fbpx

Тиждень затемнення: що чекає знаки зодіаку з 23 по 29 жовтня 2023

Марс, Меркурій, а потім і Сонце увійшли до Скорпіона, налаштовуючи нас на опір холодам та новим викликам. Енергія Скорпіона допоможе не спасувати цього тижня, оскільки нам знадобиться його впертість і здатність нескінченно відроджуватися, враховуючи що 28 числа на нас чекає затемнення і Повня в Тельці.

Овен

26, 27 та 28 жовтня гарний час для того, щоб зібрати свої наміри та втілити їх у реальність. 27 жовтня вам допоможе Місяць в Овні – саме час відкрити рота і попросити про те, що вам потрібно. Не бійтеся невдач і ризикуйте. Цей тиждень може бути незвичайним, якщо ви докладете до цього зусилля.

Телець

28 жовтня у вашому знаку відбудеться Повний місяць, і ви відчуєте необхідність взяти на себе більше відповідальності, навіть якщо ви вагаєтесь. Дійте! У вас є тиждень, що закінчується тріном Місяця з Венерою, який може змінити все на вашу користь.

Близнюки

Вам слід бути уважнішими 23 та 25 жовтня, оскільки транзити в ці дні здатні трохи струсити вас та винести із зони комфорту. Місяць в опозиції до Венери може не принести вам довгоочікувані добрі новини. Найголовніше — не намагайтеся форсувати події та допомагати зіркам, вони впораються самі.

Рак

Якщо ви робите щось погане, це зійде вам з рук, але позбавить вас сну та спокою. На цьому тижні вас може здолати почуття провини, тому краще відмовитися від дій, які ви вважаєте неетичними. 28 жовтня настане Повний місяць і затемнення, а вам захочеться відмовитися від отриманої вигоди, просто щоб почуватися спокійно.

Лев

Однією з найпомітніших речей цього тижня буде ваше почуття незалежності та безтурботний дух. З 28 жовтня, коли відбудуться затемнення та Повний місяць у Тельці, у вас може виникнути спокуса порушувати принципи гармонії: фліртувати, відливати від роботи, пізно лягати і вставати, зловживати їжею та своєю чарівністю.

Діва

Схоже, цього тижня ви або вирушите в подорож, або заплануєте її. Під час зростаючого Місяця в Овні ви відчуєте приплив енергії, яку зможете використати для творчості. в останній тиждень жовтня у вас будуть злети та падіння. Однак до кінця місяця ви почуватиметеся дуже добре і спокійно.

Терези

Іноді бути Терезами – значить боротися за збереження балансу у своєму житті, а потім задаватися питанням, чи не надто нудно підтримувати баланс. Наближаючись до Повного місяця в Тельці, ви можете виявити, що ви стали грубими і неспокійними. Справа не в тому, що у вас зіпсувався характер, а в тому, що вам потрібно відволіктися і випустити пару.

Скорпіон

Пристрасть — головне слово для вас цього тижня, а такі речі, як обачність та холодний розум, кудись зникли. Ви повністю єдині з енергією Повного місяця, і з кожним днем тижня відчуватимете зростання бажань із розряду «все чи нічого». Вам важко зупинитися, навіть якщо ви залучені до неприємностей. Будьте готові до цього.

Стрілець

Цього тижня відбудеться багато подій, які змусять вас випробувати пекуче бажання побути одному, можливо, щоб підготуватися до бурхливого зимового сезону. Вам доведеться звернути увагу на своє здоров’я та завантаженість. А в міру наближення Повного захочеться перевірити себе: чи готові ви змінити свої звички.

Козеріг

Цього тижня Козероги відчують, що немає сенсу боятися впливів ззовні. Ви усвідомлюєте, що знаходитесь не на безлюдному острові і можете покладатися на інших. А коли Меркурій з’єднається з Венерою, стане очевидно, що особисте життя краще, коли ви готові співпрацювати, а не коли наполягаєте, щоб все йшло по-вашому.

Водолій

Ви відчуваєте, що настав слушний час висловити щось, що у вас в голові, і… зробите це. Це торкнеться членів вашої родини. Ви будете суворі та точні, але все піде на користь. 28 жовтня принесе багато клопоту у сімейних справах, але вас все влаштовуватиме. Ви нарешті готові взяти ініціативу та відповідальність на себе.

Риби

Хоча сезон Скорпіона, як відомо, пробуджує пристрасть, ви можете виявити, що любовні переживання це не те, що вам зараз потрібно. Тим не менш, під час Повного місяця в Тельці ваш романтичний партнер раптово озвучить вам свої вимоги чи пропозиції. Зробіть собі ласку – не перетворюйте це на проблему.

You cannot copy content of this page