fbpx
Цей день Гороскоп У 3 знаків зодіаку почнеться біла смуга у грудні 2022 року

У 3 знаків зодіаку почнеться біла смуга у грудні 2022 року

У грудні 2022 року швидкі планети зроблять гармонійні аспекти із Сатурном, Ураном та Нептуном. Цього місяця удача чекає на представників майже всіх Знаків Зодіаку, але лише деякі з них у грудні 2022 року увійдуть у білу смугу.

СКОРПІОНИ

На початку грудня 2022 року ви увійдете до білої смуги. У цей час вам майже не доведеться замислюватися про хліб насущний, так вам усміхнеться фінансовий успіх. Можливо інші родичі теж підтримають вас матеріально. Вигідними будуть будь-які угоди з нерухомістю. У грудні на вас чекає багато знайомств, зустрічей та контактів.

Ви будете багато спілкуватися з питань, пов’язаних із бізнесом та навчанням. Можливе романтичне знайомство, яке стане доленосним. Також на вас може чекати успішне укладання контракту та вигідні угоди.

Не виключені поїздки з чоловіком та через чоловіка. Імовірний захист проекту чи дисертації, участь у конкурсах, оглядах, відбіркових турнірах та шоу. Наприкінці місяця ви зможете добре відпочити та розважитися, знайти нових покровителів та шанувальників. Можливі побачення, освідчення в коханні, флірт.

ЛЕВИ

У грудні на вас чекає біла смуга. У цей час у вас з’являться нові шанувальники, ви можете набути популярності. Романтичні стосунки можуть призвести до шлюбу чи допомогти у бізнесі. Особливо вдалою у цей час може бути консультативна діяльність. Успіх чекає юристів, психологів та астрологів.

На початку місяця у вас з’явиться багато нових клієнтів. Можливо, на вас чекає успіх у творчому проекті, яким ви займетеся з кимось у співпраці. Можливі виграші, вигідні угоди, вдалі покупки. У середині місяця на вас чекає успіх у професійній сфері.

Можливе досягнення мети, заради якої ви багато працювали. У цьому може допомогти керівник, батько чи партнер по шлюбу. Можливе кар’єрне зростання і просування службовими сходами. Якщо у вас є власний бізнес, зараз чудовий час, щоб його розширити. Ваш соціальний чи фінансовий статус може змінитися на краще.

Можливо, ви закінчите ВНЗ або розпочнете нову трудову діяльність. Зараз ви можете влаштуватися на роботу до силових структур, податкової чи митної служби. Не виключено, що вас у цей час цікавитиме езотерика. Ви можете отримати у спадок автомобіль.

БЛИЗНЮКИ

У грудні 2022 року на вас чекає успіх. У цей час ви можете опинитися у білій смузі. Ймовірно, підписання договорів з іноземцями, створення спільних підприємств, щасливе заміжжя. У цей час ваші ділові партнери можуть вирушити у далеку подорож чи чоловік.

Не виключено, що братимуть участь у спільному бізнесі з іноземними партнерами. Завдяки зв’язкам партнерів ваш бізнес може вийти на міжнародний рівень. Ви можете набути популярності за кордоном. Можлива наукова, релігійна чи літературна співпраця з іноземцями.

Завдяки чоловікові у вас може з’явитися багато нових можливостей. Не виключено, що ви виграєте суд чи захистите дисертацію. Це сприятливий час для публікації статті, видання книги чи захисту проекту, а також виступи у засобах масової інформації. Будь-які ваші неприємності тим часом можуть закінчитися.

Якщо ви перебуваєте у вимушеній еміграції, у грудні у вас з’явиться можливість повернутися на батьківщину. Можливо, вас випишуть із лікарні або випустять із в’язниці. Є шанс, що таємні вороги зникнуть із вашого життя. Не виключені інтимні стосунки з начальником, сприятливі зміни у кар’єрі.

Related Post

Чого знаки зодіаку бояться у стосункахЧого знаки зодіаку бояться у стосунках

Що тільки не вигадають люди, аби під вінець не йти: і ганчіркою вони стати не хочуть, і за банківський рахунок свій переживають… Астрологи розповіли, чого знаки зодіаку бояться у стосунках.

Гороскоп на 29 грудня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 29 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Постарайтеся не гніватись і не засмучуватися, якщо щось піде не за планом. У вас обов’язково буде шанс здійснити задумане раніше, нехай і не так швидко і просто, як

Гороскоп на 2 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 2.12.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 2 грудня 2021 року Овен На жаль, небезпечний час для здоров’я. Можливий травматизм. У жодному разі ніяких поїздок! У