fbpx

Тижневий гороскоп на тиждень із 13 по 19 травня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Цього тижня ваші професійні ідеї будуть гідно оцінені. Можливі порушення звичного способу життя, втім, будь-які зміни підуть вам на користь. Вам доведеться досить напружена розумова робота, але постарайтеся також не забувати про те, яке враження ви справляєте на оточуючих. Будьте готові до того, що в суботу вам доведеться в останній момент змінити плани.

Телець

Постарайтеся, щоб ваша енергійність не перейшла в сліпу самовпевненість, уподібнюватися танку у вирішенні питань, які потребують деякої дипломатії, все ж таки не варто. У ці дні успіх супроводжує ініціативним та впевненим у собі. Але при цьому не варто ні командувати близькими, ні з’ясовувати стосунків із будь-ким. Краще самому прислухатися до поради того, хто старший і досвідченіший за вас.

Близнюки

Цей тиждень принесе вам приплив енергії, особливо тим, хто не любить сидіти на місці. На роботі можливі зміни на краще, з’являться нові можливості для професійного зростання та підвищення доходів. Сконцентруйтеся на найважливішому, не відволікайтеся по дрібницях. Якщо ви повірите у себе та у власні можливості, вам вдасться здійснити таємне та дуже давнє бажання. У другій половині тижня радість дадуть романтичні зустрічі.

Рак

Час хаотичності і плутанини добіг кінця, йому на зміну приходить ситуація, що дозволяє навести лад у думках, справах і вчинках. Спілкування з колегами та з друзями принесе задоволення та виявиться дуже корисним. Настав час прийняття серйозних рішень у особистому житті. Уникайте емоційних сплесків, постарайтеся не стимулювати конфліктні ситуації.

Лев

Цього тижня про себе активно і яскраво може заявити дар передбачення, ви відчуватимете брехню та каверзу. Понеділок і вівторок виявляться досить нудними та прісними днями. У п’ятницю можливе знайомство з людьми, яким будуть цікаві ваші проблеми. У неділю буде важливо зберігати холоднокровність і витримку і не піддаватися на провокації з боку, яких може виявитися чимало.

Діва

Не акцентуйте свою увагу на дрібницях, а зосередьтеся на найголовнішому. Ви товариські та легкі на підйом. Буде багато зустрічей із друзями та знайомими, запланованих та незапланованих. Постарайтеся, незважаючи на оптимістичний настрій, реально оцінити свої сили та не перевантажувати себе зайвими турботами та турботами. Вихідні краще провести віч-на-віч із собою або з найближчими.

Терези

Пані удача явно посміхається вам зараз. Постарайтеся тонко вловлювати зміни, що відбуваються, від вас може знадобитися швидка реакція. Події та люди вас дивуватимуть. Наприкінці тижня краще зайняти вичікувальну позицію та більше аналізувати, ніж говорити та діяти. Вихідні проведіть із коханою людиною.

Скорпіон

Намагаючись згорнути гори на своєму шляху, ви можете трохи не розрахувати та переоцінити свої сили. Все й так складеться якнайкраще. І в цій ситуації ви лише виграєте. Настає вдалий час для тих, хто нещодавно перейшов на нову роботу. Ваш авторитет та досвід визнають усі. І це може виявитися серйозною підмогою у просуванні кар’єрними сходами.

Стрілець

Творчий підйом і гарний настрій не залишать вас весь тиждень, скористайтеся цим вдалим поєднанням, виявіть активність. У вас назрівають внутрішні зміни, і, поки ваш новий вигляд незрозумілий, утримайтеся від відвертих розмов навіть із близькими людьми. У роздумах про сенс життя вам відкриється нове значення звичних речей. Не у ваших силах вплинути на перебіг подій, але ви зможете підготувати себе до будь-яких несподіванок.

Козеріг

На початку тижня можливі труднощі у спілкуванні з родичами чи колегами. Їм, схоже, зараз марно повідомляти про свою життєву позицію, вас все одно не почують. Зачекайте, поки буря вляжеться сама собою. Почуття невпевненості заважатиме вам зосередитися, повірте, у вас більше сил і знань, ніж ви думаєте. Грошові питання можуть опинитися у центрі уваги у вихідні.

Водолій

Ваш бойовий характер дозволить подолати багато перешкод. У понеділок можливий обман з боку нових партнерів, слідкуйте уважно за своїм оточенням. У середу постарайтеся не давати обіцянок, ваші плани можуть раптово змінитись. Наприкінці тижня не виключено конфліктну ситуацію в сім’ї. І чим менше ви будете схильні демонструвати вражене самолюбство, тим легше знайдеться компроміс, що влаштовує усі сторони.

Риби

Цього тижня краще зайняти вичікувальну позицію та з’ясувати наміри оточуючих. Вами явно незадоволені, хмари згущуються. Не варто планувати тисячу справ разом, вам потрібно вибрати найважливіші завдання та почати їх вирішувати. У вихідні контролюйте свої емоції, не виявляйте їх надто бурхливо. Спокій і розважливість – ось складові вашої удачі.

You cannot copy content of this page