна робити в цей час, а що не можна.

Варто сказати, що святкування Великодня в церкві триватиме аж до свята святої Трійці, яке в 2023 році відзначатиметься 4 червня. Однак, найяскравіший і важливий час — це, звичайно ж, світла седмиця.

Що можна робити з 17 по 23 квітня 2023 року

Бути милосердними, добрими і відчутними. Намагайтеся допомагати нужденним і не обходьте стороною прохання ваших близьких людей. Доброта в цей період має особливу вагу. Ви можете залучити любов Господа своїм прагненням робити безкорисливе добро.
Радіти життю. Радійте кожному дню і кожної хвилини свого життя. В цей час треба дякувати Богові за те, що у вас є і за те, що він допомагає вам обходити стороною проблеми, недуги, негаразди. Насолоджуйтесь життя в цей світлий час.

Відвідувати церкву. Це можна і навіть потрібно робити. Ставте свічки за здоров’я, сповідайтеся. Молитви в цей період будуть почуті, навіть якщо ви молитися не за каноном, а просто опитати Господа своїми словами. Він відчує те, що вам необхідно для щастя.

Чого робити у світлу седмицю не можна

Сумувати і нудьгувати. Якщо у вас є якась скорбота на душі, намагайтеся не давати їй виходу. Спробуйте сфокусуватися на чомусь приємному і хорошому. Це допоможе вам отримати благословення Господа.

Виявляти егоїзм. Це час, коли потрібно прагнути до перебування поруч із сім’єю. По можливості потрібно простягати руку допомоги близьким, а також робити все можливе для того, щоб ваші батьки і друга половинка не відчували себе самотніми.

Церквою в цей період заборонено вінчатися. Вінчатися можна починаючи з дня, що називається Червоною гіркою або Антипасхою.

У ці сім днів не можна постити. У тому числі не можна постити і перед причастям і сповіддю, що помітно полегшує процес підготовки до цих двох таїнств.

Не можна перевантажувати себе роботою. В цей час потрібно відпочивати і робити те, що вам подобається. Якщо робота приносить вам величезне задоволення, то це означає, що втоми немає нічого поганого.

Відвідувати цвинтар. Цього абсолютно точно робити не варто. У цей час усі близькі нам люди знаходяться з нами. Господь дозволяє їм відвідувати нас і спостерігати за нами, тому ходити на цвинтар для цього зовсім немає жодного сенсу.

You cannot copy content of this page