fbpx

Тижневий гороскоп на тиждень 13-19 листопада 2023 року для знаків зодіаку

Овен 

Настає дуже сприятливий час для різного роду починань. Можуть відкрити нові можливості, використовуйте цей шанс. Тиждень сприятливий для нових контактів, налагодження потрібних зв’язків, тільки не варто бути надто відвертим із новими знайомими. У середу, якщо ви проявите активність та сумлінність, ймовірне призначення на нову посаду. У другій половині тижня вас можуть спантеличити сімейні проблеми, але чим менше ви метушитеся, тим більше часу у вас залишиться для близьких та відпочинку.

Телець

Постарайтеся подолати гостре бажання вплутатися в авантюру, якщо таке виникне, нічим хорошим для вас вона не скінчиться. Прислухайтеся до порад близьких людей, вони допоможуть вам вирішити навіть глухі, на перший погляд, питання. Не втрачайте свого шансу, використовуйте сприятливий час, щоб придбати стратегічних союзників. Але постарайтеся не починати авантюрних проектів, оскільки вони можуть вимагати занадто великих витрат і обернутися пшиком.

Близнюки

Ви енергійні і сповнені рішучості довести розпочату справу до кінця. Загадайте бажання і, якщо воно щире, то неодмінно здійсниться. Можливі сприятливі зміни у особистому житті. Творча діяльність позитивно впливатиме на ваш настрій та працездатність. А якщо місце роботи перестало влаштовувати вас, то його можна без проблем змінити на більш перспективне. Вам надійде чудова пропозиція. Несподівані події у професійній сфері можуть призвести до того, що ви отримаєте блискучу перемогу над усіма недоброзичливцями.

Рак

Усі події цього тижня відбуватимуться досить м’яко, спричиняючи лише незначні емоційні сплески. Роботи буде багато, причому найрізноманітнішої, тому важливо не шукати для себе додаткового навантаження. Наприкінці тижня краще зайнятися сімейними справами, не варто приймати поспішних рішень, добре б все ретельно продумати та запитати поради. Спілкування з друзями порадує вас новими ідеями та непоганими перспективами.

Лев 

На роботі і по відношенню до ділових партнерів постарайтеся поводитися стриманіше, вам не потрібні емоції, говоріть спокійно і по суті. Не варто нікому нічого доводити, краще спрямуйте енергію на налагодження нових ділових зв’язків. У п’ятницю начальство відзначить вашу цілеспрямованість та ділову хватку, ймовірно, замислиться про заохочення. Вдома і в сім’ї на вас чекають спокій і благополуччя. У суботу проведіть день творчо, реалізуйте ваші давні задуми.

Діва

Успіх можливий, але вимагатиме великих витрат сил і часу, але ви можете розраховувати на допомогу друзів та близьких. Постарайтеся не впиратися, а йти на здоровий компроміс з діловими партнерами та колегами. Темп роботи краще не збільшувати, а навпаки, знизити, то вам буде зручніше. Якщо ви давно не відпочивали, то зараз сприятливий час, щоб поїхати на вихідні до заміського спа-готелю.

Терези

Оптимізмом та енергією ви по праву завоюєте увагу та прихильність оточуючих. Вівторок невдалий до ухвалення відповідальних рішень, але сприятливий для творчої роботи. У середу ви можете отримати приємну новину чи премію. У п’ятницю відмовтеся від особистих амбіцій, це дозволить зберегти час, сили та нерви. Неділю краще провести вдома, можна запросити друзів на вечерю.

Скорпіон 

Тиждень сприятливий для праці та відпочинку. Вам просто необхідно мобілізувати свої сили для рішучого прориву, але не варто забувати і про особисте життя. Намагайтеся, щоб режим роботи був вільним, це позитивно вплине на результат. Влаштуйте невелике, але ефектне свято для близьких людей, зберіть друзів.

Стрілець

Тиждень сповнений подій, метушливий і непередбачуваний. Бажано відкласти серйозні справи на наступний тиждень, займіться творчістю та вирішенням особистих проблем. Не відмовляйте допомоги друзям, постарайтеся не вплутуватися в сварки, які можуть затьмарити ваш гарний настрій. Не балакайте зайвого. Зараз краще триматися подалі від надто спокусливих та привабливих проектів. Адже насправді все загрожує виявитися зовсім не так, як ви розраховували.

Козеріг 

Вам необхідно зазирнути в себе і подумати, що пішло не так, чому ви незадоволені собою? Вибір завжди буває складним, тому, перш ніж діяти, все добре обміркуйте. На роботі на вас чекає визнання, повага і розуміння, але знадобиться напружитися. До вас звертатимуться за порадою чи за допомогою колеги. Допоможіть чим зможете, але не звалюйте на себе непосильну ношу. Близькі люди теж потребують турботи.

Водолій

У перші три дні цього тижня можливі різкі перепади настрою, хоча особливих причин цього не передбачається. У вівторок не надто довіряйте порадам доброзичливців, більше покладайтеся на себе. У четвер не варто вирушати у далекі поїздки та відрядження. У п’ятницю особливо уважним необхідно бути тим, хто задумав щось змінити та розпочати новий етап у роботі чи у відносинах.

Риби

Вам зараз краще промовчати, це позбавить вас від розбірок, і не дасть шансу недоброзичливцям втрутитися у перебіг подій. У вівторок ви можете зіткнутися з різними бюрократичними проблемами, не приймайте це за поразку. Наберіться терпіння. У вихідні відпочивайте активно. Це у вас чудово вийде.

You cannot copy content of this page