fbpx

Тижневий гороскоп з 1 по 7 квітня 2024 року для кожного знака зодіака

Овен

Не намагайтеся переконати оточуючих зрозуміти вас та увійти у ваше становище. Вирішувати свої проблеми вам доведеться самостійно, і почати тут потрібно, щоб не створювати зайвих проблем іншим. Краще не афішувати свої плани та бажання змін. Добре було б взагалі менше говорити, більше робити.

Телець

Постарайтеся не впадати в крайнощі. Ви будете надто вразливі та досить уразливі. Варто подбати про те, щоб, вважаючи, що вас замало цінують, ви не встигли наговорити чогось, за що потім буде соромно. Втім, зайва жертовність теж ні до чого. Краще триматися золотої середини. Не відмовляйтеся від допомоги друзів та колег. Довіряйте своїм близьким.

Близнюки

Настає сприятливий час для втілення ваших сміливих планів і творчих ідей. Сконцентруйтеся для рішучого ривка і все вийде. Ви зрозумієте, що зробили правильний вибір і не пропустили можливостей, що відкриваються. Партнери вас підтримають. Зараз саме час для самовдосконалення та розкриття нових здібностей. П’ятниця та неділя – вдалі дні для поїздок та подорожей.

Рак

Сконцентруйтеся на найважливішому, відкиньте всі незначні дрібниці та порожні розмови. Успіх у професійних справах переслідуватиме вас практично весь тиждень. Придивіться і будьте уважні, тоді таємний ворог стане явним, а з таким боротися значно простіше. Зараз відкриваються дуже привабливі перспективи для вашої кар’єри. Середа та субота будуть сповнені суєти. Шанс відпочити у вас з’явиться лише в неділю, використовуйте його розумно.

Лев

Займіться збиранням інформації, не соромтеся консультуватися у спеціалістів. Не турбуйтеся, якщо ваші плани втілюються з точністю до навпаки. Спробуйте використати ситуацію, що склалася, собі на благо. Не виключено, що все виявиться на краще. У вівторок ви можете не помітити деякі важливі дрібниці. Більше довіряйте своїм відчуттям, вони вас не обдурять. Четвер – один із найконструктивніших днів тижня. Не дайте йому зникнути даремно.

Діва

Цього тижня вирішальну роль відіграватимуть ваші зв’язки та знайомства. Важливо справити враження професіонала, а не базікання. Намагайтеся бути в курсі подій, що відбуваються, від того, наскільки ви будете обізнані, залежить дуже багато. Ви станете більш товариськими та легкими на підйом. Вихідні проведіть із сім’єю.

Терези

На початку тижня ви з головою підете в роботу, розбираючись з справами, що накопичилися. Не провокуйте своїми діями та висловлюваннями невдоволення оточуючих. Вам доведеться відповідати за помилки. Остерігайтеся рити будь-кому яму, вона з гарантією виявиться вашою. Не займайтеся самообманом, прикрашати реальність не варто. Дозволивши собі розслабитися, ви ризикуєте втратити унікальний шанс в особистому житті.

Скорпіон

Ваше самовладання та лідерські якості дозволять вам без особливих зусиль керувати людьми та досягти успіху. По можливості зведіть обсяг роботи до розумного мінімуму та більше відпочивайте. У вихідні дні ви легко усунете дрібні неполадки та наведете у своєму будинку майже ідеальну чистоту, але постарайтеся не перевтомлюватись і знайти час на побачення та прогулянку.

Стрілець

Тиждень обіцяє принести успіх у професійній сфері. Прийде ухвалювати серйозні рішення, вислухайте поради колег, але залиште за собою останнє слово. Правда, вам необхідно об’єктивно оцінити власні здібності і можливості, а ще важливо враховувати втому, що накопичилася. У п’ятницю інформація може бути неточною, а ревнощі безпідставною. Бажано провести вихідні із дітьми.

Козеріг

У житті настають такі моменти, коли необхідно зупинитися хоча б ненадовго і подумати… Ви тільки-но звільнилися від вантажу відповідальності і вже поспішайте за новою, ще тяжчою порцією. Зрозумійте, що цього разу без помічників вам не обійтися. У вівторок ви можете дізнатися важливі новини та подивитися на ситуацію під іншим кутом. Наприкінці тижня вас потягне наводити красу, порядок та затишок скрізь: на робочому місці, вдома і навіть у друзів та родичів.

Водолій

Цього тижня не виключені метушні та підвищені навантаження, остерігайтеся конкурентів, будьте уважні, можливі невеликі грошові втрати. Четвер хороший для відпочинку в компанії близьких друзів. Можливе швидкоплинне, але приємне знайомство. У п’ятницю будуть ризикованими будь-які фінансові вкладення. Майте на увазі, що імпульсивність та впертість можуть посварити вас із близькими людьми. У неділю уникайте критики та сімейних сварок.

Риби

Подумайте про себе коханого. У вас накопичилося багато справ і невирішених проблем, настав час зайнятися цим. Але не намагайтеся зробити все одразу, починайте з найголовнішого. Дружня участь допоможе подолати багато труднощів. На роботі є непогані перспективи. А ось у любовних стосунках буде чимало сварок, ревнощів та обману.

You cannot copy content of this page