fbpx

Тижневий гороскоп з 20 по 26 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – У першій половині тижня ви можете зіткнутися з проблемою, яка змусить вас серйозно замислитись над своїми пріоритетами. У вівторок у поїздках будь-якої дальності (у тому числі – і на ліфті) можливі непередбачені затримки та запізнення. У другій половині тижня постарайтеся переглянути свої уявлення про дружбу. У п’ятницю вам не варто недооцінювати своїх перемог, але чим менше про це знатимуть оточуючі, тим краще для вас.

Телець – Нині вам необхідно зібратися та сконцентруватися перед вирішальним кроком. Обережно оминайте небезпечні місця, намагайтеся не привертати до себе зайвої уваги. Тиждень буде сповнений спілкуванням, знайомствами з новими цікавими людьми. Роботи накопичилося дуже багато, і ви, як завжди, незамінні, тому розслабитися не вдасться. Будьте уважні до представників протилежної статі, інакше можна втратити партнера. Тримайте всі справи під контролем, і тоді ситуація обов’язково вирішиться на вашу користь. У суботу перед вами може виникнути проблема вибору.

Близнюки – Цього тижня події можуть бути непередбачуваними та дещо невпорядкованими, але все вирішиться на вашу користь. Ви отримаєте те, чого так довго домагалися. На роботі на вас чекає покращення стосунків з колегами та начальством, можна розраховувати на премію. У особистому житті зірки пророкують приємні зміни.

Рак – Добросовісною працею ви по праву завоюєте увагу та прихильність оточуючих. Вівторок невдалий до ухвалення відповідальних рішень, але сприятливий для творчої роботи. У середу ви можете отримати підтримку однодумців та прихильність начальства, з’явиться можливість обійняти вищу посаду. У п’ятницю відмовтеся від особистих амбіцій, це дозволить зберегти час, сили та нерви. Неділю краще провести вдома.

Лев – Цього тижня ви можете бути зануреними в чужу метушню: через друзів, у справах яких ви братимете активну участь, вас можуть залучити до суміжного проекту по роботі. Вівторок може виявитися найбільш метушнім і незрозумілим днем, не намагайтеся розібратися в тому, що відбувається, просто робіть свою справу. Не думайте, що вас не стосується. У четвер з вами можуть відбуватися раптові та непередбачені події, проте не варто панікувати.

Діва – Приємно відчувати себе значною людиною, повага надає впевненості у своїх силах. Починають зміцнюватися ваші позиції на роботі та у бізнесі. А ось справлятися з проблемами, що виникають, і труднощами в особистому житті вам доведеться самому. Сконцентруйтеся, зберіться та дійте. Будьте уважні до всіх пропозицій, що надходять від протилежної статі, не пропустіть свою удачу. Якщо у вас виникне бажання вчитися чогось нового, постарайтеся його здійснити.

Терези – Цього тижня приємні сюрпризи та несподіванки будуть в сфері особистого життя. Однак не варто зайве перевантажувати себе спілкуванням з великою кількістю людей. Це більше підходить для розумових і духовних занять. У середині тижня у робочих справах беріть ініціативу на себе. Вам будуть вдаватися найпростіші проекти. У другій половині тижня ви відчуєте приплив енергії.

Скорпіон – Цього тижня може різко зрости кількість контактів, а також інформації, що отримується з різних джерел. І ви зможете добре заробити та отримати вигідну пропозицію. У понеділок доведеться ухвалювати дуже важливе рішення. У середу вас можуть відвідати свіжі та оригінальні ідеї, тому краще зайнятися роботою з творчим елементом, рутина зачекає. У п’ятницю постарайтеся позбутися старого та непотрібного.

Стрілець – На цьому тижні постарайтеся не піддаватися на вмовляння ризикнути. Не вплутуйте в авантюри, можна занадто багато втратити. Швидше, навпаки, чим тихіше і спокійніше проведете ви цей тиждень, тим благополучнішим буде ваше найближче майбутнє. Реалістично оцінюйте ситуацію, що склалася. Ви зможете знайти шляхи для гармонійної самореалізації. У деяких ситуаціях буде сенс розпочати все заново. Вихідні сприяють відпочинку в колі друзів.

Козоріг – На цьому тижні ви можете бути залучені до легких, невимушених контактів з різними людьми. Імовірні різноманітні зустрічі за інтересами, подорожі. Романтичний флірт піднімає настрій. Ваша інтуїція дозволить вам знайти корисні зв’язки навіть серед натовпу випадкових людей зробити серйозний професійний вибір. У вихідні вам необхідно знайти душевну рівновагу, відчути впевненість у власних силах та визначити цілі на майбутнє. Не розпилюйтеся, зосередьтеся на найголовнішому і найважливішому, тільки тоді ви знайдете успіх і визнання оточуючих.

Водолій – Подумайте над ситуацією, що склалася на роботі. Пам’ятайте, що багато залежить від вас та вашої ініціативи. Було б бажання – можна знайти та придумати багато нового та цікавого. Не проходьте повз дрібниці, у всьому розумійтеся до кінця. Настав час, коли необхідно серйозно поставитися до своєї кар’єри. Загалом тиждень обіцяє бути досить неспокійним, сповненим не надто приємних несподіванок. Емоційна стійкість може знизитися, а дратівливість, навпаки, зросте. У вихідні присвятіть більше часу самому собі.

Риби – Цього тижня бажано приділити більше часу особистому життю, з’явиться більше сил та можливостей, сміливості та рішучості. Щастя не за горами, треба просто повірити в нього. Будьте активнішими – співробітничайте, укладайте угоди та спілки, але не забувайте, що бажання партнерів так само важливі, як і ваші власні, інакше може вибухнути скандал. Неділя – чудовий день для споглядання та аналітичної роботи.

You cannot copy content of this page