fbpx
Перейти до вмісту

У 2022 році зустрінуть своє кохання ці знаки зодіаку

У 2022 РОКУ ЗУСТРІТЬ СВОЮ ЛЮБОВ ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ!

У 2022 році деяким знакам Зодіаку пощастить у коханні та особистому житті. Навіть якщо ви давно перебуваєте у стосунках або змирилися зі своєю самотністю, зірки можуть вас приємно здивувати!

СТРІЛЬЦІ

У 2022 році зірки обіцяють вам щастя у коханні та особистому житті. У лютому Венера переходить у ваш 3 будинок. У цей час можливі щасливі поїздки та романтичні зустрічі у транспорті, на вулиці, у медичних закладах та на майданчиках для вигулу собак. З коханою людиною ви можете познайомитися з листування і через інтернет, а також під час укладання угоди.

У цей час ви проявлятимете розсудливість і артистизм у спілкуванні. Ваша мова стане більш виразною, а стиль більш елегантним. Наприкінці квітня Венера з’єднається з Юпітером у вашому 4 будинку.

Цей аспект принесе вам щастя у сімейному житті або знайомство з майбутнім партнером через родичів. У травні Венера та Юпітер увійдуть до вашого п’ятого будинку.

Їхнє поєднання обіцяє вам щасливі романтичні відношення, отримання подарунків та інші радості. Ваша кохана людина буде водити вас у ресторани, розважальні заклади, говорити компліменти та освідчуватися у коханні. Не виключено, що він виявиться творчою людиною. Червень – сприятливий час для того, щоб оголосити про заручини або укласти шлюб.

ТЕРЕЗИ

У лютому Венера з’єднатися з Марсом у 4 будинку вашого гороскопу. Цей аспект обіцяє вам щастя у коханні та особистому житті. Ви можете познайомитися на вечірці, під дахом рідної оселі або в кафе. Також ви можете зустріти коханого у ресторані або в готелі. Не виключено, що родичі займуться звідництвом.

Ваша кохана людина може виявитися кухарем, психологом, моряком або системним адміністратором. Він дбатиме про вас, співчуватиме і виявлятиме ніжність. Березень виявиться особливо романтичним місяцем. У цей час ви зможете досягти визнання та показати себе у всій красі. Ви будете ходити на побачення, отримувати подарунки і освідчуватися в коханні.

У травні Юпітер увійде до Овна. Зараз ви можете зустріти майбутнього чоловіка або офіційно оформити ваші стосунки, якщо ви давно зустрічаєтеся. Ваш партнер завжди буде готовий вас підтримати та допомогти вам. Якщо ви вже одружені, у цей час ваші стосунки з чоловіком чи дружиною будуть особливо гармонійними.

Не виключено, що ви одружитеся з іноземцем. У липні трін Венери з Сатурном зміцнить вже існуючі романтичні стосунки або принесе знайомство з досвідченішою людиною, якщо ви самотні. Він може виявитися старшим за вас за віком. Не виключено, що витримуватиме дистанцію у стосунках.

ОВНИ

Гороскоп передбачає, що у 2022 році вам пощастить у коханні та в особистому житті. У січні Венера з 9 будинку сформує секстиль із Нептуном, тому в цей час ви можете познайомитися з іноземцем та закрутити з ним роман.

Не виключено, що ваш новий знайомий виявиться віруючою людиною, мігрантом, художником чи займатиметься духовними практиками. Ваша зв’язок може залишатися таємницею для оточуючих. Наприкінці квітня Венера утворює з’єднання з Юпітером у Рибах. Цей аспект зробить ваші стосунки ще більш щасливими та романтичними.

Не виключено, що ви ідеалізуватимете партнера або він вас. 2 травня Венера увійде до вашого 1 будинку. Це посилить вашу харизму та привабливість в очах представників протилежної статі.

У травні сюди зробить інгресію Юпітер, який також може принести щасливу зустріч з представником протилежної статі. Поєднання цих двох планет в Овні подарує вам пристрасні романтичні стосунки, бурю почуттів, щастя у коханні та можливість укласти вигідний шлюб.