fbpx

Тижневий гороскоп з 13 по 19 листопада: на кого чекає нове кохання, а у кого — зліт у кар’єрі

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв найближчими днями.

ОВЕН

Остерігайтеся імпульсивних вчинків та непродуманих рішень цього тижня — саме вони можуть негативно вплинути на те, що відбувається довкола. Багатьом доведеться зіткнутися з несподіванками або навіть трохи розгубитись, але не впадайте в паніку – це допоможе вам подолати труднощі та досягти бажаного.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень принесе нові події та зустрічі за умови, що ви будете уважні. Багатьом доведеться відірватися від звичних занять, справ, щоб зробити те, що станеться несподівано: є шанс діже закохатися. Постарайтеся не планувати багато роботи без потреби — навряд чи впораєтеся з великим обсягом.

БЛИЗНЮКИ

Тиждень принесе вам багато яскравих зустрічей і вражень, стосунки з оточуючими можуть змінитися їжа не повністю – друзі можуть показати себе з негативного боку, а ті, до кого ви не відчували довіри, піднесуть приємні сюрпризи. Нові знайомства можуть виявитися продуктивними та цікавими.

РАК

Тиждень виявиться складним для тих, хто не планує нічого нового та яскравого — ймовірно, що вам не вистачатиме емоцій та переживань, вражень, що може зробити вашу діяльність менш продуктивною. Не бійтеся змінювати своє коло спілкування, відпочивати, але не на шкоду основної діяльності.

ЛЕВ

Тиждень змусить вас діяти рішуче та проявляти характер, лідерські якості та терпіння. Не бійтеся аврала — якщо ви діятимете зосереджено й точно, то все всієте. Виявіть терпіння і посидючість у першій половині тижня – ближче до вихідних ви впораєтеся з усіма труднощами.

ДІВА

Уникайте поспішних висновків та узагальнень – багато може стати з ніг на голову і навпаки. Ви можете легко змінити ставлення до людини або зіткнутися зі зрадою там, де нічого не чекали. Використовуйте цей час змін для того, щоб змінити свої плани, коло спілкування.

ТЕРЕЗИ

Тиждень принесе вам безліч подій та змін за умови, що ви виявите більше винахідливості та винахідливості. Не бійтеся перетрудитися – багато справ виявляться вам цілком під силу, якщо ви виявите більше терпіння. Цього тижня будуть продуктивні контакти з діловими партнерами.

СКОРПІОН

Проявіть уважність до того, що дізнаєтесь — ймовірно, не тільки отримання неприємних новин, а й несподіване розкриття якоїсь таємниці. Не чекайте на швидкий розвиток подій — ймовірно, що на шляху до намічених цілей постійно виникатимуть перешкоди. Займіться собою.

СТРІЛЕЦЬ

Сприятливий тиждень для виправлення помилок і промахів – цього разу у вас все вийде, якщо ви не прийматимете бажане за дійсне. Проявіть ініціативу та отримайте більше, ніж очікуєте. Тиждень чудово підходить для починань, проте перш ніж до них приступити, завершіть усі свої старі справи.

КОЗЕРІГ

Сприятливий тиждень для здійснення того, чого ви прагнете вже давно. Деякі люди допоможуть вам позбутися неприємностей або проблем, якщо ви розкриєтеся перед ними і зумієте розповісти про те, з чим не справляєтесь. Не бійтеся змінюватися – це допоможе впоратися з труднощами та швидше досягти мети.

ВОДОЛІЙ

Тиждень принесе вам чудові новини, багато з яких підкажуть, як найкраще повести себе у важкій ситуації, і на що слід звернути увагу насамперед. Не чекайте швидкого успіху – ймовірно, вам доведеться змінити напрямок і діяти не за планом, але, ймовірно, це виявиться на краще.

РИБИ

Сприятливий тиждень для звершень – цього разу вийде навіть те, що раніше не виходило, тому не бійтеся починати все спочатку і діяти активно, це стосується особистого життя. Багатьом доведеться змінити свої плани і виявити більше ініціативи, тож не відступайте від намічених цілей.

You cannot copy content of this page